Новости

Як купити біткоіни за Webmoney: покрокова інструкція

 1. Переваги та недоліки покупки криптовалюта через WebMoney
 2. Плюси обміну криптовалюта через WM
 3. Як купити токени на WebMoney
 4. Чи варто використовувати Вебмані для покупки / продажу криптовалюта

Інвестування коштів в цифрові активи з метою заробітку і торгівля на кріптовалютних біржах цікавить багатьох. Однак не всі ризикують довіряти кошти бірж або не хочуть зв'язуватися з кріптовалютнимі гаманцями для зберігання токенов.

Однак не всі ризикують довіряти кошти бірж або не хочуть зв'язуватися з кріптовалютнимі гаманцями для зберігання токенов

Для тих, хто хоче заробити на криптовалюта, але не наважується ризикувати з невідомими сайтами і сервісами, вихід - покупка криптовалюта через WebMoney. Ця надійна платіжна система з багаторічною роботою на ринку. RusCoinsInfo цікавить можливість обміну токенов WM на цифрові активи.

Переваги та недоліки покупки криптовалюта через WebMoney

Алгоритм покупки wmx і криптовалюта нижче, спочатку визначимо плюси і мінуси біткоіни рахунку на webmoney.

Плюси обміну криптовалюта через WM

 • Щоб придбати криптовалюта в вебмані, необхідно мати кошти на її внутрішніх гаманцях (WMR або WMZ). Поповнювати wmx гаманці можна рублями або доларами. Це зручно і просто, оскільки завести кошти в WebMoney можна з будь-якої банківської карти або через термінал. Покупка цифрової валюти буде здійснюватися таким шляхом: гроші на банківській картці - гаманець WMR - покупка криптовалюта. Обміняти віртуальні кошти на фіатние гроші можна в зворотному порядку.
 • Токени WMX - це не біткоіни, і зберігаються вони у гаранта. Це забезпечує можливість повернення коштів у разі шахрайства з боку продавця товарів або послуг, який буде отримувати оплату в WMX. Підкреслимо, що в мережі bitcoin всі транзакції є безповоротними, і скасувати їх неможливо.
 • Простота і легкість, з якою можна міняти засоби між гаманцями в WebMoney, відноситься і до її кріптовалютним гаманцях.

Мінуси обміну криптовалюта через WM

 • Простота і легкість, з якою можна створити біткоіни гаманець на wmx, придбати криптовалюта, використовуючи WebMoney, приховує головний недолік такого способу - істотну різницю в ціні купівлі та продажу. Зверніть увагу на ситуацію, яка склалася на біржі wm.exchanger.ru на момент написання матеріалу (15 травня 2018 року).

ru на момент написання матеріалу (15 травня 2018 року)

Виходить, що різниця між купівлею і продажем становить майже 4 тисячі рублів на 1 BTC. І це на незначних обсягах. Чим більша кількість криптовалюта необхідно продати або купити, тим різниця в ціні буде більше. Це говорить про недостатню ліквідність даного напрямку обміну.

Ситуація з різницею курсів ще гірше, якщо скористатися внутрішнім обмінним сервісом гаманця:

В цьому випадку різниця становить більше 88 тисяч рублів на 1 BTC
В цьому випадку різниця становить більше 88 тисяч рублів на 1 BTC.

 • Другий недолік, про який потрібно пам'ятати, купуючи криптовалюта через WebMoney, це відсутність анонімності. Відповідно до правил системи користувачі, що не мають атестата вище формального, не можуть здійснювати операції з токенами.
 • Є ще одна особливість WebMoney - ліміти на операції для користувачів з формальним атестатом. Наприклад, добовий ліміт становить всього 15 тисяч рублів, тижневий - 45 тисяч, а місячний - 90 тисяч рублів. При цьому максимальний баланс гаманців також не може перевищувати суми в 15 тисяч. Це істотно обмежує можливості по накопиченню криптовалюта. Щоб підвищити ліміти необхідно підтвердити особистість і отримати атестат не нижче початкового, а також встановити на свій комп'ютер програмне забезпечення WebMoney Keeper.
 • І головне, причина, по якій цей метод може виявитися незручним для тих, у кого немає bitcoin гаманців WebMoney - складність реєстрації та отримання атестата потрібного рівня. Це непростий процес, який вимагає уважності і суворого дотримання інструкцій системи. Надійність і безпека системи забезпечується, в тому числі і складністю процедури реєстрації нового WMID. Також відзначимо необхідність установки додатка E-NUM, без якого навіть безкоштовні операції обміну між гаманцями стають платними (код підтвердження транзакції приходить в SMS, за яку доводиться платити користувачеві).

Як купити токени на WebMoney

Приступимо до процесу покупки криптовалюта за допомогою WebMoney. Для цього необхідно мати зареєстрований WMID з атестатом не нижче формального. Зупинимося на тому, на які криптовалюта можна обміняти кошти всередині системи.

На даний момент всередині вебмані є наступні маркери

 • WMX - 0,001 Bitcoin . Щоб придбати 1 BTC, потрібно купити 1000 WMX.
 • WMH - 0,001 Bitcoin Cash . Для придбання 1 монети BCH необхідно купити 1000 WMH.
 • WML - 0,001 Litecoin . Для покупки 1 LTC необхідно придбати 1000 WML.

Перш ніж обміняти рублі або долари на еквівалент токенов будь-який з криптовалюта, необхідно створити кріптовалютний гаманець з висновком вебмані. Зробити це дуже просто. У додатку WebMoney Keeper, на вкладці «гаманці» потрібно натиснути кнопку «створити». У вікні, вибрати потрібний гаманець (можна створити все три).

Обмін одних токенов WebMoney на інші найвигідніше здійснювати на сертифікованій біржі wm.exchanger.ru. Незважаючи на те, що в самому Keeper є безкоштовна опція обміну коштів між гаманцями, курси на біржі набагато вигідніше. Навіть з урахуванням обов'язкової комісії системи 0,8%.

Щоб обміняти WMR на WMX, переходимо на wm.exchanger.ru.

ru

Алгоритм дій такий самий, як і при обміні інших токенов. Потрібно вибрати напрямок обміну, створити заявку або погодитися з курсом зустрічної пропозиції. Після підтвердження операції кошти надійдуть на гаманець WMX.

Після цього можна залишити токени в системі WebMoney (вони будуть дорожчати, якщо курс біткоіни виросте), або вивести їх на кріптовалютний гаманець. Для цього заходимо на сервіс wmx.wmtransfer.com і переходимо в розділ «Вивести Bitcoin».

При заповненні форми виведення потрібно вказати адресу біткоіни-гаманця, суму для зарахування (в BTC) і за допомогою повзунка встановити розмір комісії
При заповненні форми виведення потрібно вказати адресу біткоіни-гаманця, суму для зарахування (в BTC) і за допомогою повзунка встановити розмір комісії. Відзначимо, що чим нижче буде плата за підтвердження транзакції, тим довше доведеться чекати надходження коштів.

Напевно ви здогадалися, що операції, зворотні покупці і висновку криптовалюта з системи WebMoney (продаж і введення) здійснюються за допомогою тих же інструментів.

Чи варто використовувати Вебмані для покупки / продажу криптовалюта

Як ми вже відзначали, використання WebMoney (wmx) для входу в кріптовалютний ринок - зручний і надійний спосіб для тих, хто знає цю систему і вміє з нею працювати. Користувачам, які не мають облікового запису WM, спочатку доведеться її зареєструвати і подати документи для отримання початкового (а краще персонального) атестата.

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: