Як видалити гаманець Webmoney

  1. атестат псевдоніма
  2. Формальний атестат і персональні дані
  3. Формальний атестат WebMoney: Відео
  4. Як позбутися від непотрібних гаманців

Перш ніж шукати відповіді на запитання - Як видалити гаманець WebMoney Перш ніж шукати відповіді на запитання - "Як видалити гаманець WebMoney?", Ми повинні його мати. Ну, щоб представляти, що ми будемо намагатися видаляти. Отже, у нас з'явилася обліковий запис WebMoney. Ми отримали відповідно WMID - персональний ідентифікатор. При реєстрації аккаунта новому клієнтові, як учаснику процесу передачі грошей - WebMoney Transfer, присвоюється 12-значний ідентифікатор - WMID.

Зміст статті

атестат псевдоніма

Потім, до цього WMID створюються і прив'язуються гаманці - 12-значні ідентифікатори з 1-літерним префіксом. Перший рівень ідентифікації - атестат псевдоніма, як раз видається безкоштовно відразу при реєстрації. І цей початковий рівень безпеки, що не передбачає відправки паспортних даних на сайт.

Його призначення, якраз і є ознайомлення з системою. Також даний рівень ідентифікації дозволяє надати обмежений сервіс для оперування невеликими сумами при покупках в інтернет, поповненні мобільних телефонів , Оплата деяких послуг.

Якщо на цьому початковому етапі у нас виникає думка про відмову від сервісу, то при всій строгості системи щодо облікових даних своїх клієнтів, у нас не виникне великого дискомфорту в разі неможливості видалення облікового запису. Оскільки, в самих правилах WMT сказано, що "ступінь довіри до клієнтів з атестатом псевдоніма мінімальна".

Читайте також

Читайте також

Формальний атестат і персональні дані

Але, якщо ми створили два-три гаманця WebMoney, а потім вже отримали формальний атестат , То це передбачає підтвердження введених паспортних даних, ІНН-коду, з надсиланням сканів документів на сервіс. Таким чином, ми з одного боку розширюємо можливості нашої облікового запису, а з іншого - відправляємо свої персональні дані в мережу.

Спробували користуватися. Покрутили - "не моє". І тут виникає неприємне відчуття. Припустимо, нам з тієї чи іншої причини не підійшов сервіс і ми хочемо видалити свій аккаунт, особисті дані, історію платежів. Але, якщо спробувати відшукати кнопку "Видалити" в інтерфейсі WebMoney, то нічого схожого ми не знайдемо. Немає такої кнопки - "Видалити WebMoney".

Формальний атестат WebMoney: Відео

Що робити, якщо аккаунт WebMoney простоює

На питання - "чи можна видалити акаунт WebMoney?" Є 3 відповіді:

Читайте також

Аккаунт WebMoney видалити не можна. можна тільки звернутися в технічну підтримку сервісу і попросити деактивувати обліковий запис.

  1. Можна зареєструвати гаманець з Атестатом псевдоніма, яка не передбачає відправки персональних даних в систему. Ну, крім мобільного телефону та адреси електронної пошти. І таким чином, у разі відмови від послуг сервісу, захистити себе від неприємного відчуття залишених в мережі зайвих персональних даних.
  2. Досвідчені користувачі стверджують, що можна змінити свої персональні дані в обліковому записі в Webmoney і звернутися в підтримку зі скаргою, що спричинить за собою вилучення користувача.
  3. Варто додати, що 3-й спосіб навряд чи можна назвати цивілізованим і правильним. І потім, нікому достеменно невідомо, чи дійсно аккаунт віддаляється службою підтримки назавжди. Але в чому можна бути впевненим. У разі необхідності повернутися в сервіс по тим же паспортним даним навряд чи вийде. Вибирати вам.

Вибирати вам

Як позбутися від непотрібних гаманців

Обліковий запис видалити не можна. Але, якщо ми вирішили продовжувати користуватися системою WebMoney, є один спосіб позбутися від гаманців, які не можна видалити і вони виявилися не потрібними. Можна завести ще один WMID, на якому створити набір вже "правильних" гаманців. Так, можна створювати до 10 WMID без звернення за дозволом в службу підтримки і без видалення гаманця.

Сервіс WebMoney надає нам зручний інструмент для оперування грошовою масою в Інтернеті. Але, щоб максимально убезпечити себе і нас, інформація про всі транзакції, рахунках і оплатах повинна бути співвіднесена з конкретними обліковими записами, IP і іншими даними активності клієнтів. Гроші завжди віддадуть перевагу той сервіс, де більш безпечно.

Як видалити гаманець Webmoney: Відео

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: