Новости

Як вивести Webmoney в Україні

Платіжна система Webmoney вже тривалий час є найпопулярнішою системою електронних платежів серед українських і російських інтернет-користувачів

Платіжна система Webmoney вже тривалий час є найпопулярнішою системою електронних платежів серед українських і російських інтернет-користувачів. Неможливо обходиться без неї і людям, які займаються заробітком в інтернеті , Тому практичне питання «як вивести Webmoney в Україні?» Актуальне насамперед для них.

Ще зовсім недавно виведення Webmoney в Україні був практично заблокований в результаті конфлікту між Міністерством доходів і зборів України та компанією «Webmoney Україна». Проти «Webmoney Україна» в червні 2013 року було порушено кримінальну справу за ухилення від сплати податків, а кошти компанії в українських банках були заморожені. І тільки в березні 2014 роки після зміни влади в Україні постановою суду арешт рахунків було знято і виведення грошових коштів знову став можливий.

Отже, для того, щоб мати можливість перевести віртуальні гроші Webmoney в реальні, користувач системи повинен мати формальний атестат з перевіреними особистими даними.

Для того, щоб отримати формальний атестат з перевіреними особистими даними, необхідно підтвердити свої паспортні дані, завантаживши на сайт Центр Атестації кольорові скани сторінок вашого паспорта. Детально ця процедура описана тут .

На даний момент платіжна система Webmoney пропонує своїм українським користувачам 4 можливих напрямки виведення коштів:

· На поточний рахунок в банку;

· На платіжну карту будь-якого банку;

· Через авторизований обмінний пункт;

· Через системи переказів, в тому числі через поштовий переказ (Укрпошта).

У нашій статті ми не будемо детально розглядати виведення коштів на банківський рахунок, через обмінний пункт і системи переказів, тому що ці способи виведення найбільш тривалі за термінами і обкладаються великими комісіями, ніж просто переказ коштів на банківську карту.

Найпопулярнішим і найбільш оптимальним є висновок Webmoney на банківську карту. Система дозволяє виводити на карту VISA або MasterCard будь-якого банку, проте найменша комісія знімається при виведенні на карту Приватбанку. На ній і зупинимося.

Отже, щоб здійснити виведення коштів на карту Приватбанку, необхідно авторизуватися на сайті webmoney. ua і перейти в розділ «Моя інформація» -> «Мої дані». На сторінці, вам необхідно заповнити всі поля, при цьому ваші паспортні дані в атестаті повинні бути заповнені українською мовою. Банківська картка, на яку ви плануєте виведення коштів, також повинна бути оформлена на ваші дані.

Після того, як ви заповнили і зберегли свої дані, натискаєте в лівому меню на кнопку «Вивести WMU». Перед вами відкриється сторінка з можливими варіантами виведення. Вибираєте «Карта Приватбанку» і натискаєте на зелений плюс навпроти слів «Карта Приватбанку (не моментально)».

Далі, перед вами відкриється шаблон виводу коштів. У верхньому полі пишіть будь-яку назву шаблону, далі йдуть ваші паспортні дані і платіжні реквізити карти. Де дізнатися платіжні реквізити? Для цього найкраще скористатися інтернет-банкінгом «Приват24» (зайти в свій профайл, далі перейти в розділ «Усі послуги» -> «Інфо» -> «Мої реквізити» і вибрати зі списку карту, для якої хочете отримати реквізити).

Після заповнення всіх даних, вводите суму, яку ви хочете вивести на вашу банківську карту. Для першого разу бажано зробити тестовий платіж на невелику суму - від 10 грн. Після того, як ви натиснете на кнопку «Далі» в ваш Webmoney Keeper прийде рахунок, оплату якого потрібно буде підтвердити.

От і все. Перший раз платіж буде йти приблизно близько 3-х днів, оскільки ваша карта буде проходити перевірку. При подальших платежах термін виплати не буде перевищувати однієї доби.

Також варто додати, що комісія за виведення коштів складається з 2-х частин: фіксована комісія Webmoney (0,8% від суми платежу) і комісія банку (від 0 до 3% від суми платежу залежно від тарифів банку).

Комметаріі:

Де дізнатися платіжні реквізити?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: