Новости

Оплата додатків Google Play за WebMoney

Багато власників пристроїв на базі операційної системи Android до цього дня стикаються з проблемою оплати додатків з Google Play Багато власників пристроїв на базі операційної системи Android до цього дня стикаються з проблемою оплати додатків з Google Play. Труднощі виникають здебільшого у користувачів, які проживають на території СНД, і пов'язані з прикріпленням кредитної картки до облікового запису Google. Дана стаття про те, як проводити оплату додатків Google Play за WebMoney, навіть не маючи пластикової банківської картки.

Платіжна система WebMoney вже порівняно давно пропонує своїм користувачам можливість замовити віртуальні картки MasterCard Virtual для покупок в інтернеті. Такі карти приймає Google Checkout, а значить з ними можливо оплатити програми та ігри в Google Play.

Безсумнівним плюсом даного варіанту є те, що віртуальна карта буде прив'язана до аккаунту користувача системи WebMoney, і її можна поповнювати зі своїх гаманців, а також можна перевести залишилися після покупок гроші з віртуальної карти на гаманець. Дізнайтеся як зробити прив'язку карти Ощадбанку до WebMoney. Що для цього потрібно?

Оформлення віртуальної карти MasterCard Virtual від WebMoney складається з наступних кроків:

1. Переходимо на сайт wm-card.com, логіном під своїм WMID і вибираємо "Замовити карту".

2 2. У вікні вибираємо віртуальну карту, її валюту і початковий баланс, який буде списаний з гаманця. Натискаємо "Далі", потім, у вікні із зазначенням особистого сертифіката, ще раз "Далі".

3. Потім вибираємо, отримувати чи SMS-повідомлення про активність - вартість даної послуги - 30 рублів щомісяця. Натискаємо "Далі".

4. У вікні підтвердження замовлення перевіряємо подану інформацію. Слід звернути увагу, що комісія за випуск віртуальної карти становить 10 рублів +%. Ставимо галочку в поле угоди і натискаємо "Підтвердити".

5. Після цього з'явиться вікно авторизації для оплати. Авторізуемся, оплачуємо. На номер телефону, вказаний під час реєстрації в системі WebMoney, прийде код CVC.

6. Відкриється сторінка підтвердження платежу. Потрібно натиснути кнопку "Детальна інформація про карту" - на сторінці відобразиться детальна інформація про замовлену карті. Натискаємо "Отримати реквізити карти", після чого номер віртуальної карти прийде в WebMoney Keeper, а CVC-код на мобільний телефон.

Після вищеописаних дій протягом періоду часу до 2-х годин в WebMoney Keeper з'явиться замовлена ​​віртуальна карта, після чого нею можна користуватися Після вищеописаних дій протягом періоду часу до 2-х годин в WebMoney Keeper з'явиться замовлена ​​віртуальна карта, після чого нею можна користуватися.

При покупці додатків в Google Play за допомогою MasterCard Virtual від WebMoney слід враховувати, що Google спочатку процедури прикріплення карти резервує 1 долар США для перевірки її платоспроможності. Цей долар повернеться через місяць. Надалі ж процес оплати проходить швидко і зручно, залишається тільки поповнювати свою віртуальну карту з гаманців WebMoney. Крім варіанту з прикріпленням, можна для кожної покупки створювати нову WebMoney MasterCard Virtual. Не страшно буде, що хто-небудь дізнається дані карти, залишки ж грошей з неї можна переводити назад в WebMoney-гаманці, тим самим здійснивши операцію поповнення гаманця WebMoney .

Що для цього потрібно?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: