Новости

Створення тесту веб-сторінки

 1. Про цьому завданні
 2. процедура

Створіть тест веб-сторінки, щоб протестувати доступність вашої веб-програми та відстежувати, скільки часу потрібно для відкриття цієї сторінки.

Про цьому завданні

Тести веб-сторінок повідомляють час відповіді для завантаження URL вашої веб-програми. Створіть тест веб-сторінки для відстеження доступності і часу відповіді вашої веб-програми.

процедура

Щоб створити тест веб-сторінки, зробіть наступне.

 1. Якщо ви переглядаєте зведену сторінку Моніторинг доступності, то клацніть по Додати новий тест. Якщо ви переглядаєте зведену панель Моніторинг доступності, клацніть по Додати новий тест в панелі Синтетичні тести.
 2. Клацніть по Одне дію на сторінці Налаштування моніторингу; потім клацніть по Веб-сторінка на сторінці Одна дія.
 3. Введіть зрозуміле ім'я для тесту в поле Ім'я. Додайте опис мети вашого тесту в поле Опис.
 4. Введіть URL веб-додатки, яке ви хочете протестувати.
 5. Налаштуйте поріг попереджень і критичний поріг сповіщень для вашого тесту в розділі Перевірка відповідей. Змініть Значення і Одиниця для кожного рядка. Час відповіді, що перевищує поріг попередження і критичний поріг, ініціює оповіщення.

  Час відповіді, що перевищує поріг попередження і критичний поріг, ініціює оповіщення

 6. За допомогою Чорного списку і Білого списку можна вказати, на які URL і домени відправляти вимоги і які URL і домени впливають на показники і стан тестів вашого застосування. Додайте URL і домени, які ви хочете включити або блокувати, в Білий список і Чорний список. Додаткову інформацію дивіться на веб-сторінці Блокування та фільтрація за допомогою білих і чорних списків .
 7. Натисніть на Перевірити, щоб створити свій тест веб-сторінки і визначити, чи є дійсним ваше тест-вимога.

  Моніторинг доступності визначає допустимість тесту, відправляючи вимога GET на URL вашого тесту. При перевірці тесту перевірка відповіді не виконується.

  Ваш перевірений тест виводиться в таблиці Перевірені елементи. Ви можете додати додаткові URL, повторивши кроки 3 - 7.

 8. Щоб настроїти параметри тесту, клацніть по Далі.

  Буде показана зведення по тестовій конфігурації. Для параметрів за замовчуванням буде показано наступне повідомлення:

  Тест буде виконаний: Кожні 15 хвилин одночасно з 3 загальнодоступних розташувань і жодного приватного розташування, щоб визначити, чи не перевищує тест заданий поріг.

  Буде показано оцінка використання та оцінка числа тестів в місяць в залежності від поточної конфігурації тесту.

 9. В панелі Параметри клацніть по Змінити, щоб побачити поточні параметри для свого тесту. Можна оновити наступні параметри:
  • Інтервал вказує, як часто виконується тест.
  • Періодичність тестування визначає, чи будуть ваші тести запускатися одночасно у всіх місцях або кожен раз в новому місці, після закінчення інтервалу. Виберіть Одночасно, щоб запустити ваш тест з усіх положень одночасно, або ж виберіть По черзі, щоб запускати тест з різних обраних положень з певним інтервалом.
  • Положення вказує місця, де виконується тест.

  Виберіть розташування в списку Загальнодоступні розташування. Щоб вибрати приватне становище, звідки ви будете виконувати свій тест, треба спочатку встановити і конфігурувати приватну PoP на комп'ютері, звідки ви будете запускати свій тест. Додаткову інформацію дивіться на веб-сторінці Встановлювати чи налаштовувати приватних положень PoP .

  Натисніть кнопку Зберегти, щоб закінчити конфігурація вашого тесту.

 10. Натисніть кнопку Готово. Відкриється зведена панель Моніторинг доступності. Через хвилину на зведеної панелі буде показана інформація та дані для вашого нового тесту.

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: