Новости

Обмінник Webmoney TransferWallet - Що робити якщо Вас обманули?

ЩО РОБИТИ, ЯКЩО ВАС ОБДУРИЛИ

ЩО РОБИТИ, ЯКЩО ВАС ОБДУРИЛИ? Ви здійснювали обмін Вебмані, але гроші не прийшли?

Що робити якщо Вас обманули при роботі з електронними грошима: обмін Вебмані, висновок Яндекс або ви просто перевели гроші з банківської картки «комусь» і він пропав !!!

Звичайно, якщо ви потрапили в таку ситуацію, то вам варто поспівчувати. Але це сталося не просто так, просто ви не виконали прості правила безпеки при роботі в інтернет ( наприклад стаття «7 кроків, як знайти надійний обмінник Webmoney» ).

Але всі ми не ангели і тому, читаємо що ж робити:

Перше !!! Заспокойтеся !!! Тільки так ви зможете думати.

Друге! Подумайте, може все в нормі і Вас не обманули і просто на обробку вашої заявки потрібен час, а за законом Банк може обробляти переклад протягом (увага !!!) 3х днів! Зазвичай вони це роблять швидше, але за майже 4 роки роботи ми бачили і такі варіанти.

Тому, перш ніж «кіпішевать», напишіть в сам обмінник, або магазин (на той сервіс, куди ви зробили оплату). В надійному сервісі (див. Окрему статтю у нас на сайті: «критерії надійного сервісу») повинні бути як мінімум 3 джерела зв'язку: пошта, скайп і телефон (на наших обмінниках є ще і viber, а також форма зв'язку на самому сайті). Напишіть в усі засоби зв'язку, перш ніж нервувати.

Якщо вам не відповідають або (найгірше) ви зайшли за адресою, а сайту вже немає !!!

Ось тепер потрібно напружуватися !!!

Що робити?! Ось основні кроки:

  1. Відразу збережіть скріншоти всіх операцій (натисніть кнопку PrtSc), коли ви робили обмін вебмані.
  2. Відразу напишіть в службу підтримки тієї системи ел. грошей через яку ви зробили переклад або обмін вебмані (або в службу безпеки банку), щоб вони могли оперативно заблокувати рахунок (якщо це можливо, але найчастіше в банку, для цього потрібна заява з поліції, прийняте до розгляду).
  3. Пишіть в Арбітраж тієї системи електронних платежів, через яку ви зробили цей «нещасливий» платіж (подивіться в розділі «Контакти»), якщо у них є телефон, то відразу телефонуйте. Такі служби точно мають право блокувати переклад та гаманці (АЛЕ! Якщо Ви просто хочете помститися якомусь ресурсу, за щось, що вам не сподобалося, і вас ніхто не кидав - то постраждаєте ВИ, там дуже грамотний народ, який бачить все операції і пересилання). Перш ніж писати скаргу упевніться в обмані.

Власне більше ви зробити нічого не можете, крім наступного:

  1. Напишіть нам, вкажіть всю ситуацію і дані шахрая. Ми протягом 4 років роботи багато разів стикалися з «інтернет-засранцями» і тепер одна з наших цілей: Боротьба з інтернет шахраями. У нас величезна база, ми зробимо все розсилку і шахраї вже багатьох не обдурять. Так само ми внесемо їх у чорні списки спеціалізованих ресурсів. І постараємося домогтися від систем електронних платежів (вебмані) блокування шахрая. Це вам прям відразу не допоможе, але в потрібну «чашу добра» капне і повірте Світ відповість вам подарунком (згодом).
  2. Стати сильніше. Визнайте, що вас обдурили, значить ви дозволили це зробити. Я завжди всім рекомендую перенаправляти негативну енергію в творчу. Створіть позитивний заділ на майбутнє, скажіть собі: «Спасибі, що я заплатив за свою слабкість всього лише грошима», адже могли і здоров'ям.
  3. Стати розумнішими. Прочитайте нашу «статтю» і більше не потрапляйте на шахраїв.
  4. У будь-якому разі не впадайте у відчай, ви придбали набагато більше ніж втратили, ви придбали ДОСВІД (просто для вас він коштував певних грошей).

клікайте багато корисної інформації і кваліфіковану консультацію

Успіхів вам!!!

ЩО РОБИТИ, ЯКЩО ВАС ОБДУРИЛИ?
Ви здійснювали обмін Вебмані, але гроші не прийшли?
Що робити?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: