Як дізнатися номер гаманця Webmoney: де подивитися, як виглядає

 1. Види віртуальних портмоне від сервісу ВебМани
 2. Дізнаємося номер гаманця WebMoney
 3. Пошук номера за допомогою WM Keeper
 4. Шукаємо цифри в Keeper Mobile і системі розрахунків

WebMoney - затребуваний сервіс, який використовується багатьма росіянами і громадянами країн СНД. Нещодавно зареєструвалися нерідко доводиться шукати відповідь на питання, як дізнатися номер гаманця WebMoney. Цей реквізит необхідний для того, щоб оформляти транзакції і передавати людям, які мають намір відправити на номер переклад, щоб передати гроші користувачеві.

Цей реквізит необхідний для того, щоб оформляти транзакції і передавати людям, які мають намір відправити на номер переклад, щоб передати гроші користувачеві

Будьте уважні: часто замість цифр свого WMR гаманця люди помилково використовують WMID , Який є важливою особистою інформацією, але ніяк не номером електронного гаманця.

Види віртуальних портмоне від сервісу ВебМани

WMID - це те, що прісевается вам при ідентифікації в системі. Цифри призначені для користувача і не підлягають передачі третім особам. Знати їх повинні тільки ви. Опублікувати і передавати можна номер ВебМани гаманця. У більшості власників електронних гаманців їх кілька. Це пов'язано з тим, що для використання різних валют відкриваються окремі гаманці зі своїми унікальними поєднаннями цифр і букв. Номер рахунку виглядає наступним чином: R125411668745. Тобто, попереду завжди розташовується велика латинська літера, що означає вид валюти, а далі слід 12 індивідуальних цифр.

Буквені позначення WebMoney передбачувані. це:

 • R - позначення рублевого гаманця;
 • K - символ казахського тенге;
 • E - буква для євровалюти;
 • Z - ознака доларового гаманця;
 • U - привласнили української гривні і т. П.

Якщо шукайте номер рублевого гаманця, вам буде простіше, якщо ви знаєте, що він називається WMR. І він саме те, що ви повинні відправляти іншим людям, які просять у вас реквізити рахунку, щоб перекинути вам кошти.

Отже, давайте детально розглянемо, як дізнатися свій WMR.

Дізнаємося номер гаманця WebMoney

Є три простих способи, за допомогою яких шукане легко знайдеться. це:

 1. За допомогою мобільного додатку. Це просунутий спосіб для власників планшетів і смартфонів. Для використання цього варіанту потрібно встановити на девайсі додаток Webmoney Keeper.
 2. У версії Вебмані Keeper, завантаженої на персональний комп'ютер або ноутбук.
 3. Застосувавши систему розрахунків.

Щоб у вас завжди була можливість знайти номер, запишіть буквено-числових позначення всіх своїх портмоне на паперовому носії. Для того щоб було, що записувати, розглянемо приклад, як розшукати потрібний гаманець.

Пошук номера за допомогою WM Keeper

Пошук номера за допомогою WM Keeper

Вебмані Keeper - це популярна програма з жовтим мурахою. Завантажити її можна на офіційному сайті платіжного сервісу. Встановлюється продукт і на комп'ютер, і на телефон.

Щоб сервіс без праці знаходив потрібні дані, дійте наступним чином:

 • увійдіть в WM Keeper і введіть WMID і пароль;
 • клікніть на «Меню»;
 • натисніть на вкладку «гаманці».

Більш від вас не потрібно ніяких дій, так як шукане з'явиться на екрані монітора або мобільного телефону.

У програмі Keeper можна не тільки подивитися дані електронного портмоне, але і створити новий гаманець, а також здійснювати грошові операції.

Версія для смартфонів називається Keeper Mobile. Для комп'ютерів розробники створили три варіанти:

Якщо хочете шукати номер в інтерфейсі свого телефону, використовуйте дещо інший алгоритм. Мабуть, найпростішим є пошук номера гаманця в системі розрахунків платіжного сервісу.

Шукаємо цифри в Keeper Mobile і системі розрахунків

У інтерфейсах мобільних телефонів все гранично просто: входите в мобільний додаток, авторізуетесь і шукаєте вкладку «Фінанси». У ній будуть фігурувати всі ваші активні гаманці. На операцію потрібно всього кілька секунд.

Для пошуку потрібних реквізитів в системі розрахунків зайдіть на http://www.webmoney.ru в свій ЛК. Далі переходите в WM Keeper, чекаєте код і підтверджуєте його. Вам залишається діяти за описаною вище схемою.

Є кілька способів, створених для того щоб ви знайшли потрібні цифри і змогли з їх допомогою успішно розпочати і закінчити транзакцію. Головне не плутати номер рахунку з WMID. Як правило, після проведення першої фінансової операції користувачі легко можуть знайти реквізити свого гаманця.

Читайте також: 👩💼👨💼

Чи допомогла вам стаття?

Та ні

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: