Новости

Програма для збору бонусів Webmoney. Автоматичний збирач (скачати безкоштовно)

Шукаєте де завантажити безкоштовні автоматичні збирачі Вебмані Шукаєте де завантажити безкоштовні автоматичні збирачі Вебмані? Тоді ми хочемо ПОПЕРЕДИТИ ВАС! Будь ласка, ознайомтеся з інформацією для роздумів викладеної нижче по тексту, це дозволить вам заощадити нерви і гроші. А нам буде просто приємно від скоєного доброго вчинку.

Сьогодні, в мережі інтернет можна знайти багато сайтів видають бонуси WebMoney . Зазвичай, бонуси видаються за просте відвідування сайту або реєстрацію на ньому. Це нормально і в цьому немає нічого протизаконного. Методом видачі безкоштовних бонусів піднімається відвідуваність сайту, а як наслідок і його популярність.

Зрозуміло, заради пари бонусних центів, вводити номери своїх WM-гаманців на кожному сайті досить трудомісткий процес. Та й введення капчі для отримання бонусу - теж малоцікаве заняття.

Використовуючи ці труднощі для збирачів бонусів в своїх корисливих інтересах, інтернет-шахраї придумали нібито «автоскладальники бонусів», які нібито автоматично збирають бонуси з сайтів. Для цього, всього-лише досить один раз ввести номер свого ВМ-гаманця і одним кліком запустити збір бонусів.

Насправді,
все автоскладальники бонусів це лохотрони!

Працюючих автоскладальників, які збирають обіцяні сотні WMZ - НІ! Шахраї йдуть на хитрощі, щоб людина повірила в працездатність програми. У деяких сайтів автоскладальників намальований якісний дизайн, хостятся вони на платних хостингах, що викликає довіру. У коментарях блогів і на форумах можна знайти масу позитивних відгуків, нібито від користувачів автоскладальників, які нібито купили ці програми. Насправді, ці відгуки залишають самі шахраї.

Запам'ятайте, всі програми, які пропонуються для збору бонусів це або шкідливі віруси (трояни, руткіти і т.д.), або програми емітують роботу автоскладальників, за які треба платити гроші. На жаль, дуже багато людей купилися і продовжують купуватися на ці хитрощі.

Висновок: якщо реально працюють автоскладальники і є, то хто буде викладати їх для масового користування? Подумайте над цим ... А якщо вже й вирішили зайнятися збором бонусів, то робіть це в ручному режимі.

Шукаєте де завантажити безкоштовні автоматичні збирачі Вебмані?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: