Не можу увійти в свій обліковий запис Вебмані через смс

  1. Звичайний вхід в Webmoney
  2. Як увійти в обліковий запис Вебмані без телефону
  3. Активація E-NUM

Після створення облікового запису (див Після створення облікового запису (див. Реєстрація в Вебмані ) Для користування електронними гаманцями необхідно пройти авторизацію. Цей процес простий, якщо є доступ до телефону. Однак увійти в Вебмані можна і без підтвердження повідомленням. Ситуації, в яких користувач хапається за голову і каже собі: не можу увійти в Вебмані - не рідкість. Ця стаття проллє світло на темні аспекти авторизації.

зміст:

Звичайний вхід в Webmoney

Розповімо спочатку про класичний метод, як увійти в Вебмані. Він можливий для кожного користувача, що має під рукою телефон і пам'ятає пароль. Цей спосіб відрізняється простотою, практичністю і безпекою. Отже, в першу чергу необхідно зайти на сайт системи і вибрати пункт «Вхід». Відразу відкриється стандартне вікно авторизації. Розповімо спочатку про класичний метод, як увійти в Вебмані

У ньому запропоновано ввести телефон, WMID або E-mail в якості логіна (найкраще телефон, адже його легко запам'ятати, та й підтверджувати доведеться в будь-якому випадку), а також пароль і код з картинки (капчу).

Цікавий факт! Код потрібен для захисту від брутфорсер, людей, які за допомогою програм зламують акаунти методом підбирання всіх можливих комбінацій пароля.

Це ще не все. Після того різання нехитрих операцій потрібно підтвердити телефон через смс-код або за допомогою захисної системи E-NUM. Обидва методи однаково безпечні і зручні. Розглянемо їх по черзі.

Перший підійде тим, хто має телефон під рукою (варто звикнути до того, що в Webmoney постійно потрібно підтвердити що-небудь саме смс-кою). Для того щоб піти цим шляхом, потрібно вибрати пункт «підтвердження через смс». Робот автоматично відправить повідомлення з кодом, який прийде протягом декількох секунд. Дані з нього вводяться в поле «код». Якщо зробити все правильно сайт відкриє таке вікно. Перший підійде тим, хто має телефон під рукою (варто звикнути до того, що в Webmoney постійно потрібно підтвердити що-небудь саме смс-кою)

Через кілька секунд можна буде приступити до роботи зі своїми гаманцями.

Як увійти в обліковий запис Вебмані без телефону

Переваги вищеописаного способу легко нівелюються одним фактором: немає можливості отримати повідомлення з кодом. В системі цей варіант передбачений, а способів того, як увійти в Вебмані без смс, існує два. Пропоную розібрати кожен.

Перший шлях варто обрати тим, хто зовсім хоче виключити телефон з процесу авторизації. Це допоможе заощадити час, однак, негативно позначиться на захищеності облікового запису. Тому, вибираючи його, варто зважити ризики. Мова, як можна здогадатися, піде про відключення смс-верифікації, без активації додаткових способів захисту. Зробити це можна в такий спосіб. В акаунті зайти в налаштування. Перший шлях варто обрати тим, хто зовсім хоче виключити телефон з процесу авторизації

Вибрати графу безпеку, в меню, в рядку підтвердження, клікнути змінити (за замовчуванням активно саме смс-підтвердження). Відкриється наступний розділ сайту. Вибрати графу безпеку, в меню, в рядку підтвердження, клікнути змінити (за замовчуванням активно саме смс-підтвердження)

Заповітне відключення вже близько. Щоб остаточно позбутися від повідомлень, необхідно натиснути на кнопку відключити. Система потребує підтвердити номер востаннє. Заповітне відключення вже близько

Тепер (після підтвердження) вхід зведеться до введення логіна і пароля.

Активація E-NUM

E-NUM існує для людей, які не можуть отримувати повідомлення, але бажають підтримувати безпеку на високому рівні. Це програма дозволяє увійти в Webmoney без смс і нічим не ризикувати. Такий метод є чудовою альтернативою при втраті сімки, проте, про активацію E-NUM варто подбати заздалегідь. На тій же сторінці, де проводиться відключення смс-підтвердження, знаходиться ще одне вікно, підключення E-NUM. E-NUM існує для людей, які не можуть отримувати повідомлення, але бажають підтримувати безпеку на високому рівні

При виборі цього вікна відкриється сайт компанії E-NUM, на якому треба буде пройти простеньку реєстрацію, підтвердити пошту і телефон. Детальніше про систему E-NUM читайте за посиланням enum.ru/Info/Faq.

Важливим кроком стане установка мобільного застосування, яке є невід'ємною частиною роботи з цією системою. Воно доступно безкоштовно в офіційних магазинах для Android і IOs. Алгоритм роботи з додатком досить хитромудрий, зате якісно захищає аккаунт. Все буде відбуватися приблизно так:

  1. На сайті, на якому користувач авторизується, вводиться адреса електронної пошти.
  2. Якщо E-NUM активний, сайт відображає число.
  3. Користувач вводить це число в програму на мобільному пристрої.
  4. Програма видає код підтвердження для сайту.

Ці чотири простих кроки уможливлюють авторизацію без номера телефону. На відео нижче можна подивитися як увійти в свій обліковий запис через соціальну мережу.

Як кажуть в народі: готуй сани влітку, а воза взимку. Щоб не виникло проблем, варто подбати про відключення смс-підтверджень (якщо потрібно) заздалегідь.

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: