Новости

Як в Україні поповнити Вебмані

 1. способи поповнення
 2. За допомогою Приват24
 3. З карти будь-якого банку
 4. через термінали
 5. За допомогою телефону
 6. через обмінники
 7. Про переведення з інших платіжних систем

WebMoney є платіжною системою, яка пішла вже далеко за межі своєї рідної країни і відкриває безліч можливостей для своїх користувачів за кордоном. Однак часто виникають питання з приводу поповнення, тому ми вирішили розібратися, як в Україні поповнити WebMoney. WebMoney є платіжною системою, яка пішла вже далеко за межі своєї рідної країни і відкриває безліч можливостей для своїх користувачів за кордоном

способи поповнення

Насправді методів більш ніж достатньо. Ми розглянемо їх все, починаючи від банківських переказів і закінчуючи поповненням з рахунку мобільного.

За допомогою Приват24

Почнемо з самого популярного способу на території України. Приват24 є найзручнішим з нині існуючих онлайн-банкінгів і надає безліч послуг. Проте в його профілі ви не знайдете функції перекладу на електронний гаманець, так як все відбувається трохи по-іншому. Потрібно зайти на ресурс WebMoney.UA:

 1. Переходимо по і в списку вибираємо «Приват 24».
 2. На наступній сторінці вписуємо номер U-гаманця (в гривнях) і суму, на яку вам потрібно поповнити. Зауважте, що можна також поповнити віртуальний одноразовий чек, яким потім розплатитися.
 3. На наступній сторінці виконуємо всі необхідні дії, прописані в інструкції, заповнюємо всі поля - як тільки ви закінчите, переклад буде здійснений.

Для тих же, хто цікавиться, як поповнити WMZ-гаманець в Україні, відповідь буде дана в розділі про обмінниках, хоча можна скористатися послугами «Банк24 Національний кредит».

З карти будь-якого банку

Поповнення також можна здійснити з карти будь-якого банку України. Це не важко, потрібно лише слідувати інструкції, яка представлена ​​нижче:

 1. Знову переходимо по і тепер вибираємо «Карти».
 2. На наступній сторінці заповнюємо запропоновану форму, а потім підтверджуємо свій вибір.
 3. Перевіряємо дані і переходимо далі для завершення платежу або валідації карти при першому платежі за спеціальною інструкцією, яку представить сайт.

В даному випадку, як і в попередньому, не варто забувати і про відсоток, який знімається за надання послуг перекладу, конвертації і т. П.

через термінали

Тепер перейдемо до ще одному досить зручного способу і розглянемо, як поповнити WebMoney в Україні через термінал. Є два види терміналів - банківські та мобільні. Для автоматів кожного окремого банку може бути своя інструкція поповнення гаманця. За більш детальною інформацією вирушаємо на сайт WM, знаходимо блок «Термінали» і вибираємо необхідний банк. Тут ви і зможете знайти повний перелік дій.

Принцип роботи мобільних терміналів приблизно однаковий. Розглянемо на прикладі автомата IBox:

 1. Вибираємо «Оплата послуг», іноді на головному екрані відразу можна знайти значок платіжної системи - тоді тиснемо на нього.
 2. Уважно вводимо номер свого U-гаманця на віртуальній клавіатурі.
 3. Переходимо до наступної сторінки, де потрібно буде ввести суму з урахуванням комісії.
 4. Підтверджуємо завершення операції і забираємо чек, щоб в разі необхідності можна було вказати всі дані з цього перекладу.

За допомогою телефону

Давайте більш детально розглянемо, як поповнити WebMoney через телефон в Україні. Сьогодні найбільше абонентів у МТС (нині Vodafone) і у «Київстар», саме про них мова піде далі.

Якщо говорити про те, як поповнити WebMoney через телефон МТС Україна, то, на жаль, сьогодні це не практикується. Сама робота системи даного мобільного оператора не передбачає подібних операцій на користь рахунків банківських карт або електронних гаманців. Звичайно, невтішна новина для абонентів.

Тепер розглянемо поповнення WebMoney через «Київстар». Тут вже використовується спеціальна форма на сайті оператора, завдяки якій можна всього за пару кроків зробити переклад:

 1. Вирушаємо на.
 2. Заповнюємо всі поля і підтверджуємо платіж.
 3. Прямуємо інструкції, яку вам запропонують далі і завершуємо процедуру.

через обмінники

Останній, але не менш зручний спосіб - це переклад через обмінники. Більшість з них працюють в автоматичному режимі і переводять гроші протягом 10 хвилин. Дотримуйтесь алгоритму дій:

 1. Відкриваємо і вибираємо в лівій колонці напрямок - спочатку йдуть платіжна система або банк, з рахунку яких ви хочете перекинути кошти, а трохи правіше вибираєте WM-гаманець в потрібній валюті.
 2. Справа в списку вибираємо один з обмінників і переходимо на нього.
 3. Усередині заповнюємо запропоновану анкету: дані по рахунках, звідки і куди здійснюються перекази і т.д. Всі поля обов'язкові для заповнення.
 4. Підтверджуємо свої дії і переходимо в безпечне вікно для проведення платежу.

Після цього залишається лише чекати завершення транзакції. Якщо гроші довго не надходять, варто звернутися до техподдержке обмінника.

Про переведення з інших платіжних систем

Також варто пам'ятати ще й про те, що в Україні підтримуються інші платіжні системи, такі як EasyPay, Skrill, або LiqPay, з яких ви також можете здійснювати поповнення. У деяких випадках, коли укладено партнерство, можна розраховувати на прямі операції або через прив'язку, а в деяких випадках доведеться вдатися до послуг все до тих же обмінників.

Як покласти гроші на гаманець WebMoney: Відео

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: