Код доступу до файлу ключів WebMoney Keeper Classic

Кодом доступу називають спеціальний пароль, необхідний для файлу ключів

Кодом доступу називають спеціальний пароль, необхідний для файлу ключів. Код доступу - це те ж саме, що і пароль для zip-архіву.

Слід дбайливо підходити до зберігання коду доступу до даного файлу, записавши його в надійне місце.

Задають код доступу під час збереження файлу ключів.

Слід пам'ятати, що код доступу задаєте саме Ви без участі системи. Отже, при його втраті, відновити код доступу вже ніхто не зможе.

У ситуаціях, коли Ви забули код доступу, файл ключів вже марний. Тоді необхідно по-новому зберігати файл ключів і вказувати для нього новий код доступу. При відсутності у Вас доступу до WMID, пройдіть процедуру, що дозволяє відновити файл ключів - Відновлення доступу . В результаті такої процедури Вам створять і відправлять новий файл ключів. До файлу ключів буде додаватися заданий нами код доступу, необхідний для нього, про який Вам також повідомлять.

Не слід плутати код доступу, необхідний до ключу і код активації . Останній призначає Вам система, повідомляючи про нього на e-mail, який є контактним для належного Вам WMID, або ж SMS-повідомленням на контактний номер свого телефону.

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: