Новости

Прив'язка телефонних номерів

 1. Порядок дій
 2. Що робити, якщо не виходить?
 3. комісії
 4. Як поміняти номер, якщо є стара сімка
 5. Як поміняти номер, якщо до старого немає доступу
 6. спосіб №1
 7. спосіб №2
 8. спосіб №3
 9. Навіщо прив'язувати мобільний до гаманця Яндекс.Деньги
 10. Як змінити номер телефону в Яндекс.Деньги, якщо доступ до нього загублений
 11. Прив'язати номер телефону
 12. Поміняти номер телефону
 13. Видалити номер телефону

Для тих хто користується сервісом Яндекс гроші досить давно і не прив'язаний до одного номеру телефону, така функція, як змінити номер телефону в Яндекс гроші, не є складною процедурою . Однак існують життєві ситуації , В яких доступу до попереднього зареєстрованому, відсутня, що приносить незручності і вимагає детального вивчення питання, для швидкого його вирішення.

Порядок дій

 1. Для початку, вам необхідно потрапити на офіційну сторінку Яндекс, де в правому верхньому куті, знаходяться кнопки швидкого доступу до безлічі сервісів сайту. Вибираємо відповідний значок, для переходу в платіжний сервіс .
 2. перейшовши на головну сторінку сервісу, необхідно зайти в меню «настройки», де відображаються і зберігаються всі дані про користувача.
 3. При переході, необхідно знайти розділ під назвою «Аккаунт» в чиєму розділі, відповідний рядок з написом «Телефон».
 4. Навпаки цього пункту, повинен бути вказаний номер вашого неактивного телефону.
 5. трохи правіше цифрових позначень , Є кнопка «Змінити», натискаємо по ній.
 6. При натисканні, перед вами з'явиться інтерактивна форма вибору способу, зміни прив'язаного номера телефону:
 • смс-кодом (В разі, якщо є можливість отримати смс на неактивний номер);
 • аварійним паролем (Якщо немає доступу до картки з неактивним номером, однак на комп'ютері збережено аварійні паролі).
 • звернеться в службу підтримки одним із способів.

Що робити, якщо не виходить?

Якщо перші два запропонованих вище варіанти вам не підходять, необхідно звернеться в службу підтримки сервісу. Для цього ви можете скористатися одним із способів

 1. Заповнити спеціальну форму .
 2. Зателефонувати на пряму, на гарячу лінію .

Заповнити спеціальну форму, можна безпосередньо на сайті, через меню зворотнього зв'язку . Такий спосіб хороший, якщо в даний момент гаряча лінія в вашому регіоні недоступна через технічних робіт , Або ж довгий час всі оператори зайняті.


 1. Заповнюючи форму, вкажіть правильну тему питання, опишіть коротко в подробиці необхідності прив'язати до карти інший номер телефону.
 2. Також вкажіть свої додаткові контактні дані, тому як зв'язався фахівець матиме перед собою, тільки ваш вказаний телефон, а не той на який змінив користувач.
 3. Після того, як лист буде відправлено, чекайте обробки ваших даних і зв'язку з оператором, або ж в більшості випадків з працівником спеціалізованого відділу.

Зателефонувати на гарячу лінію вашого регіону, можна практично завжди, однак кількість одночасних дзвінків обмежено, через що, часто виникають ситуації - коли всі оператори зайняті тривалий час.

Після того, як ви змогли зв'язатися з фахівцем за вказаною на порталі телефону, необхідно як і в формі зворотного зв'язку, описати суть проблеми, і пояснити чому ви не маєте доступу до старим телефоном.

Якщо в гаманці, прив'язаному до старого номеру, раніше проходилася процедура ідентифікації, перереєструвати його, не складе великих труднощів, і можливо безпосередньо оператор зможе в онлайн режимі вирішити вашу проблему.


комісії

Комісія, яка передбачається системою, за дану послугу , На сьогоднішній день становить 270 р. Якщо вам не вдалося відновити доступ до перечислениям, комісія за переказ залишку на банківську карту, буде дорівнює 3% від суми переказу.

В системі Вебмані від номера залежить багато чого. При реєстрації його запитують як основний метод підтвердження. Згодом, для авторизації в гаманці, необхідно буде отримувати повідомлення. Прив'язаний до аккаунту номер можна змінити. Рівень захисту цієї операції високий, тому зайвий раз, заради експерименту, не варто міняти номер. Існують тільки дві причини для зміни телефону: покупка нової SIM-карти або втрата доступу до старої.

І, якщо в першому випадку знадобиться тільки трохи терпіння, то в другому доведеться витратити досить багато сил і часу. Але сумувати не варто. Розібратися з тим, як поміняти номер телефону на Вебмані, якщо старий номер загублений все-таки можливо.

Як поміняти номер, якщо є стара сімка

Після переходу, в меню параметрів необхідно вибрати пункт « мобільний телефон ». Відкриється така сторінка: Після переходу, в меню параметрів необхідно вибрати пункт «  мобільний телефон  »

В полі " новий номер »Необхідно ввести телефон з кодом країни (797 для Росії, 380 для України, 375 для Білорусі), але без плюса. Перевірятися будуть обидва номери відразу. Спочатку повідомлення з кодом з п'яти цифр прийде на новий. Це зроблено, щоб уникнути помилки при введенні. Код вводиться сюди: В полі  новий номер  »Необхідно ввести телефон з кодом країни (797 для Росії, 380 для України, 375 для Білорусі), але без плюса

Після цього ідентичне повідомлення прийде на старий номер. Потрібно тільки ввести його в аналогічне поле і все - справу зроблено. Акаунтом можна керувати за нового телефону.

До того, як змінити в Вебмані номер телефону, необхідно отримати хоча б формальний атестат (Див.).

Як поміняти номер, якщо до старого немає доступу

Можливі кілька варіантів того, як змінити номер телефону на Вебмані без старого номера. Розглянемо всі по черзі.

спосіб №1

Перший спосіб підійде тим, хто уважно заповнював додаткові питання при реєстрації. У цьому випадку все досить просто. Слід виконувати рівно ті ж дії, що і при звичайній зміні номера. Відрізнятися буде тільки одну дію - замість отримання повідомлення на старий номер, необхідно буде відповісти на Контрольне питання : Перший спосіб підійде тим, хто уважно заповнював додаткові питання при реєстрації

Однак номер зміниться не відразу. Необхідно буде почекати від двох до тридцяти двох діб.

спосіб №2

Постає питання: як поміняти номер телефону на Вебмані, якщо старий загублений, і секретні дані теж не були збережені? Безпека в системі Webmoney стоїть на першому місці, тому без радикальних заходів обійтися вийде.

Жителям столиць можна особисто прийти в центр атестації (вони є в Москві, Києві та Мінську) з документом, що посвідчує особу, і заповненою заявою на зміну даних. Центри атестації є невеликі офіси, співробітники яких займаються відновленням різних даних. Кількість людей, які втратили доступ до гаманців, досить велике, тому очікувати розгляду заявка буде близько тижня.

спосіб №3

Якщо немає можливості сходити в центр атестації WM, то доведеться повозитися. Насамперед потрібно скласти лист наступного зразка і нотаріально завірити свій підпис. Якщо немає можливості сходити в центр атестації WM, то доведеться повозитися

Наступним кроком буде ксерокопіювання паспорта. Весь комплект паперів необхідно буде відправити поштою в офіс компанії. Термін розгляду становить десять діб.

Адреса офісів у вашій країні можна уточнити на сторінці passport.Webmoney.ru/asp/contact.asp.

Цей процес тривалий, копіткий і витратний. Щоб уникнути його запам'ятайте пару правил:

 1. Варто, по можливості, потурбуватися про зміну номера заздалегідь. Чи не викидати стару сімку.
 2. Уважно і обдумано заповнюйте всі поля при реєстрації. Виберіть питання, відповідь на який будете знати. Відповідь має бути чесним і таким, що запам'ятовується. Це заощадить нерви, час і гроші в майбутньому.
 3. Співробітники компанії теж живі люди. Якщо довелося відправляти заяву поштою або йти в центр атестації, не забувайте про вихідні дні.

Ввели прив'язку мобільних пристроїв до облікового запису .

Це означає, що будь-яку угоду доведеться підтверджувати за допомогою повідомлень через SMS.

Давайте розберемося, як прив'язати номер телефону на Яндекс.Деньги (далі - ЯД) і змінити його при необхідності.

Навіщо прив'язувати мобільний до гаманця Яндекс.Деньги

З січня 2014 року прив'язка мобільного - обов'язкова умова для створення гаманця ЯД. Користувач може спати спокійно: на смартфон не приходить реклами, а інформація не передається третім особам. Така політика компанії.

Повідомлення, відправлені ЯД, можуть бути трьох типів:

 1. підтвердження - безкоштовна послуга . При здійсненні фінансових або інших операцій, що вимагають підтвердження, на мобільний пристрій приходять. За їх допомогою можна, якщо він був втрачений.
 2. Нагадування - безкоштовна настроюється опція. Якщо відбуваються регулярні платежі (за ЖКГ або за Інтернет), користувач може включити підказки на мобільник, коли прийде час оплати.
 3. Повідомлення - за 20 рублів на місяць користувач зможе дізнатися актуальний баланс, витрати і отримувати повідомлення про поповнення рахунку.


Повідомлення - за 20 рублів на місяць користувач зможе дізнатися актуальний баланс, витрати і отримувати повідомлення про поповнення рахунку

якщо до особистої записи не підключений номер, натисніть на відповідну кнопку «Додати новий номер».


якщо до  особистої записи  не підключений номер, натисніть на відповідну кнопку «Додати новий номер»

Якщо ви хочете змінити стільниковий, наведіть на нього курсор і натисніть на хрестик праворуч. Підтвердіть операцію і видаліть його.


Підтвердіть операцію і видаліть його

Тепер можна «Додати номер» ще раз.


Тепер можна «Додати номер» ще раз

Зверніть увагу, що при видаленні стільникового необхідно підтвердити операцію через СМС. Але як поміняти номер телефону на Яндекс.Деньги, якщо доступ до сім-карті загублений?

Як змінити номер телефону в Яндекс.Деньги, якщо доступ до нього загублений

У тому випадку, якщо доступ до сім-карті загублений назавжди, найпростіший спосіб відновити втрачений контроль - написати в службу підтримки про свою проблему. Туди ж варто писати, якщо телефон украли, і ви збираєтеся відновити сім-карту.

Ви можете прив'язати номер свого мобільного телефону до облікового запису Яндекса, щоб додатково захистити ваш аккаунт, а також отримувати сповіщення від сервісів Яндекса. Яндекс.Паспорт дозволяє прив'язати до аккаунту кілька телефонних номерів , Але тільки один з них може бути захищеним: за допомогою такого номера можна відновити доступ, якщо ви забули пароль або ваш аккаунт був зламаний.

Захищений номер також можна використовувати замість логіна при вході на Яндекс.

 1. Прив'язати номер телефону
 2. Поміняти номер телефону
 3. Видалити номер телефону

Всі телефони, які ви вказали на Яндексі, перераховані на сторінці.

Прив'язати номер телефону

До кожного облікового запису можна прив'язати тільки один захищений номер (який згодом можна змінити) і скільки завгодно додаткових номерів.

Щоб додати номер:

Поміняти номер телефону

додатковий номер телефону змінити просто: прив'яжіть новий додатковий номер і видаліть старий.

Примітка. Якщо ви втратили SIM-карту, або вона перестала працювати, ви можете відновити номер в офісі вашого мобільного оператора.

Щоб змінити захищений номер:

  Якщо старий номер вам недоступний, вимкніть перемикач Номер ... мені доступний (в цьому випадку номер зміниться тільки через місяць).

  Введіть новий номер телефону в поле і натисніть кнопку Замінити.

  Яндекс відправить код підтвердження на новий номер телефону, а також повідомлення і код на старий номер (якщо ви вказали, що він вам доступний).

  Примітка. Один номер можна прив'язати більш ніж до 10 акаунтів одночасно. Якщо введений номер уже прив'язаний до 10 акаунтів, Яндекс.Паспорт автоматично відв'яже його від інших. На поштові скриньки відв'язаних акаунтів прийдуть листи з повідомленням.

  Якщо вам доступний старий номер, відправлений на нього код підтвердження потрібно буде ввести першим. Якщо старий номер недоступний, введіть код, отриманий на новий номер. Потім введіть свій пароль і натисніть кнопку Підтвердити.

 • Якщо ви вірно ввели обидва коди, ваш телефонний номер зміниться з натисканням кнопки.

  Якщо старий номер вам недоступний, прив'язаний номер зміниться через місяць. Яндекс буде періодично нагадувати про це, на випадок якщо телефон намагався змінити зловмисник, а ви пропустили найперші повідомлення. Ви можете скасувати відкладену зміну номера в будь-який момент: натисніть кнопку Скасувати на сторінці.

Видалити номер телефону

Номер телефону можна видалити, якщо він більше вам не належить або ви не хочете отримувати на нього повідомлення від Яндекса.

  Перейдіть на сторінку.

  Натисніть кнопку Видалити поруч з номером телефону. Додатковий номер видаляється відразу ж, в той час як видалення основного номера потрібно підтвердити SMS-кодом.

  Яндекс відправить на видаляється основний номер два повідомлення: повідомлення про видалення та цифровий код. Ви також отримаєте повідомлення на всі, прив'язані до вашого аккаунту.

  Якщо номер вам недоступний, вимкніть перемикач Номер ... мені доступний (в цьому випадку номер цього ви забираєте через місяць).

  Введіть отриманий код (якщо видаляється номер вам доступний) і пароль вашого облікового запису. Потім натисніть кнопку Підтвердити.

 • Якщо ви вірно ввели отриманий код, телефонний номер буде видалений з натисканням кнопки.

  Якщо ви не можете отримати код на видаляється номер, він буде видалений через місяць. Ця відстрочка захищає вас від зловмисників, які будь-яким чином увійшли в ваш аккаунт і намагаються видалити ваш номер телефону.

  Ви можете скасувати відкладене видалення номера в будь-який момент: натисніть кнопку Скасувати на сторінці.

Якщо ви не натиснули кнопку Підтвердити, видалення номера буде автоматично скасовано через місяць.

1

Про загублені сім-карту я вже розповів в попередній статті, тепер розглянемо мої дії при заміні номера.
Так як при відкритті рахунку Яндекс.Денег (про який розказано тут) я не зміг ввести відправлений мені код підтвердження, то
я натиснув на посилання "Перевірити номер телефону"

Тут ввів в спеціальному полі новий номер, який я хотів додати і натиснув кнопку "Додати"

Для підтвердження моїх дій необхідно ввести Платіжний пароль .

Тепер у мене в акаунті було два номери телефону, на один з яких щойно був відправлений код підтвердження. Після отримання коду, я ввів його в потрібне поле і натиснув на кнопку "Підтвердити прив'язку"

Після підтвердження прив'язки нового номера телефону залишилося видалити старий номер. Для цього натискаємо на хрестик біля нього, при цьому спливає віконце з написом "Видалити номер" ...

Знову вводимо платіжний пароль для підтвердження операції ...

Ось і все, тепер ...

0 1

2

Що робити, якщо я випадково стер смс з підтвердженням прив'язки?

Просто зачекайте кілька годин, а потім повторно запросите смс з кодом на сторінці «Мої телефони».

Я вже вказав свій телефон в Яндекс.Паспорт. Цього достатньо?

Ні. Телефон, вказаний в Яндекс.Паспорт, відновлює лише звичайний пароль (тобто доступ до пошти та інших служб Яндекса). Платіжний пароль захищає ваші гроші і фінансову інформацію , Тому прив'язувати телефон до рахунку потрібно окремо, дотримуючись строгі вимоги безпеки.

Я хочу прив'язати до рахунку телефон, ввожу на сторінці «Мої телефони» його номер, але отримую помилку «Невірний формат номера». Чому?

До рахунку можна прив'язати тільки номер стільникового оператора.

Я хочу відновити платіжний пароль за допомогою прив'язаного телефону, але смс з кодом відновлення не приходить. Що робити?

Процедура розгляду заяв про відновлення платіжного пароля відбувається по робочих днях. Якщо з моменту відправки запиту ...

0 0

3

Як змінити телефон в яндекс грошах

Якщо у вас виникло питання, про те, як змінити телефон в Яндекс грошах, то тоді вам сюди, з цієї інструкції ви дізнаєтеся, як змінити телефон в Яндекс грошах, а також з цього уроку ви дізнаєтеся, як видалити старий номер телефону в Яндекс грошах .

І так щоб поміняти телефон в Яндекс грошах, вам потрібно на своєму комп'ютері зайти в свій аккаунт Яндекс гроші, потім навести курсор миші на пункт «Управління гаманцем» і один раз натиснути ліву кнопку миші.

Коли ви перейдете по посиланню «Управління гаманцем», на вашому комп'ютері відкриється сторінка, на якій ви побачите посилання на зміни телефону в Яндекс грошах.
Щоб поміняти телефон в Яндекс грошах, вам на даній сторінці потрібно напроти пункту «Телефон» перейти за посиланням «змінити».

...

0 0

4

Як змінити номер телефону, який був даний при реєстрації?

© Аймагуль, 27.05.2013

ПИТАННЯ: Як змінити номер телефону, який був даний при реєстрації, якщо старий номер загублений?

Дійсно, є деяка складність. При зміні телефонного номера вам відправляють SMS на старий номер, щоб переконатися, що ви і є його власник. Що робити, якщо старий номер безповоротно втрачено?

Можна спробувати наступний варіант: замість SMS-коду, відправленого на старий номер, введіть відповідь на контрольне запитання. Ви призначали його при реєстрації. Якщо ви його не пам'ятаєте, то можна змінити його тут. Правда, змінити відповідь на контрольне запитання, чи не вказуючи старий варіант відповіді, можна тільки в тому випадку, якщо ви увійшли за допомогою ENUM.

Якщо змінити телефон в атестаті за допомогою відповіді на контрольне запитання вам не вдалося, то залишається або відновлювати номер у оператора, або писати заяву в Центр Атестації.

До речі, якщо для WMID включений режим підтвердження ...

0 0

5

Відновити доступ до системи Яндекс.Деньги можна іншим способом. Для цього вам необхідно видалити старий пароль і створити новий. Знайдіть на будь-якій сторінці системи Яндекс.Деньги посилання «Відновлення забутого платіжного пароля» (https://sauth.yandex.ru/passport?mode=lostsecurepass) і перейти по ній. Для відновлення вам буде потрібно згадати секретне питання і відповідь. Після цього на електронну поштову скриньку, вказану при реєстрації, прийде лист. Відкрийте його і пройдіть по посиланню. Ви побачите сторінку з формою для введення особистої інформації . У відповідних графах введіть вашу дату народження (її ви повинні були вказати при реєстрації) і код відновлення, якщо ви його пам'ятаєте. Якщо ви вірно заповнили всі поля, ви потрапите на наступну сторінку, де вам потрібно буде ввести новий платіжний пароль. Знайте, у вас буде всього 5 спроб ввести код ...

0 0

6

Добрий день.
Дякую за ваше повідомлення.

Шановний користувач, для відв'язування мобільного телефону Вам необхідно підтвердити те, що Ви є реєстрантом цього аккаунта:

1. Вкажіть, будь ласка, країну і місто, з якого Ви виробляли реєстрацію аккаунта, а так само назва інтернет провайдера на момент реєстрації.

2. Конкретизуйте, якими способами Ви виробляли нарахування на даний аккаунт (Гаманці Ківі, Вебмані, ЯндексДеньгі; Термінали; Мобільні платежі ; Банківські карти; Евросеть; PayPal ...). При цьому:

а) якщо це гаманці, то вкажіть номер гаманця / ів і вишліть скріншоти оплати з гаманців;

б) якщо оплата йшла через СМС, то вкажіть номер телефону, з якого здійснювалась оплата;

в) якщо це банківські карти , То повідомте перші 6 і останні 4 цифри номера карти;

г) якщо це платежі через термінали, надайте скани / фото чеків оплат. У разі відсутності чеків вкажіть, будь ласка, приблизні дати і суми ...

0 0

7

Яндекс.Деньги "запропонували новий безкоштовний спосіб відновлення платіжних паролів. На додаток до вже існуючих варіантів відновлення, забудькуваті клієнти платіжної системи зможуть скористатися додатковим, прив'язавши номер мобільного телефону до свого облікового запису.

Нагадаємо, платіжний пароль використовується в системі "Яндекс.Деньги" для захисту доступу до грошовими коштами і фінансової інформації.

Для "прив'язки" телефону до рахунку в ЯД потрібно ввести діючий платіжний пароль, а потім підтвердити цю дію кодом з SMS, яке прийде на вказаний номер . Якщо телефон користувача зміниться, потрібно буде видалити зі списку "Мої телефони" старий номер і прив'язати замість нього новий.

На кожній сторінці Яндекс.Денег, де необхідно вводити платіжний пароль для підтвердження операцій, є спеціальне посилання "Згадати платіжний пароль". Якщо до рахунку прив'язаний мобільний телефон, то користувач виявиться на сторінці "Відновлення платіжного пароля", де побачить ...

0 0

8

Всім відомо, наскільки важливу роль в Рунеті грає Яндекс з його великою кількістю корисних сервісів і допоміжних систем / служб. Наприклад, ми все частіше використовуємо послуги:

Яндекс.Метрики;
- Яндекс.Пошти;
- Яндекс.Денег;
- Яндекс.Поіска;
- Яндекс.Маркет і ін.

А оскільки найбільш повноцінної захистом особистих даних користувача вважається SMS-підтвердження, то актуальність мобільного номера телефону набуває особливої ​​важливості. при допомогою SMS виробляються практичні всі:

Електронні платежі;
відновлювальні роботи ;
налагодження доступу;
вхід в закриті відділи сервісів і служб і т.д.

Але як бути, якщо вкрали / втратив старий телефон або змінив номер телефону на інший? У цьому випадку обов'язково внести відповідні правки в особистому кабінеті Яндекса, щоб уникнути будь-яких можливих проблем . Про те, як поміняти номер телефону в Яндексі, ми і будемо говорити в даній покрокової інструкції на pod-kopirku.ru.

0 0

Що робити, якщо не виходить?
Деньги, якщо доступ до сім-карті загублений?
Що робити, якщо я випадково стер смс з підтвердженням прив'язки?
Цього достатньо?
Чому?
Що робити?
Як змінити номер телефону, який був даний при реєстрації?
ПИТАННЯ: Як змінити номер телефону, який був даний при реєстрації, якщо старий номер загублений?
Що робити, якщо старий номер безповоротно втрачено?
Ru/passport?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: