Новости

Веб-дизайн в 2014 році: головні світові тенденції

 1. 10 світових трендів веб-дизайну в 2014 році
 2. 2. Плоский дизайн
 3. 3. Великі фото в background
 4. 4. Фокус на мобільних
 5. 5. Відео замість тексту
 6. 6. Нескінченний скролінг
 7. 7. Прості колірні схеми
 8. 8. Спрощений контент
 9. 9. Відмова від сайдбара
 10. 10. Маніпуляція образами
 11. А що у нас?

Новий рік - час поглянути на нові тенденції 2014 року. У сфері веб-дизайну креатив завжди народжує цікаві концепції, неймовірні задуми і неординарні рішення. Розглянемо основні світові тенденції веб-дизайну в прикладах, і наскільки актуальні і застосовні такі рішення у нас.

10 світових трендів веб-дизайну в 2014 році

1. Нескучная типографіка

В тренді в 2014 році будуть шрифти. Але не стандартні із зарубками або без, а з деякою родзинкою. Очікується, що все більше сайти будуть йти від звичайних звичних і нудних шрифтів в сторону цікавих знахідок, рідкісних рішень, відповідних загальної концепції сайту.

2. Плоский дизайн

З виходом iOS 7 широку популярність отримав так званий «плоский дизайн». Вже досить багато сайтів використовували це рішення і прогнозується, що цей тренд буде продовжувати зростання.

3. Великі фото в background

Великі підкладки приходять на зміну слайдерам. Це часто називають «Інтро» площа - широкі зображення у верхній частині сайту з невеликою кількістю тексту. Це можуть бути просто розмиті фото на задньому плані з заголовком по центру або несучі якусь смислове навантаження зображення. Один з головних трендів 2014 року.

4. Фокус на мобільних

Все більше пристроїв мають доступ в інтернет і розробники прагнуть до того, щоб перегляд сайту з будь-якого з них був максимально зручним. Вибираючи між окремими дизайном для мобільної версії і адаптивним під всі пристрої, переваги віддаються останньому. Це, по-перше, зручніше для дизайнерів працювати із загальною ідеєю, а по-друге, для користувача звичніше бачити сайт однаковим.

5. Відео замість тексту

Навіщо читати, якщо можна подивитися? Обмеження швидкості інтернет-з'єднання вже не так актуально, тому проблема завантаження відео йде на другий план, хоча багато, в загальному, залежить від трафіку.

6. Нескінченний скролінг

Останнім часом стало з'являтися багато сайтів, де замість гортання сторінок використовується їх поступова подгрузка - нескінченний скролінг, хоча все-таки умовно нескінченний. Однак багато в силу звички все ще вважають перший варіант зручніше.

7. Прості колірні схеми

Використання одного або двох кольорів багато в чому нагадує плоский дизайн, тому теж вважається трендом веб-дизайну 2014. Чорний і білий кольори є також зараз популярними, але додавання до них ще одного, наприклад, червоного, створить додаткову експресію.

8. Спрощений контент

Короткий текст сприймається більш просто, тому саме короткі черги контенту, а-ля Твіттер, дуже популярні. З них завжди можна легко вловити суть записи, не витрачаючи багато часу на читання «води».

9. Відмова від сайдбара

Така тенденція характерна для блогів, сайтів журнального типу. Це дозволяє відвідувачеві візуально сконцентруватися на вмісті основного матеріалу.

10. Маніпуляція образами

В обробці зображень все популярнішим стає використовувати різні ефекти в стилі instagram. Фото в такому стилі на сайті буде трендом в 2014 році.

А що у нас?

У Білорусі останнім часом також спостерігається багато цікавих розробок з використанням деяких з перерахованих вище трендів. В основному це плоский дизайн, спрощений контент і цікаві шрифти. На розробку мобільних версій або адаптивного дизайну багато витрачатися не хочуть, вважаючи це непотрібною доопрацюванням.

Повернутися назад

Статті по темі:

А що у нас?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: