Найвигідніший обмін Webmoney. біржа wm.exchanger.ru

  1. Як працює біржа обміну webmoney Exchanger.ru?
  2. Як вигідно обміняти вебмані на біржі Exchanger.ru?
  3. 1. Швидкий обмін webmoney на біржі Exchanger.ru.
  4. 2. Вигідний обмін webmoney на біржі Exchanger.ru.

Сьогодні я розповім вам про те, як здійснити найвигідніший обмін вебмані, купити або продати титульні знаки за кращим курсом, без додаткових комісій. Все це нам допоможе зробити біржа обміну webmoney - wm.exchanger.ru. Звертаю увагу на те, що це офіційний сервіс системи вебмані , Створений для зручності користувачів і функціонує за принципом біржі

: Учасники можуть самі виставляти курси, за якими хотіли б зробити обмін вебмані.

У порівнянні з обмінними пунктами і іншими сервісами, що виставляють курс обміну, часто далекий від ринкового і / або стягувати комісію за обмін, біржу wm.exchanger.ru можна по праву назвати місцем, де можна обміняти вебмані за найвигіднішим курсом. У сьогоднішній публікації я розповім вам, як працює ця біржі, і що необхідно робити, щоб здійснити найвигідніший обмін webmoney.

Як працює біржа обміну webmoney Exchanger.ru?

Біржа обміну вебмані Exchanger (офіційний сайт wm.exchanger.ru) являє собою сервіс, на якому зустрічаються люди, які хотіли обміняти wm одного виду на wm іншого виду.

Сам сервіс є таблиці з переліку заявок, відсортованих за курсом: найвигідніший курс для покупця в списку заявок на продаж знаходиться у верхній частині сторінки. По кожній заявці розраховується як прямий, так і зворотний курс, а також в дужках довідково зазначається відхилення від офіційного курсу, за який приймається курс Центрального банк тієї країни, по валюті якої відбувається обмін.

Будь-який бажаючий може зробити обмін вебмані двома способами:

1. Вибрати і оплатити будь-яку з наявних заявок на зворотний обмін.

2. Створити власну заявку на обмін вебмані за бажаним курсом.

Перший варіант відбувається швидше (миттєво), а другий - вигідніше.

Чим вище відхилення бажаного курсу від самого вигідного курсу за наявними заявками, і чим більші суми стоять в заявках за більш вигідним курсом, ніж ваш, тим тривалішим може стати процес обміну.

Заявки на біржі обміну вебмані wm.exchanger.ru можна виконувати частково, в будь-якому необмеженому обсязі. Наприклад, якщо ви бачите, що за найвигіднішим курсом виставлена ​​на продаж сума 100 доларів, але вам потрібно тільки 45 - ви можете купити з цієї заявки тільки 45, тоді вони надійдуть до вас на гаманець, а в заявці залишиться 55 доларів. Точно також частинами може задовольнятися ваша заявка: вам на гаманець будуть надходити ті суми, які будуть оплачені покупцями, до тих пір, поки не продасться вся виставлена ​​на продаж сума.

Користувач, який створив заявку, може змінювати її курс у міру необхідності. Заявка може залишатися в роботі будь-який час аж до 180 днів. Цей термін відраховується від дати здійснення останніх дій із заявкою (наприклад, часткової оплати або зміни курсу). Також користувач може видалити свою заявку, якщо вона ще не виконана.

За здійснення обміну webmoney на біржі Exchanger не стягуються ніякі додаткові комісії! Однак при цьому списується стандартна комісія системи вебмані за зарахування та відправку коштів в розмірі 0,8%, як і при будь-яких інших операціях.

Біржа wm.exchanger.ru функціонує цілодобово, без вихідних. Найбільший добовий обсяг операцій доводиться на обмін WMZ на WMR і WMR на WMZ. На поточний момент обсяги угод тільки по цій парі wm становлять 200 тис. - 1 млн. Доларів на добу в одному напрямку. Добова статистика операцій доступна в спеціальному розділі сайту.

Як вигідно обміняти вебмані на біржі Exchanger.ru?

Тепер розглянемо, як безпосередньо зробити вигідний обмін webmoney через біржу Exchanger. Перш за все, для цього необхідно:

- бути зареєстрованим в системі webmoney;

- мати атестат, який дозволяє здійснювати операції в тому обсязі, який ви хочете обміняти;

- мати гаманці вебмані в тих валютах, в яких буде здійснюватися обмін;

- мати, безпосередньо, суму, необхідну для обміну.

Тепер розглянемо, як зробити обмін webmoney кожним з двох способів, які я згадував вище.

1. Швидкий обмін webmoney на біржі Exchanger.ru.

Перш за все, запускаємо програму WM Keeper. Потім заходимо на сайт wm.exchanger.ru і вгорі вибираємо за списком напрямок обміну, протилежне тому, що нам необхідно. Припустимо, вам потрібно зробити обмін WMZ на WMR: тоді вибираємо напрям обміну - куплю WMR, продам WMZ, щоб побачити список зустрічних заявок. Перед вами виявиться таблиця такого виду:

Припустимо, ви хочете обміняти 100 WMZ на WMR швидко і за найвигіднішим курсом. В даному прикладі, ви бачите, що на поточний момент є такі пропозиції:

1. 9,86 WMZ по курсу 65,7910;

2. 20,05 WMZ по курсу 65,7755;

3. 122,39 WMZ по курсу 65,7025.

Ці заявки виставили люди, охочі зробити операцію, зворотну вашої: готові купити WMZ за WMR і пропонують ось такі курси.

Таким чином, щоб обміняти ваші 100 WMZ на WMR, ви можете оплатити перші дві заявки в повному обсязі і третю частково. Буває так, що для здійснення обміну вебмані в потрібній вам сумі вистачить роботи і тільки з однією першою заявкою - тут вже як складеться ситуація.

Ви можете зробити ці операції по одній, але це не зовсім зручно, до того ж, поки будете здійснювати першу, другу може зробити вже хтось інший. Тому найкраще скористатися функцією швидкого обміну - автоскупкі зустрічних заявок.

Щоб здійснити оплату однієї заявки - необхідно клікнути по ній, а для автоскупкі - необхідно вгорі праворуч натиснути кнопку "Швидкий обмін". І в тому, і в іншому випадку відкриється доступ в захищену зону вебмані для здійснення оплати. Пройшовши всі необхідні ступені захисту, зробіть оплату в потрібній вам сумі (при роботі з конкретною заявкою вона сформується автоматично, а при автоскупке - введіть суму, яку вам потрібно обміняти). Після оплати з вашого гаманця WMZ спишеться сума в доларах, а на гаманець WMR відразу ж надійде сума в рублях. При цьому сплачені вами заявки зникнуть з пропозицій біржі.

2. Вигідний обмін webmoney на біржі Exchanger.ru.

Біржа wm.exchanger.ru дозволяє зробити обмін вебмані за ще більш вигідним курсом - тому, який ви встановите самі, в тому випадку, якщо знайдеться бажаючий провести зустрічну заявку за таким курсом.

Для цього, зайшовши на сайт, виберіть пряме напрямок обміну. Наприклад, для нашого прикладу вибираємо: куплю WMZ, продам WMR. Ви побачите список бажаючих зробити таку ж операцію як ви, і курси, за якими вони готові це зробити:

Цей скрін я зробив одночасно з попереднім. Тут ви бачите, що найнижчий курс, за яким хтось хоче продати WMZ за WMR - 66,0666, тобто, на 0,2756 пунктів вище, ніж за найвигіднішою зворотного заявці на попередньому скрині. Причому, на продаж виставлено всього 15 WMZ. Наступна заявка - на 25 WMZ виставлена ​​за курсом вже 66,1296, а наступна - на 364,02 WMZ - вже по курсу 66,1304.

Тут вам потрібно створити власну заявку на обмін вебмані, вказавши бажаний курс обміну. Для цього необхідно натиснути на кнопку "Створити нову заявку" вгорі праворуч і аналогічно дотримуватися всіх інструкцій. Після оплати заявки вона займе своє місце в таблиці біржі wm.exchanger.ru.

Є один нюанс: при створенні заявки на обмін WM вас попросять вказати не курс, а суму, яку ви хочете отримати. Тому розрахуйте її, виходячи з бажаного курсу і вкажіть. Наприклад, ви хочете обміняти 100 WMZ по курсу 65,1500. Тоді при створенні заявки вкажіть: хочу обміняти 100 WMZ, хочу отримати 6515 WMR (100 * 65,1500). Далі кнопочками "+" і "-" можна "підігнати" суму і курс під інше бажане значення:

Тепер головне питання: як вигідно обміняти вебмані, який курс виставити? Тут можна розглянути кілька варіантів.

1 варіант . Створити заявку на обмін вебмані за курсом трохи нижче (наприклад, всього на 0,0001 пункт), ніж курс верхньої заявки вашого конкурента в таблиці. Тобто, в нашому випадку - по 66,0665. У цьому випадку ваша заявка стане верхньої в списку і, швидше за все, буде оплачена дуже швидко: першим же, хто захоче здійснити зустрічну операцію, якщо, звичайно, перед вами не встигнуть виставити заявки за нижчим курсом. За популярних напрямках обміну оплата часто відбувається протягом однієї хвилини або декількох хвилин.

2 варіант. Створити заявку на обмін вебмані за курсом на 0,0001 пункт нижче, ніж сама верхня заявка з сумою, що перевищує вашу. У нашому випадку це третій рядок: створюємо заявку за курсом 66,1303. Тоді ваша заявка стане третьою зверху, і буде оплачена першою людиною, бажаючим придбати суму, більші за тих, що стоять перед вами, разом узятих. Це теж може статися досить швидко.

3 варіант. Створити заявку за тим курсом, за яким ви хочете обміняти вебмані. Так, щоб ваша заявка встала десь в середині таблиці, а якщо прогнозується зростання курсу, то можна поставити навіть ще більш високий курс, на перспективу (в таблиці відображається перших 50 заявок, інші приховані). В цьому випадку зустрічний покупець з'явиться не відразу: можливо - через кілька годин, а можливо - через кілька днів. І заявка буде оплачена або якщо курс WMZ буде рости, або якщо з'явиться бажаючий зробити зустрічний обмін в дуже великій сумі і скупить велику партію заявок. В цьому випадку відбудеться найвигідніший обмін webmoney.

У міру оплати вищестоящих заявок ваша заявка буде підніматися вище в таблиці, і шанси на її оплату будуть рости. А в міру створення нових заявок конкурентами - опускатися нижче, і шанси будуть падати.

Слід розуміти, що чим вище курс обміну в порівнянні з верхнім в таблиці ви хочете встановити, тим довше доведеться чекати виконання заявки, і тим менше шансів, що вона взагалі коли-небудь буде виконана.

Звичайно ж, якщо обміну не буде, ви завжди можете скасувати заявку (при цьому втративши комісію системи вебмані за відправку і зарахування коштів 0,8%) або змінити курс заявки. Але слід розуміти, що при цьому новий курс може бути вже істотно нижче того, що був верхнім на момент початкового формування заявки.

Тобто, на біржі wm.exchanger.ru принцип той же, що і при будь- торгівлі на біржі : Чим більше хочете заробити - тим сильніше ризикуєте.

Тепер ви знаєте, як працює біржа wm.exchanger.ru і як з її допомогою здійснити найвигідніший обмін webmoney.

Головною перевагою wm.exchanger.ru є відсутність комісії за обмін вебмані і можливість здійснювати операції по реальному ринковим курсом, а не заниженим, як це пропонують обмінники. Особисто я користуюся цим сервісом на протязі багатьох років, і жодних нарікань на його роботі у мене ще ні разу не виникало.

До слова сказати, wm.exchanger.ru зручно використовувати і для заробітку на зміні валютних курсів - про це я докладніше розповім в одній з наступних публікацій.

На сайті Фінансовий геній розглядаються питання грамотного управління особистими фінансами, ведення сімейного бюджету, різні способи заробітку і інвестування, побудова вигідних взаємовідносин з банками. Приєднуйтеся до наших постійних читачів і підвищуйте свою фінансову грамотність! До нової зустрічі!

Ru?
Ru?
Ru?
Ru?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: