Реєстрація гаманця WebMoney: інструкція, підключення Keeper Classic, атестати

 1. Підключення Webmoney Keeper Classic
 2. атестати WebMoney

webmoney - одна з найпопулярніших платіжних систем рунета. Система webmoney надійно захищена від злому. webmoney швидко конвертується між різними валютами, наприклад з долара в рублі. Також можна гроші з webmoney вивести на карту банку або витратити на оплату різних послуг (наприклад, поповнити рахунок мобільного телефону). Рекомендую також прочитати статтю присвячену вигідному обміну wmz на wmr або wmu.

 1. Переходьте на сторінку реєстрації
 2. Вводите свій номер телефону. Телефон повинен бути реальним! На нього прийде код активації. І в подальшому телефон буде потрібен для збільшення безпеки.
 3. На наступній сторінці заповніть всі поля реальними даними. Реальні дані необхідно вводити, якщо Ви в майбутньому плануєте отримувати формальний або персональний атестат, а також прикріплювати карту банку для виведення на неї грошей. Якщо дані введені при реєстрації буду відрізнятися від Ваших реальних даних, то ніяких вищевказаних дій Ви не зможете зробити.
  Порада: не полінуйтеся і створіть окремий імейл для платіжних систем, не використовуйте цей імейл де-попало і це убезпечить Вас від злому Вашого гаманця WebMoney і крадіжки Ваших грошей.

  Запишіть відповідь на секретне питання або запам'ятайте!
 4. На цій сторінці уважно перевірте введені дані і натисніть продовжити
 5. Перевірте свою поштову скриньку. Повинно прийти лист з кодом підтвердження реєстрації WebMoney. Введіть отриманий код в поле і натисніть продовжити.
 6. На наступному кроці реєстрації гаманця Вебмані потрібно підтвердити номер телефону. Смс з кодом приходить через пару секунд після запиту.
 7. Завершальний крок реєстрації гаманця WebMoney - це введення пароля для доступу в гаманець Вебмані. Запишіть цей пароль!
 8. Вітаю! Ви зареєстрували гаманець WebMoney! На пошті Ви знайдете номер ідентифікатора WMID, запишіть його, він Вам знадобиться для входу в панель управління гаманцем.
 9. Тепер перейдіть на сайт webmoney.ru, введіть свої дані і прихильника чи критика наразі Вебмані. Створіть гаманці для потрібної Вам валюти.

Зараз Ваш гаманець WebMoney управляється за допомогою Webmoney Keeper Mini. Це не найнадійніший вид управління, так як для входу в гаманець потрібно всього лише знати пароль і номер WMID. Якщо шахраї зламають Ваш поштовий ящик і знайдуть там лист WebMoney з паролем, то вони легко вкрадуть всі гроші з вашого гаманця.

Якщо, щось не виходить, то можете подивитися цю детальну відео інструкцію

до змісту ↑

Підключення Webmoney Keeper Classic

Для збільшення безпеки гаманця WebMoney, раджу Вам встановити управління Webmoney Keeper Classic. Для цього потрібно встановити програму Webmoney Keeper Classic на комп'ютер. Активувати його по телефону, таким чином webmoney keeper classic буде прив'язаний саме до Вашого комп'ютера. Якщо Ви спробуєте зайти в Свій акаунт WebMoney через Webmoney Keeper Classic з іншого комп'ютера, то на Ваш телефон прийде смс з кодом активації нового обладнання.

Також для входу в Webmoney Keeper Classic потрібно мати спеціальний файл-ключ і знати пароль до нього. Після установки Webmoney Keeper Classic, запитайте відновлення ключа на свій імейл. Не зберігайте цей ключ на комп'ютері, так як Ваш комп'ютер може підхопити вірус, який може вкрасти цей ключ. Запишіть ключ Webmoney Keeper Classic на диск або флешку. Якщо втратите цей ключ, то буде проблематично його відновити. Також запам'ятайте пароль до цього ключа!

Як змінити спосіб управління гаманцем на Keeper Classic показано в цьому відео:

до змісту ↑

атестати WebMoney

Типи атестатів WebMoney: атестат псевдоніма, формальний атестат, початковий атестат, персональний атестат, атестат продавця, атестат Capitaller, атестат розробника, атестат реєстратора, атестат сервісу WMT, атестат гаранта WMT, атестат оператора WMT.

Як Ви бачите атестатів WebMoney багато і служать вони для різних цілей.

На самому початку рекомендую Вам отримати Формальний атестат. Формальний атестат видається безкоштовно після заповнення паспортних даних на спеціальній сторінці Вашого облікового запису WebMoney.

Якщо в подальшому Ви плануєте працювати в інтернеті і отримувати солідні гроші, то потрудіться отримати персональний атестат. Вартість отримання персонального атестата близько 30 доларів, щоб його отримати потрібно зв'язатися з офіційним реєстратором атестатів у Вашому місті. Якщо у Вашому місті немає реєстратора, тоді відправити необхідні документи поштою в Московське представництво. Персональний атестат дає Вам велику свободу дій. Детальніше про кожному з атестатів Ви можете дізнатися на сайті WebMoney.

У цьому відео розповідається про атестати їх як їх отримати

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: