Новости

Як захистити гаманці Webmoney від злому

Вважаю строго обов'язковою для прочитання дану статтю кожній людині, у якого є гаманці webmoney. Від крадіжки грошей з інтернет гаманців не застрахований ніхто, але Ви повинні докласти всіх зусиль для захисту вмісту своїх webmoney гаманців. Якщо Ви заробляєте в інтернеті або тільки плануєте цим зайнятися, то ця тема для Вас повинна бути дуже злободенною і актуальною.

Випадків злому Webmoney гаманців і крадіжки з них всіх грошей зафіксовано дуже багато. Це відбувається досить часто, а ось випадків повернення грошей на рахунку практично немає. У всякому разі, буде набагато простіше не допускати крадіжки грошей з Webmoney гаманців, ніж потім намагатися їх повернути. Тому, я представляю Вашій увазі рекомендації щодо безпечної роботи з Webmoney. Всі рекомендації відносяться до роботи з програмою Webmoney Keeper Classic.

1). Стандартні засоби захисту системи webmoney

Базові методи захисту від злому Webmoney гаманця.

Необхідно працювати з останньою версією WebMoney Keeper Classic. Як тільки з'явиться нова версія програми, Ви отримаєте повідомлення про це.

Активація Webmoney Keeper. Keeper програмно прив'язується до Вашого комп'ютера. Якщо до Вашого WMID відбудеться підключення з іншого обладнання, то Ви отримаєте сповіщення на e-mail. Якщо Ви зміните комплектуючі комп'ютера або встановлювати операційну систему, то процедуру активації потрібно буде пройти знову.

Активація на телефон. Все те ж саме що в попередньому пункті, тільки код активації буде висланий на Ваш телефон. Номер телефону потрібно підтвердити.

Підтвердження платежів. У момент переказу грошей, Вам потрібно буде ввести згенерований код, це зменшує ймовірність випадкового переказу грошей.

Блокування по IP. Якщо Ви маєте постійна адреса IP або Ваш провайдер видає один з IP своє підмережі, то Ви можете заблокувати доступ до Вашого WMID з інших IP. Ще більш убезпечити себе можна за допомогою відправки коду розблокування на свій мобільний телефон.

В ідеалі всі пункти повинні бути відзначені галочками В ідеалі всі пункти повинні бути відзначені галочками. Якщо у Вас будуть стояти хрестики, то краще за все змінити на рекомендований системою варіант.

Ці настройки можна побачити після запуску і входу в WebMoney Keeper Classic. У нижній частині програми є рядок із зауваженнями з безпеки. Вони можуть бути, а можуть і не бути, але в будь-якому випадку Ви можете їх побачити, якщо клікніть по цій написи. Але дотримання рекомендацій не дає Вам гарантії на 100% збереження грошових коштів.

2). Зберігайте свій файл ключа не на комп'ютері

Надійніше буде зберігати файл ключів на змінному носії, наприклад на USB flash пам'яті, дискета або CD? При цьому потрібно підключати його тільки в моменти запуску WebMoney Keeper Classic.

3). Використовувати окремий комп'ютер для роботи з WebMoney Keeper Classic

Ви можете придбати для роботи з WebMoney Keeper Classic окремий комп'ютер. Наприклад, використовувати для цього недорогий нетбук, який коштує від 7 тисяч рублів. Звичайно, якщо Ваші заробітки в інтернеті не настільки істотні, то і до таких радикальних заходів можна не вдаватись. Також можливо купити окремий телефон і працювати з Webmoney через мобільну версію Keeper.

4). Тримайте свій Keeper закритим

Запускайте Webmoney Keeper тільки тоді, коли Вам дійсно необхідно попрацювати з ним.

5). Зберігаємо в Webmoney тільки необхідну кількість грошей

Зберігайте стільки грошей на Webmoney гаманцях, скільки Вам при втраті буде не шкода. Ви може зберігати гроші в акаунтах партнерських програм або сервісів, а при необхідності зняття грошей перераховувати їх на рахунок в Webmoney. Якщо Ваші гроші просто починають там накопичуватися, то коли Ви відчуєте, що сума вже досить велика, Ви можете знімати їх одним із способів виведення.

6). Використання сервісу Webmoney Notify

Автоматичний сервіс WebMoney Notify дозволить Вам отримувати оповіщення при кожному запуску вашого WM Keeper, після надходження коштів, повідомлень і рахунків. Сповіщення можуть відсилаються по ICQ, SMS на мобільний телефон або на e-mail. Повідомлення відправляються відразу ж, в той момент, коли відбувається та чи інша подія. Сервіс платний.

7) 7). Ваша система повинна бути безпечною

Ви повинні тримати свій комп'ютер в належному порядку. Оновлювати своєчасно антивірус, фаєрвол, оновлювати операційну систему, всі оновлення програм. Краще за все не відвідувати сумнівних сайтів (сумнівні програми, знайомства та інше). Перевіряйте свій комп'ютер на наявність вірусів і троянів.

8). Робота з сервісом e-num

Цей сервіс служить для входу в Webmoney за допомогою спеціального коду, який генерує програма на своєму мобільному пристрої, або за допомогою пристрою для читання відбитків пальців.

Це основні методи захисту Webmoney від злому. На 100 відсотків не захистить жоден метод. Ви лише можете ускладнити хакерам процес злому. Якщо використовувати всі методи укупі, то Ви відсіється значна кількість спроб злому.

Якщо Ви не впевнені в своєму захисті, то Вам допоможе відео курс про комп'ютерну безпеку .

Зберігайте пильність і нехай Ваші гроші будуть цілі.

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: