Новости

Висновок Adsense на Webmoney: як вивести гроші з Google Adsense на Вебмані

Привіт! Пам'ятайте, я давним-давно розповідав про заробіток з Google Adsense ? Так, з контекстної реклами я більше віддаю перевагу Яндекс Директ , Але на молоді сайти його не повісиш. І тому на своїх сайтах, де відвідуваність менше 300 відвідувачів на добу, у мене висить Google Adsense.

Якщо бути чесним, я не приділяв належної уваги їй, але зовсім недавно я помітив, що я набрав мінімальний поріг для зняття грошей. Нагадаю, цей мінімум - 100 $.

Давайте виведемо ці гроші з аккаунта Google Adsense на Webmoney. Раніше таке було неможливо, але десь півроку тому, на мою думку, це все-таки реалізували. Я покажу Вам то спосіб "переведення в готівку" через сервіс Рапіда, де можна гроші з Google Adsense не тільки на "Вебмані", але і на "Яндекс Деньги", наприклад.

 1. спочатку потрібно зареєструватися в Rapida . Вводите номер телефону, прізвище, ім'я, по батькові та код з картинки. Потім натискаєте на кнопку "Ок":
 2. Перевіряєте пошту, там повинен бути код, який потрібно ввести в поле "Код активації" і натискаєте на кнопку "Ок":
 3. Потім до Вас на телефон повинен прийти "PIN код", вводите його в відповідне поле і знову натискаємо на кнопку "Ок":
 4. Ви побачите, що Ваш код правильний. Далі входите в систему. Далі входите в розділ "Платежі" -> "Створення шаблону":
 5. Там знаходите пункт "Платіжні системи", вибираємо "Webmoney - поповнення R-гаманця":
 6. У наступній вікні "вбиваєте" номер R гаманця (без букви R), телефон і суму (вона не повинна перевищувати 15 000 рублів, ось витяг з правил сервісу: "2.3.2. Сума одного платежу на користь Одержувача не може перевищувати 15000 (п'ятнадцять тисяч рублів."). Натискаєте на кнопку "Сформувати шаблон":
 7. Далі вводите назву шаблону (англійськими літерами), в рядку "Статус" залишаєте кнопочку навпаки "звичайне виконання" і натискаєте на кнопку "Зберегти шаблон":
 8. Йдемо в розділ "Список шаблонів", вибираємо наш щойно створений шаблон і копіюємо звідти "Унікальний №". Якраз саме цей номер нам знадобиться для того, щоб вивести гроші з Google Adsense на Webmoney:
 9. Далі заходимо в свій аккаунт Google Adsense -> Головна сторінка -> Налаштування облікового запису:
 10. В "Налаштування платежів" -> "Спосіб оплати" натискаємо на кнопку "змінити спосіб оплати":
 11. Вибираємо "Налаштування Rapida" і натискаємо "Далі":
 12. Далі заповнюєте такі дані: Прізвище, Ім'я, По батькові, Адреса і т.п. (Всі поля, заповнюємо за зразком праворуч). Пишемо реальні дані, так як доведеться відсилати скан паспорта. Копію паспорта (скани першої сторінки та адреси прописки) потрібно відправляти на [email protected] . У листі повідомте, що хочете підтвердити паспортні дані, напишіть своє прізвище, ім'я, по батькові та вкажіть номер телефону, яким реєструвалися на Rapida. Мої дані перевірили на протязі 2-х робочих днів.
  Після перевірки моїх паспортних даних я відновлюю платежі в Google Adsense, а до цього зробив зупинку для того, щоб зараз зароблені гроші не пішли до мене поштою (а там багато незручностей)

Ось і все, особливих проблем виникнути не повинно, ніби все інтуїтивно зрозуміло. А я буду чекати свою першу виплату з Google Adsense . До скорої зустрічі!

Підпишіться на безкоштовні уроки

Сподобався урок? Ви не хочете пропускати нові безкоштовні уроки по створенню, розкрутці та монетизації блогу? тоді підпишіться на RSS або на електронну скриньку в формі вище і отримуйте нові уроки миттєво! також можете стежити за мною в Twitter.

Ви не хочете пропускати нові безкоштовні уроки по створенню, розкрутці та монетизації блогу?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: