Новости

Курси Основи WEB - розробки в Фахівці

Чи плануєте пов'язати Вашу професійну кар'єру з розробкою веб-сайтів і веб-програмуванням? Закладіть міцний фундамент професійних знань на курсах Центру «Спеціаліст» з основ web-розробки!

На курсі «HTML і CSS. Рівень 1. Створення сайтів за стандартами W3C і перехід на HTML 5 і CSS 3 » Ви вивчіть основи HTML і CSS - основних мов розмітки і стилів, за допомогою яких розробляються веб-сторінки. Ви отримаєте необхідні навички для побудови сайтів за допомогою статичних сторінок в мережі Інтернет.

Веб-майстер, як фахівець з Веб-додатків, просто зобов'язаний чітко уявляти собі принципи роботи Веб-сервера. Ці принципи Ви вивчіть на курсі «Web-мастеринг. Серверне web-програмування » . Ви також отримаєте навички адміністрування веб-сервера.

Курс «JavaScript. Рівень 1. Основи веб-програмування » дасть Вам знання мови JavaScript, його специфіки та особливостей. Саме за допомогою мови JavaScript здійснюється інтерактивне взаємодія з відвідувачами, без чого не обходиться жоден сучасний сайт.

Ваше навчання проведуть блискучі викладачі-експерти , Досвідчені практики в веб-розробці. Програми курсів регулярно оновлюються з урахуванням розвитку веб-технологій. Понад 14 000 осіб вже успішно закінчили курси з основ web-розробки в Центрі «Спеціаліст». Приєднуйтесь до їх числа - почніть Вашу кар'єру веб-розробника!


- Програма підвищення кваліфікації - Записатися

* «Ціна від" - мінімальна можлива ціна на даний курс, залежить від формату, виду навчання, обраного часу занять і вказана з урахуванням діючих акцій і спеціальних пропозицій. Точну ціну на конкретну групу Ви можете дізнатися за тел. +7 (495) 232-3216.

Для юридичних осіб (організацій) вказана мінімальна ціна, що діє при повній передоплаті.

Чи плануєте пов'язати Вашу професійну кар'єру з розробкою веб-сайтів і веб-програмуванням?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: