Як отримати персональний атестат Webmoney

Привіт друзі. Закінчилося літо, а разом з ним і відпочинок. Цілий місяць я не писав в блог, відпочивав і набирався нових ідей. Тепер же готовий з новими силами працювати і заробляти гроші в інтернеті.

Минулого місяця я рідко заходив в інтернет і не писав статті, тому активність на блозі була помітно менше в порівнянні з минулими місяцями. Тому я вирішив не підводити підсумки конкурсу " коментатор місяці "За серпень, а перенести призовий фонд серпня на вересень. Тому найкращий коментатор місяця у вересні одержить не 150 рублів, як зазвичай, а 300 рублів! Ось така приємна новина 🙂. І не забувайте про тисячному коментарі, який з дня на день буде залишений десь на сторінках цього блогу 🙂.

Отже, перейдемо до теми статті. Минулого місяця я побував в Москві, де отримав персональний атестат платіжної системи Webmoney. У цій статті я розповім про те, які переваги дає персональний атестат і як отримати персональний атестат Webmoney по кроках.

Персональний атестат я хотів отримати вже давно, але поблизу мого міста немає офісів Webmoney, тому я розглядав тільки варіант відправки всіх необхідних документів, попередньо засвідчених у нотаріуса, поштою. Так як це спричиняло додаткові витрати часу і грошей, я постійно це заняття відкладав 🙂. Нещодавно у мене з'явилася можливість з'їздити в Москву, і я вирішив, що не погано було б заодно і атестат там отримати. Чесно кажучи я очікував, що все буде набагато важче, але на ділі все виявилося просто і швидко. Тим, у кого по-близькості розташований офіс Webmoney, не важко буде отримати новий атестат.

Для тих, хто хоче дізнатися, які переваги дає персональний атестат Webmoney, є спеціальна сторінка, присвячена цьому ( вона тут ). Особисто для мене персональний атестат є знаком довіри до людини, який веде свої справи в інтернеті, адже для його отримання потрібно підтвердження своїх паспортних даних, а це додатковий захист від шахраїв.

Отже, тепер я розповім про те, як отримати персональний атестат Webmoney.

Для початку вам потрібно оформити і сплатити заявку на отримання атестата. Для цього в панелі управління атестатом на сайті Центру атестації натисніть на посилання "Отримати персональний атестат" (клікабельно):

Після цього вас попросять вибрати одного з реєстраторів, який знаходиться до вас ближче всього. Список всіх реєстраторів представлений на цій сторінці . Ось тут мене чекала перша заковика ...

Вся справа в тому, що я збирався отримувати персональний атестат в Москві, а саме в Центрі атестації №2, але в списку, який був мені представлений, цього реєстратора не було:

Вся справа в тому, що я збирався отримувати персональний атестат в Москві, а саме в Центрі атестації №2, але в списку, який був мені представлений, цього реєстратора не було:

Як бачите, самий підходящий варіант - відправка документів поштою до Центру атестації №1, але мене він не влаштовує. Якщо зайти в повний список реєстраторів, посилання на який я дав вище, то там в лівій колонці відсутнє посилання "Отримати атестат". Це завдання я вирішив наступним чином:

  • Спочатку, на сторінці запропонованих реєстраторів, потрібно скопіювати посилання на отримання атестата. Це посилання однакова для всіх Аттестатори, змінюється лише остання частина, яка представляє собою WMID реєстратора.

Це посилання однакова для всіх Аттестатори, змінюється лише остання частина, яка представляє собою WMID реєстратора

  • Далі, на сторінці зі списком всіх реєстраторів, я вибрав потрібного мені, і скопіював його WMID.

Далі, на сторінці зі списком всіх реєстраторів, я вибрав потрібного мені, і скопіював його WMID

  • В кінці посилання я вставив WMID свого реєстратора і вставив посилання в адресний рядок.

Після всіх цих дій в панелі управління вашим атестатом з'явиться новий пункт Отримання нового атестата
Після всіх цих дій в панелі управління вашим атестатом з'явиться новий пункт "Отримання нового атестата".

На цьому кроці вам потрібно оплатити замовлення. Ціна залежить від обраного вами реєстратора. Для мене ця ціна становила 9.92 WMZ.

Якщо все пройшло успішно, то на цьому "онлайн" частина отримання персонального атестата закінчена.

Наступним кроком, перед особистою зустріччю з реєстратором, потрібно підготувати всі необхідні документи. Найважливішим документом є заява претендента на отримання атестата. Його можна завантажити тут .

Цей документ потрібно роздрукувати та заповнити. Про всяк випадок я роздрукував декілька копій, щоб в разі чого на місці все виправити, не здійснюючи зайвих рухів тіла 🙂.

Увага! Дата і підпис на заяві ставляться в присутності реєстратора. Самостійно ставити їх не потрібно.

Ще одним документом, який потрібно передати реєстратору, є ксерокопія вашого паспорта, але у мене її не треба було, так як в панелі управління атестатом у мене вже завантажений скан паспорта. Це я робив для того, щоб виводити Webmoney на карту Ощадбанку, докладно про це я писав в цій статті .

Отже, після заповнення і підготовки документів, можна домовлятися про зустрічі з реєстратором. Нагадаю, я отримував атестат в Центрі атестації №2, який знаходиться за адресою: м Москва, вул. Коровій вал, д. 7, будівля 1. Працює офіс по буднях з 9-00 до 19-00. тут можна знайти його місцезнаходження на карті.

Ось так виглядає їхній офіс:

В офісі мене зустріли і проводили до дівчини, яка попросила заповнену заяву та оригінал паспорта. Будьте готові до того, що вам будуть задавати питання з приводу того, навіщо вам потрібен атестат. Перед поїздкою я підготувався до цього, тому відповів на всі питання 🙂, а їх виявилося близько семи (!!!). Це питання починаючи від "Для чого вам потрібен персональний атестат" і "Якого числа ви зареєструвалися в системі" і закінчуючи "Під яким ніком ви зареєстровані в Webmoney" і "Який версією Випера ви користуєтеся". Так що перед зустріччю з реєстратором підготуйтеся, щоб не потрапити в халепу 🙂.

Після всіх питань і підписи заяви (все це зайняло не більше 5 хвилин) мені сказали, що персональний атестат я отримаю протягом 2 днів. На ділі персональний атестат я отримав того ж вечора 🙂.

Тепер, під час заходу панель управління атестатом у мене ось така картина:

Як я вже сказав, отримання атестата, не рахуючи поїздки в Москву, зайняло дуже мало часу 🙂. Свої запитання ви можете залишити в коментарях до цієї статті. Успіхів!

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: