Новости

Як стати програмістом самостійно

Щоб освоїти професію програміста з нуля, необхідно відповісти самому собі на ряд питань і потім скласти план навчання. Дізнайтеся докладніше, як стати програмістом самостійно. Щоб освоїти професію програміста з нуля, необхідно відповісти самому собі на ряд питань і потім скласти план навчання

Фото: YouTube

Вивчіть покрокову інструкцію, як стати програмістом:

 • Визначтеся зі своєю метою - навіщо ви хочете стати програмістом. Якщо для того, щоб заробляти, то на чому. На створенні мобільних додатків або на веб-розробці? Кращий вибір - веб-розробка, оскільки в цій сфері легше освоїти програмування для початківців, а також швидше будуть доступні нескладні замовлення.
 • Прослухайте кілька інтерактивних курсів, щоб навчитися програмуванню самостійно і без великих вкладень коштів. Пройдіть курси по освоєнню HTML і CSS, потім ознайомтеся з можливостями Bootstrap. Освоївши ці курси, зможете почати заробляти на верстці.
 • Зустрітися з jQuery. Є непоганий підручник, складений Антоном Шевчуком. Його можна читати онлайн або купити.
 • Виберіть найбільш доступний і корисний серверний мова, якщо освоюєте програмування з нуля. Все коли-небудь починали програмісти сходяться на думці, що найкращий для новачків - Python. Вивчивши його, дізнаєтеся класичні основи програмування. Це найпростіший і зрозумілу мову, який використовують великі компанії в своїй роботі. Також до базових мов, які необхідно вивчити, відноситься Django. Існують доступні підручники та онлайн-курси.
 • Запасіться терпінням, розділіть навчання на кілька етапів. Коли освоїте базові мови, візьміться за освоєння мови С. Якщо ваша мета - навчитися створювати додатки під iOS, вивчіть спочатку Swift.

Читайте також: Як стати успішною людиною: поради та рекомендації

Читайте також:  Як стати успішною людиною: поради та рекомендації

Фото: reshit.ru

 • Як навчитися програмувати швидше? Почніть з вивчення PHP. Ця мова не підходить для створення додатків, лише для веб-розробки. Але фахівці, які вивчили його, найбільш затребувані, адже на ньому засновані найпопулярніші системи управління сайтами. Відмінний підручник по цій темі написали Лінн Бейлі і Майкл Моррісон. Після того як вивчите PHP, освойте роботу з WordPress - це найпопулярніша система в світі. Тепер вам буде доступна велика кількість пропозицій по роботі програмістом.
 • Щоб зрозуміти алгоритм зі створення онлайн-ігор, використовуйте Scratch. Завдяки цьому навчальному сервера (він створювався для дітей), засвоїте алгоритми.
 • Скористайтеся доступними безкоштовними тренінгами. Найкорисніший - гарвардський курс СS50. Щоб швидше написати свою першу програму або створити онлайн-гру, вивчіть онлайн-проекти Codecademy, Code.org і інші.
 • Знайдіть безкоштовні підручники з програмування на GitHub.
 • Щоб навчання пройшло легше, скористайтеся ігровими навчальними сервісами. Наприклад, CodinGame і Code Combat дозволять з користю провести час за грою.
 • Приєднуйтеся до спільноти програмістів, щоб знайти наставника. Кращий приклад такого майданчика - Hack.pledge ().
 • Завершальний етап самостійного навчання - розберіть написаний кимось код і спробуйте поліпшити його.

Щоб навчитися програмувати, досить поставити собі таку мету. Існує велика кількість джерел для отримання інформації щодо самостійного навчання. Більшість цих джерел безкоштовні.

Головне - поставити правильну мету, розбити її на етапи і поступово рухатися вперед. Ви обов'язково навчитеся. Успіхів!

Читайте також: Як навчитися грати на піаніно самостійно

На створенні мобільних додатків або на веб-розробці?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: