Чи можливо вилучення користувача WebMoney і як це зробити?

WebMoney - це одна з найбільш популярних платіжних систем, яка дозволяє здійснювати перекази грошових коштів в Інтернеті WebMoney - це одна з найбільш популярних платіжних систем, яка дозволяє здійснювати перекази грошових коштів в Інтернеті. Ви можете оплатити різні товари, роботи і послуги, не виходячи з дому.

Ця система дуже зручна для здійснення платежів та іншої фінансової діяльності. Під час реєстрації кожному учаснику присвоюється ідентифікаційний номер, який закріплюється за ним назавжди, і про це робиться запис в загальному реєстрі системи WebMoney. Автоматично всім користувачам привласнюється атестат псевдоніма, де зазначені особисті дані пишуться довільно і не перевіряються системою. Але якщо ви будете активно користуватися системою WebMoney (переводити гроші, виводити кошти на банківську карту або рахунок та інше), то вам доведеться отримати атестат більш високого рівня - початковий або персональний. І чим вище рівень атестата, тим більше особистих даних вам доведеться вказати (паспортні дані, ІПН). Причому ці дані будуть перевірятися системою.

Якщо ви захочете піти з системи WebMoney, щоб не допустити несанкціонованого доступу до своїх персональних даних або перейти на іншу платіжну систему, то врахуйте що видалення облікового запису WebMoney неможливо Якщо ви захочете піти з системи WebMoney, щоб не допустити несанкціонованого доступу до своїх персональних даних або перейти на іншу платіжну систему, то врахуйте що видалення облікового запису WebMoney неможливо. Навіть якщо ви вирішили більше не працювати з WebMoney і деактівіруете аккаунт, запис про нього назавжди залишиться на сервері системи. Іноді користувачі просто перестають користуватися своїм обліковим записом. Але це небезпечно, так як ваш аккаунт може бути зламаний. Щоб цього не сталося, необхідно через поштову скриньку, вказану при реєстрації в системі WebMoney, відіслати листа в службу технічної підтримки. У ньому потрібно вказати ваш WMID (ідентифікаційний номер в системі WebMoney), чому ви звертаєтеся в службу підтримки і причину, по якій хочете відмовитися від послуг системи. Після цього, вам, можливо, доведеться листуватися з представником WebMoney і виконувати дії, які запросить від вас менеджер компанії. І тільки після того як ви виконаєте всі їхні умови, ваш аккаунт буде закритий. В атестаті буде вказано, що дана обліковий запис не обслуговується.

В атестаті буде вказано, що дана обліковий запис не обслуговується

У зв'язку з тим, що видалення облікового запису WebMoney неможливо, деякі користувачі пропонують частково вирішити проблему обмеження доступу до своїх даних через їх видалення.

Для початку потрібно поміняти свої особисті дані в розділі редагування WMID на довільні. Після цього написати претензію в арбітраж на свій WMID. Арбітраж обнулить атестат до формального або заблокує. Але врахуйте, що більше даний користувач в системі зареєструватися не зможе.

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: