Новости

А у тебе вже є персональний атестат WebMoney?

  1. Що таке вебмані і навіщо він потрібен
  2. Сертифікати вебмані і які вони бувають
  3. Для чого мені потрібен персональний серт
  4. БОНУС! Як отримати сертифікат день в день

Натхненний тільки що отриманим персональним атестатом в системі WebMoney пишу цей пост. Щоб цей пост став зрозумілим для всіх Я коротко розповім про те що таке WebMoney, про те які бувають атестати і навіщо вони взагалі потрібні. Бонус! Інструкція «Як отримати персональний атестат за 1 день». Натхненний тільки що отриманим персональним атестатом в системі WebMoney пишу цей пост

WebMoney

Що таке вебмані і навіщо він потрібен

WebMoney або Вебамані це система електронних переказів на кшталт Яндекс.Деньги або PayPal. Хто то з Вас може здивуватися що їй взагалі ще хтось користується. Ви не повірите, але серед «інтернет підприємців» це найпоширеніша платіжна система. Їй користуються все починаючи від школярів на форумах на кшталт maultalk і antichat, до сервісів на зразок weblancer.net і власників багатомільйонних груп в VK.

Мені за родом діяльності доводиться користуватися, не дивлячись на те що мені вебмані не подобається. Чому? Бо надто багато всяких не потрібних захистів, авторизаций користувачів і так далі. Вебмані кіпер встановлювати доводиться. Це програма така. Хлопцям з Webmoney transfer є чому повчитися у QIWI і Яндекс.Денег.

Сертифікати вебмані і які вони бувають

Сертифікат вебмані це такий віртуальний статус кожного користувача. Ви маєте доступ до цього статус при кожній взаємодії з іншим користувачем. Давай докладніше розберемо на конкретних сертифікатах:

  • Атестат псевдоніма - видається всім хто зареєструвався. Для того щоб хоча б поповнювати гаманець потрібен формальний атестат;
  • Формальний атестат - видається тільки після заповнення паспортних даних;
  • Початковий атестат - все той же формальний, але з збільшення ліміту на введення і виведення коштів
  • Персональний атестат - основний сертифікат в системі

Проблема в тому що початковий і персональний атестат коштують грошей. Але якби тільки це! Щоб їх отримати потрібно зустрітися особисто з власником сертифікату починаючи з персонального і вище. Або потрібно відправляти за потрібною адресою нотаріально завірений лист. Вообщем той ще геморой :(

У випадку з персональної зустріччю Вам знадобиться роздрукувати лист в особистому кабінеті на сайті вебмані, заповнити його і поїхати до заздалегідь обраному реєстратору персональних атестатів. Після того як Ви надасте Аттестатори всі документи зазвичай проходить до 3 днів до того як Ви отримаєте заповітний атестат.

У випадку з листом самі розумієте ... Пара тижнів в кращому випадку. Це доля регіонів і маленьких міст. Там складно знайти аттестатора.

Для чого мені потрібен персональний серт

В одному з моїх проектів Я розробив функцію онлайн оплати через «Океан банк», тобто через ROBOKASSA.ru. Варіанти виведення грошей у них два: на розрахунковий рахунок юридичної особи або на WebMoney. Так чи інакше все одно доводиться поповнювати гаманець вебмані, тому вибрав другий варіант. Робокасса працює тільки з власниками персональних атестатів вебмані. Це свого роду гарантія того що Ви

БОНУС! Як отримати сертифікат день в день

Вся фішка насправді у виборі «правильного» аттестатора. Мені пощастило і Я натрапив на такого з першого і останнього разу :)

Ось цей реєстратор: http://wm-exchange.spb.ru/attestat/

Чому Я вибрав їх? З двох причин:

  • Зручно знаходяться прямо в центрі Санкт-Петербурга на ст. м. Сінна
  • Крім паспорта нічого з собою брати не потрібно!

Чому?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: