Новости

Що робити якщо не прийшли гроші на вебмані через термінал

  1. З одного гаманця перерахували на інший, а грошей немає
  2. Залив через термінал - баланс без змін
  3. Переклади з телефону - дорого, а іноді довго
  4. Переклади по банку
  5. Переклад з Ківі від 2 годин до 2 тижнів

Випадків того, що ви поповнили свій гаманець одним з доступних способів, а гроші на Webmoney не прийшли, багато Випадків того, що ви поповнили свій гаманець одним з доступних способів, а гроші на Webmoney не прийшли, багато. Від цього ніхто не застрахований, але якщо ви знаєте що потрібно робити, то не сумнівайтеся, свої кревні зможете повернути. Є ймовірність, що це займе трохи більше часу, ніж ви очікуєте, але все ж можна поправити.

Головне, зберігайте всі квитанції про оплату поки не переконаєтеся, що валюта прийшла на ваш гаманець. Без квитанції довести що-небудь важко, адже це документ, що має юридичну силу.

зміст:

З одного гаманця перерахували на інший, а грошей немає

Перша ситуація - це коли не прийшли гроші на Вебмані з Вебмані, хоча операція повинна проходить практично моментально. Таке якщо і трапляється те, вкрай рідко. Опинившись в даній ситуації, потрібно писати в службу підтримки. Але перед цим виконайте наступні дії:

  • поновіть баланс на гаманці;
  • повторно авторизуйтесь в системі.

Щоб оновити інформацію в своєму профілі потрібно натиснути на значок біля свого гаманця або перезавантажити сторінку повністю, натиснувши F5. Буває і так, що для повного оновлення ват потрібно вийти зі свого облікового запису і заново в неї увійти.

Залив через термінал - баланс без змін

Тепер розповімо що робити, якщо не прийшли гроші на Вебмані через термінал. Важливо, щоб у вас залишилася квитанція. Якщо гроші на рахунок не надійшли потрібно спершу звернутися за номером телефону в квитанції. В даному випадку власник терміналу є посередником між вами і платіжною системою, тому перша претензія повинна бути пред'явлена ​​саме йому.

Врахуйте, що не всі термінали виконують переклад миттєво. Наприклад, НКО «Красноярський Розрахунковий Центр» суму понад 500 рублів може переводити до 2 діб.

Ще одна причина, чому не прийшли гроші через термінал на Webmoney - це неправильне введення номера свого гаманця або якщо ви помилково замість нього ввели номер свого WMID. Щоб виправити становище вам потрібно зайти на сторінку banking.guarantee.ru/banking.aspx і там вибрати вкладку «Розшук платежів». Ще одна причина, чому не прийшли гроші через термінал на Webmoney - це неправильне введення номера свого гаманця або якщо ви помилково замість нього ввели номер свого WMID

На новій сторінці потрібно поставити галочку навпроти пункту «Операції з платежами». Після підтвердження свого вибору система надішле вам на номер телефону, через який було здійснено платіж в терміналі, 16-значний код. Цей код разом з датою поповнення потрібно ввести в форму, потім система приступить до обробки вашого запиту. Код потрібно вводити великими літерами.

Ви можете скасувати свій платіж. Для цього потрібно відправити заяву на пошту служби підтримки ([email protected]), копії своїх документів і чека з терміналу. Паспортні дані повинні збігатися з тими, які ви пред'являли для отримання атестата.

Переклади з телефону - дорого, а іноді довго

Переказ грошей на свій гаманець з телефону вважається найшвидшим способом поповнення Переказ грошей на свій гаманець з телефону вважається найшвидшим способом поповнення. Цю операцію виконує кілька ресурсів, один з яких wmsim.ru. При цьому багато користувачів звертаються в службу підтримки з питанням: «Чому не прийшли гроші на Вебмані з телефону»? В принципі, платіж повинен бути миттєвим, але це стосується тільки тих акаунтів, з дати реєстрації яких пройшло 30 днів. Якщо дана вимога дотримується, а грошей все одно немає, то звертайтеся в службу підтримки того ресурсу, на якому проводили оплату.

Але найчастіше користувачі незадоволені тим, чому на Вебмані не прийшли гроші в повному обсязі і до того ж на бонусний рахунок. Справа в тому, що за переклад потрібно платити комісію оператору мобільного зв'язку і за білінг. В сумі близько 30%. А то, що гроші надходять на бонусний рахунок прописано в умовах договору. З цих причин з телефону свій гаманець багато поповнюють тільки один раз, поки не зіткнуться з усіма підводними каменями. Незважаючи на заяви про негайне переведення, деякі чекають свої гроші по 2 дня.

Переклади по банку

Поповнювати гаманець банківським платежем - затія не найкраща. Тут є кілька чинників, через які кошти можуть йти дуже довго, основні серед них:

  • людський фактор - касирка ввела не той символ, наприклад і платіж загубився;
  • бюрократія - вам кажуть, що гроші прийдуть протягом п'яти робочих днів, а чекаєте ви їх два тижні? - для деяких банків це нормально.

Система грошових переказів CONTACT в цьому плані більш надійна, там хоч терміни витримують ті, які заявлені в договорі.

Переклад з Ківі від 2 годин до 2 тижнів

Якщо не прийшли гроші на Вебмані з Ківі відразу після оплати, то, швидше за все, ваш гаманець WM не прив'язаний до гаманця Qiwi . У цьому випадку операція по регламенту займає мінімум дві години. Але трапляється і так, що користувачі чекають своїх грошей по два тижні - без перебільшень.

Фахівці Вебмані нічим в такій ситуації допомогти не можуть. Вам потрібно звертатися в службу підтримки Ківі. Будьте готові до того, що працюють вони повільно, часто надсилають відписки. Загалом, спілкування може затягнутися. З яких причин відбуваються затримки невідомо, але факт залишається фактом.

При цьому багато користувачів звертаються в службу підтримки з питанням: «Чому не прийшли гроші на Вебмані з телефону»?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: