Що краще Вебмані або Ківі гаманець?

  1. Вибираємо платіжну систему: що краще Webmoney або Qiwi гаманець?
  2. Процедура реєстрації: Webmoney, Qiwi-гаманець
  3. Поповнення рахунку: Webmoney, Qiwi-гаманець
  4. Функціональність і можливості: Webmoney, Qiwi-гаманець
  5. Безпека: Webmoney, Qiwi-гаманець
  6. Електронні гаманці в комерційних цілях: Webmoney, Qiwi-гаманець
  7. Технічна підтримка клієнтів: Webmoney, Qiwi-гаманець
  8. Виведення коштів в готівку: Webmoney, Qiwi-гаманець

У даній статті ви дізнаєтеся про те, що краще Webmoney або Qiwi гаманець, а також які відмінні риси мають ці дві платіжні системи.

На сьогоднішній день, інтернет і технології настільки розвинулися, що тепер ми можемо оплачувати віддалено послуги ЖКГ, погасити штраф, оплатити телефонні і комунікаційні послуги. Крім цього, платіжні системи мають більшу зручністю, однією з яких є можливість оплачувати продукти за допомогою пластикової картки, яку можна замовити у вашій платіжної системи.

Врахуйте те, що кожна платіжна система має свої плюси і мінуси, тому при виборі вам необхідно орієнтуватися під завдання. Наприклад, якщо ви плануєте тримати гаманець для простих цілей, таких як оплата мобільного телефону або інтернет-послуг, то вам необхідно реєструвати гаманець в Qiwi Wallet . Якщо ви плануєте тримати гаманець для бізнесу, а також для масштабних оплат, то вам звичайно ж краще використовувати платіжну систему Webmoney.

Вибираємо платіжну систему: що краще Webmoney або Qiwi гаманець?

Отже, перед тим, як почати користуватися гаманцем в одній з платіжних систему, вам потрібно буде в першу чергу пройти етап реєстрації. Варто зауважити, що етап реєстрації в двох платіжних системах сильно різниться.

Процедура реєстрації: Webmoney, Qiwi-гаманець

Реєстрація в Qiwi - дуже легка. Варто зауважити, що набагато простіше зареєструватися в платіжній системі Qiwi. Тим самим, тут для проходження реєстрації потрібно тільки вибрати номер мобільного телефону і пароля, після чого вам потрібно буде підтвердити процес реєстрації введенням коду, який прийде на вказаний номер.

Реєстрація в Webmoney - більш серйозна і об'ємна. На відміну від реєстрації в платіжному системі Qiwi Wallet , Реєстрація гаманця на Webmoney трохи інша. При реєстрації вам потрібно ввести не тільки номер мобільного телефону і пароль, а також вказати адресу поштової скриньки, завантажити фотографію паспорта і пройти верифікацію для створення R-гаманця.

Про те, як зареєструвати Webmoney гаманець, ми розповідали в даній статті .

Якщо ви хочете зареєструвати Qiwi гаманець, то вам необхідно прочитати нашу статтю .

Поповнення рахунку: Webmoney, Qiwi-гаманець

Багатомільйонні міста переповнені терміналами оплати, і тим самим в таких містах не складає труднощів поповнити рахунок гаманця однієї з платіжних систем. Але дана проблема властива до міст, які мають населення до 100 тис. Чоловік. У зв'язку з чим в містах з таким населенням вкрай важко знайти термінал, щоб поповнити рахунок свого гаманця, навіть при тому, що сьогодні XXI століття і технології стрімко прогресують.

Ну а якщо говорити про терміналах в великих містах, то можна сказати, що в даному випадку можливості кожного терміналу вкрай великі. Тим самим практично кожен другий термінал наділений можливістю, яка дозволяє користувачеві поповнити гаманець в платіжному системі Qiwi, Webmoney, Яндекс.Деньги і PayPal.

Але хотілося б порадувати жителів маленьких міст гарною новиною. Ви можете поповнити свій ківі гаманець за допомогою мобільного телефону. При цьому, комісія при здійсненні такої операції досить-таки низька, і становить всього 3% від суми поповнення. Тому, якщо вам так необхідні кошти в інтернеті, то скористайтеся таким способом.

Про те, як перевести гроші з Qiwi на Webmoney гаманець, ми розповідали в даній статті .

Якщо ви хочете поповнити Qiwi гаманець через мобільний телефон, то вам необхідно прочитати нашу статтю .

Функціональність і можливості: Webmoney, Qiwi-гаманець

Створити обліковий запис на Webmoney, як ми вже раніше говорили досить-таки важко, і для цього потрібно значно більше інформації і даних, ніж при реєстрації Qiwi гаманців. Але все ж, якщо виникає необхідність використання гаманця на більш масштабному рівні, то ваш вибір повинен лягти на платіжну систему Webmoney .

Якщо ж гаманець використовувати в особистих цілячи, то потрібно вибирати Qiwi . Маючи гаманець в платіжній системі Qiwi , Ви не тільки зможете оплатити баланс мобільного телефону та інтернет-послуги, як ми говорили раніше, але і перевести грошові кошти другу, колезі, або поповнити баланс в системі ігрових сервісів і розваг.

Звичайно ж перше місце займає платіжна система Webmoney, яка в дійсності є кращою, як в плані безпеки, можливостей, так і по функціональності використання гаманця на світовому рівні. Хотілося б пояснити те, що Webmoney дозволяє споживачам пройти верифікацію і замовити карту, і це є для всіх жителів світу, а у випадку з платіжному системою Qiwi Wallet все набагато гірше, так як замовити карту можуть тільки громадяни РФ.

безумовно Qiwi надає можливість створення віртуальної карти для всіх жителів світу, але вона доступна лише для того, щоб оплатити товари і покупки на іноземних сайтах. Тому віртуальна карта не дозволяє вивести кошти в готівку, а карта від Webmoney надає власнику таку можливість.

Безпека: Webmoney, Qiwi-гаманець

На сьогоднішній день величезну роль у використанні того чи іншого сервісу є безпека. Адже мало кому хотілося б втратити цінну інформацію, облікові дані і свої фотографії, ще гірше, якщо станеться злом вашого гаманця, в момент якого всі ваші грошові кошти виявляться в руках зловмисника. Тим самим при виборі і реєстрації гаманця платіжному системи, цей фактор також важливо враховувати, що не залишитися потім з носом.

У випадку з платіжною системою Webmoney все високому рівні, тут надається можливість включення підтвердження операцій по SMS, цифрова аутентифікація за допомогою сервісу E-NUM. До того ж є електронні ключі і інші не менш помітні рівні захисту, використання яких звичайно ж надає користувачеві і власнику гаманця спокій за збереження свого гаманця і особистих коштів. Ну а зловмисникам це ні під яку силу, так як захист і безпеку платіжної системи Webmoney дійсно пробивна. Хотілося б навести безліч прикладів того, як власники стикалися з проблемою захисту гаманців в платіжній системі Яндекс.Деньги і Qiwi Wallet, але у випадку з Webmoney такого чомусь не зустрінеш.

Тепер, якщо говорити про рівень захисту вашого гаманця в платіжному системі Qiwi Wallet, то тут можна сказати тільки одне - захист на нулі. Наприклад, якщо зловмисник заволодіє вашим смартфоном, в якому буде вставлена ​​ваша SIM-карта, то він без сумнівів і в легку зможе заволодіти вашим гаманцем і грошовими коштами. Тим самим Qiwi надає в якості захисту тільки підтвердження операції по SMS і 4-значний PIN код, який можна відгадати простим набором цифр.

Електронні гаманці в комерційних цілях: Webmoney, Qiwi-гаманець

Отже, якщо ви починаючий підприємець в інтернеті, то вам необхідно в будь-якому випадку створювати електронний гаманець для отримання і відправлення платежів. До того ж необхідно враховувати те, що не всі платіжні системи дозволяють відсканувати чек оплати, транкзаціі та інші необхідні дані. Тому при виборі і реєстрації електронного гаманця, обов'язково дізнайтеся про те, які умови пропонують організатори для комерційних партнерів.

Платіжна система Webmoney - відмінне рішення для підприємців будь-якого рівня, в тому числі і для тих, хто тільки має намір відкрити свою справу. Тому вам неодмінно варто реєструвати електронний гаманець в даній системі, так як Webmoney дійсно потужний інструмент для ведення комерції по світу. Звичайно ж є ще і Wester Union і PayPal, але це вже зарубіжні системи платежів і переказів.

Зауважте, що в Webmoney ви можете видавати і отримувати кредити на певну суму, але для відкриття такої можливості вам необхідно отримати персональний атестат. Отримання персонального атестата не займає настільки тривалий час, якщо ви живете в Москві, Санкт-Петербурзі, а також інших великих містах Росії і України.

Qiwi-гаманець - платіжна система, яка також підійде для інтернет-підприємців, але в даному випадку вона має скоріше урізаний функціонал в порівнянні Webmoney. Але все ж, тут ви також можете розплачуватися електронними грошима, переводити їх на банківську карту, але при цьому є певна комісія. Наприклад, при перекладі на банківську карту VISA Master Card, у вас стягуються 100 рублів + 3% від суми переказу.

Ми звичайно ж б порекомендували вам використовувати платіжну систему Webmoney, хоч вона і складна в використанні і важка в освоєнні, але за то має набагато більше плюсів, ніж платіжна система Qiwi Wallet.

Технічна підтримка клієнтів: Webmoney, Qiwi-гаманець

Звичайно ж всюди бувають проблеми, нестиковки і інші казуси. Так і в даному випадку не можна обійтися без технічної підтримки. Дуже часто виникають арбітражі суперечки між клієнтами, а мета технічної підтримки в цій випадку, врегулювати наколінний конфлікт.

Платіжна система Qiwi Wallet має відмінну технічну підтримку, яка компетентна в усіх питаннях по роботі системи в цілому. Тут ви можете не тільки написати в технічну підтримку, а й зв'язатися з нею за безкоштовним номером підтримки клієнтів Qiwi Wallet.

Але найчастіше клієнти звертаються з проблемою роботи терміналу і купюроприймача, а не по роботі електронного гаманця.

Платіжна система Webmoney має дві взаємопов'язані служби технічної підтримки, що дозволяє їм працювати вкрай оперативно і відповідати на всі питання клієнтів. Але у випадку з Webmoney, вам потрібно буде вказати WMID, телефон і адресу вашої поштової скриньки, і тільки після вказівки цих даних ви зможете відправити запит з проблемою на розгляд.

Для того, щоб задати питання, чи вирішити проблему з рахунком Webmoney, вам необхідно перейти по засланні . Технічна підтримка Webmoney відповідає в середньому через 48 годин, з моменту подачі заявки на розгляд.

Якщо вас рахунок зареєстрований в системі Qiwi і ви хочете поставити запитання, то вам потрібно пройти по даній засланні .

Виведення коштів в готівку: Webmoney, Qiwi-гаманець

Даний пункт також важливий для людей, які займаються і працюють в інтернеті. Наприклад, це можуть бути фрілансери, інтернет-підприємці, яким необхідна можливість виведення коштів в готівку.

Отже, якщо говорити про виведення коштів в готівку з системи Qiwi Wallet, то тут є тільки два способи:

  • Банківська картка
  • Служби відправки та отримання грошових переказів

Ви можете оформити карту від Qiwi, але на жаль вона доступна тільки для громадян РФ. Тому, якщо ви маєте дане громадянство, то вам дуже пощастило.

Що стосується платіжної системи Webmoney, то хотілося б відразу вас порадувати. Тут є можливість виведення коштів в готівку за допомогою банківської карти, служби отримання і відправки перекладів, через дилерів Webmoney і за допомогою обмінних пунктів.

Ну що ж, сьогодні ми розповіли вас про всі плюси і мінуси платіжної системи Qiwi Wallet і Webmoney. Тому тепер вам необхідно визначитися з вибором, а після реєструвати електронний гаманець.

Відео: Яндекс, QIWI або Webmoney, що краще?

Вибираємо платіжну систему: що краще Webmoney або Qiwi гаманець?
Вибираємо платіжну систему: що краще Webmoney або Qiwi гаманець?
Відео: Яндекс, QIWI або Webmoney, що краще?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: