Новости

Заробітки в інтернеті WebMoney BiTCoin

 1. Для себе визначив декілька пунктів scam-спонсорів:
 2. ВАЖЛИВО - з досвіду роботи:
 3. Виведення грошей з платіжної системи WebMoney на рахунок банку Росії.
 4. Виведення грошей із системи PayPal на рублевий рахунок банку Росії.
 5. Як створити BiTCoin-гаманець і переводити біткоіни на WebMoney
 6. Еквівалент BiTCoin і орієнтовна вартість:
 7. Курси інших криптовалюта:
Заробітки в інтернеті
200 спонсорів, ОПИТУВАННЯ і БОНУСИ

Легкого заробітку в інтернеті немає! Тому будьте напоготові, коли Вам пропонують в інтернеті швидко і не напружуючись заробити дуже хороші гроші. І подвійно будьте пильні, коли вас просять вкласти свої гроші у фінансовий проект для отримання великого доходу. Здебільшого - це фінансові піраміди, де наживаються перші. І навіть у разі вдалого розкручування піраміди не факт, що цей проект перерахує Вам гроші.

Для того щоб "працювати" на будь-якому сайті почитайте спочатку в інтернеті відгуки про цей ресурс. - один з таких сайтів, на якому користувачі оцінюють надійність сайтів.

Якщо берете участь в азартних іграх з великими ставками, то завжди пам'ятайте про всесвітній закон збереження - якщо хтось виграв багато грошей, то цілком закономірно, що хтось з ними розпрощався. Тому не дуже-то вірте викладеним в інтернеті Скриня про великі виплати казино, можливо вони добре відредаговані в графічних редакторах типу PhotoShop.

З інтернетом знаком давно, за специфікою своєї роботи, поєднуючи корисне з приємним. Зацікавився заробітками в мережі інтернету - невже там заробляють такі шалені і легкі гроші як рекламує інтернет? І як хобі, кілька років тому вирішив створити сайт-моніторинг у вигляді простої таблиці спонсорів - « 200 спонсорів WebMoney і BiTCoin, платні ОПИТУВАННЯ і БОНУСИ », В основному для початківців осягати початковий заробіток в інтернеті без проблем і особливих знань. На сайті намагався відобразити реальний заробіток в мережі інтернету по кожному спонсору або проекту з часу реєстрації на ньому. На сьогодні в списку мого сайту залишилося близько двохсот різних спонсорів, інші в процесі моніторингу відсіялися, а це ще кілька сот спонсорів.

Сайт постійно поповнювався різними спонсорами (в тому числі і тими, хто обіцяв до сотні доларів в день). З рік грався з поштовиками, кліки і серфінг, інтернет-магазини, анкети-опитування та грошовими вкладеннями в інвесторів. В результаті переконався, практично заробити на всіх спонсорах виходить до 2-3 $ в день (кліки, серфінг, пошта), а при посиленому виконанні завдань рекламодавців - до 5-7 $ (включаючи опитування), та й то, не кожен день. В основному, не напружуючись і не враховуючи заробіток на опитуваннях, виходило в середньому 1 $ за пару-трійку годин, коли я просто тестував спонсорів. В сумі, на оплату стільникового та інтернет мені вистачало завжди з лишком. Але заради цих невеликих грошей, як я розумію, не варто було б витрачати свій особистий час, сидячи цілодобово біля монітора. Для такого заробітку краще витратити чужий час, тому плавно переходимо до наступного абзацу.

Дуже велику роль у збільшенні доходу грають залучені реферали. Вони - Ваша відчутна прибуток, як прищепило десята частина заробленого рефералами першого рівня повертаються до вас з фонду спонсора. Для прикладу показав заробіток моїх рефералів (дивись скан праворуч) на сайті - одному з проектів по заробітку в інтернеті. Але заманити рефералів для роботи на вас не так-то просто, так само, як і утримати їх у себе в працівниках. Ловців рефералів в інтернеті дуже багато, тому частіше використовуйте бонуси для залучення рефералів і заохочуйте їх активність початковим рефбек (повернення частини їм заробленого для вас) від 30-50% і вище, якщо активність реферала буде збільшуватися. ВАЖЛИВО: Чи не обрізайте реферальную посилання при реєстрації, реферальні винагороди закладаються в прибуток сайту і виплати реферера (тому, хто виклав реф.ссилку) йдуть за рахунок рекламодавців, а не забираються від реферала.

Реально швидкий дохід приносить заробіток на завданнях рекламодавців, а їх сотні у кожного спонсора. Одні з таких багатіїв типу. Дуже легкими і швидкими вважаються завдання щодо голосування за що-небудь. Але особливо котируються такі завдання, як багато разів виконувані переходи і кліки в пошукових системах - для вас це буде швидко і вигідно, якщо навчитеся. Тим більше, що зараз в інтернеті існують безліч програм, що полегшують роботу манимейкеров (від англ. Money maker - зарабативатель грошей) при виконанні завдань. Одну з таких універсальних програм з інструкцією користування знайдете у старого спонсора - скачайте «помічник завдань», який встановлюється прямо в браузер.

Ну а для тих ризикованих користувачів, які жадають з легкістю як заробити, так і втратити вебмані, можна запропонувати спробувати щастя: азартних іграх, зробити ставки в букмекерських конторах, грати на «Форексі», ну і тому подібне. Дерзайте, але пам'ятайте про всесвітній закон збереження!

І ще, надійних і чесних спонсорів, довго працюють в мережах інтернету, не так багато - 8-10% з найпоширеніших, якщо не менше. В основному їх розбавляють спонсори «одноденки» з дуже малим грошовим обігом. Єдине, що вони від вас хочуть - це Ваші грошові вкладення в їх проект. А потім ці спонсори або просто не платять заробленого, ігноруючи Ваші звернення до них, або, що часто буває, навмисне блокують Ваш аккаунт або закривають свій проект разом з Вашими грошима. У цьому випадку раджу не збирати гроші у сумнівного спонсора, а виводити відразу, як тільки досягнете мінімуму до виплати. До речі, помітив деяку залежність стабільності роботи будь-якого спонсора - чим менше цей мінімум для виведення заробленого, тим стабільніше спонсор, і як тільки він цю межу піднімає - значить, фінансові справи у нього стали неважливими.

Основний кістяк по заробітку складають спонсори утрималися в інтернеті більше 3-5 років - там рекламодавців більше, а отже і заробіток Ваш буде вище. На західних спонсорів теж можна добре заробити, тільки рідко, хто з них виводить гроші на електронні гаманці WebMoney і Яндекс-гроші, з яких можна оплачувати бездротових мереж, навіть комунальні послуги, не кажучи вже про грошовий переказ на банківський рахунок. Гарні, на перших порах і ті спонсори та проекти, які тільки з'явилися в мережі - фінанси в них вкладено адміністратором чималі для розкрутки сайту. Там роздають щедрі бонуси і виплачують великі винагороди за залучених рефералів, але часом такі сайти-новачки і швидше сходять з дистанції - тут головне вчасно зняти свої гроші.

Окремо хочеться сказати про оплачувані анкетах та опитуваннях. Не всі хороші і чесно платять. Одні несподівано раптом переривають опитування написом «на жаль, ви не підійшли під критерії відбору цього опитування», інші надсилають чеки іноземних банків, які не у всіх наших банках готівку або за чеки беруть в банках великі комісійні за переведення в готівку, треті спонсори за реєстрацію у них на ресурсі через SMS знімають без попередження з стільникового телефону гроші і продовжують далі їх знімати, поки не прочитаєш дрібними буквами, що треба послати ще SMS для відмови від послуг на підписку якихось новин, четверті - так рідко присівши ють опитування, що часом вже і забуваєш про них або їх оплата в дуже довгому очікуванні і т.д. З мого списку моніторингу on-line опитувань реально платять 10 - 15 спонсорів від 90 до 300руб. в місяць кожен, якщо не пропускати опитування. Статистику заробітку на кожному з опитувальників можна подивитися у мене на сайті, а рекомендації щодо заповнення реєстраційної анкети і самих опитувань прочитаєте на сторінці « Про моніторинг ».

Деякі опитувальники виплачують винагороди сертифікатами інтернет-магазину. Один з таких магазинів, що приймає дані сертифікати -. Це надійний магазин з безліччю акцій та подарунків. Я не раз там переводив у готівку сертифікати і по акції безкоштовно замовляв поставку товару через пошту Росії, тим більше, що пункти видачі товарів цього інтернет-магазину розкидані по всіх містах. Коди віртуальних сертифікатів висилають вам на електронну пошту протягом доби після подачі заявки на опитувальнику. Термін реалізації таких електронних грошових сертифікатів - 1 рік, при цьому можна збирати і об'єднувати в одному інтернет-магазині грошові сертифікати з різних опитувальників. Якщо сума сертифікатів недостатня для оплати товарів, то можна доплатити з електронних платіжних систем WebMoney, PayPal і Яндекс-грошима.

Здебільшого іноземні опитувальники надсилають опитування російською мовою, але инода доводиться користуватися вбудованим в браузер on-line перекладачем. Західні опитувальники винагороди перераховують в основному на платіжну систему PayPal, а вже як вивести і перевести в готівку гроші з системи PayPal дивіться нижче, в кінці цієї сторінки.

Є ще заробіток в соціальних мережах, де вам платять за "лайки", кліки або вступ в різні групи - тут бійтеся засмітити свій аккаунт. Є спонсори, які платять за коментарі до сайту, блогу, форуму або спонсори, які оплачують складання відгуків на різну тематику (туризм, автомобілі, книги, фільми, продукти, товари, ігри, техніка та інше) - але для істотного заробітку у цих спонсорів, вам потрібно бути хоч трішечки письменником за природою.

Є спонсори, які платять за коментарі до сайту, блогу, форуму або спонсори, які оплачують складання відгуків на різну тематику (туризм, автомобілі, книги, фільми, продукти, товари, ігри, техніка та інше) - але для істотного заробітку у цих спонсорів, вам потрібно бути хоч трішечки письменником за природою

Підробити можна і спілкуючись на форумах, де оплата йде не тільки за кожне повідомлення або коментар, але і за створення окремої теми. Але щоб там накопичилася відчутна сума для виведення на гаманець, вам довгий час потрібно активно вести переписку. Тому і форум потрібно вибирати такий, щоб вам було там цікаво спілкуватися. Стандартний мінімум для виведення заробленого на спілкуванні зазвичай становить близько 1 $ або в межах 20-30 рублів. Справа розміщений скрін оплати одного з форумів за повідомлення, їх вартість часом залежить від обраної теми або від виставлених самим адміністратором форуму розцінок конкретного учасника. А якщо на подібні форуми Ви залучаєте ще учасників за своєю реферального посиланням, то Вам буде йти певна доплата від їх заробітку. До речі, на таких форумах можна одночасно і рекламувати, наприклад, свій сайт, реферальне посилання або спонсорів по заробітку і одночасно заробляти на супроводі своєї ж теми.

Одним з найбільш легких заробітків вважають пасивний заробіток - коли встановлені програми працюють в треї, не заважаючи і не відволікаючи від основної роботи на комп'ютері або Ваші "рухи" на сайті не потрібні. Але пам'ятайте - будь-яка програма, скачаними з сумнівних ресурсів і встановлена ​​на Вашому комп'ютері, може виявитися шкідливою - скануючи Ваш комп'ютер в пошуку паролів і особистих даних.

Особливо хочу відзначити проект (Особистий номер ДХ: 951 963) - рекомендую реєструватися на моє реферального посиланням, у неї добра репутація для прискореного отримання сканера Особливо хочу відзначити проект (Особистий номер ДХ: 951 963) - рекомендую реєструватися на моє реферального посиланням, у неї добра репутація для прискореного отримання сканера. Коротко про проект: якщо вас приймуть в проект, то безкоштовно отримаєте сканер штрих-коду, за допомогою якого необхідно будинку знімати штрих-код з продуктових покупок, зроблених за день. Гарна забава для дітей, якщо самим не хочеться там брати участь, плюс для них же додаткові кишенькові гроші. Коли я на цьому проекті реєструвався, то не вірив в стабільний і реальний дохід, поки не отримав від них безкоштовний сканер штрих-коду - як гарантію тривалої спільної роботи і оплату на стільниковий за трьох активних рефералів - 510 рублів, плюс 900 рублів за три місяці роботи. Всього за 3 роки мною було отримано близько 25 тисяч рублів. Детальніше про проект можна прочитати на сторінці - « Про моніторинг »- дохід від них отримую з 2013 року!

Хочу невтішно відгукнутися про привабливих гаслах, які дуже часто зустрічаються на просторах інтернету, такі як: «Тут можна заробити 100 $ - 500 $ і більше» і тому подібні. Чи не ловіться на такі заклики! При таких заробітках в інтернеті кожен би в нашій країні сидів удома за комп'ютером, а не горбатився б за «орден Сутулова» у доменній печі. Про заробітки на «Форексі» та інші азартні ігри, то ж саме - хтось виграє, а хтось програє. Пропозиції заробити великі гроші за пропонованими в інтернеті «книгам і різним посібниками по заробітку новачкам» - полягають в продажах тих же самих інтернет-книжок, тим же самим новачкам. Ось вам і весь «бізнес».

У всякому разі, наївно думати, що спонсор легко дасть вам виграти або вивести сотню-другу доларів зі свого рахунку, якщо ви, припустимо, виграли їх в рулетку. Інакше не було сенсу створювати їм цей проект, якщо роздавати гроші направо і наліво. Тому, по-можливості, знімайте гроші потроху і часто.

І ще, коли спонсор хвалиться, що все заробляють і виводять щодня у нього, наприклад, по 10 $ і вище, включайте мозок і математику - помножте це число на кількість користувачів у цього спонсора. Правильно, вийде астрономічна сума, і тоді запитайте себе, що він робить в інтернеті - це спонсор-мільйонер.

Коротко згадаю і про отримання невеликих грошових бонусів, що виплачуються відразу на Ваш електронний гаманець або при накопиченні невеликої суми на Вашому рахунку сайту. Дохід невеликий, але при наявності великої кількості рефералів - ефективний, з миру по нитці ... Бонуси з партнерською програмою дозволяють отримувати гроші від кліків по бонусу Вашими рефералами. Такі спонсори живуть за рахунок рекламодавців, які оплачують розташування своєї реклами на бонусному сайті. І чим більше будуть відвідувати цей сайт користувачі, тим дорожче буде коштувати реклама на сайті - все просто і взаємопов'язано.

Зараз мій інтерес до заробітку в інтернеті чисто інформаційний. Намагаюся 1-2 рази на місяць перевіряти спонсорів та проекти, які у мене на моніторингу та в міру вільного часу тестую їх на прибутковість і працездатність, вводжу нові цікаві ресурси по заробітку, наголошую обманні і видаляю неробочі. Сподіваюся, що допоміг вам хоч трохи зорієнтуватися з тим, як заробляються в інтернеті вебденьгі.

Для себе визначив декілька пунктів scam-спонсорів:

1. Занадто великий мінімум на висновок (нереально його коли-небудь його набрати).
2. Велика оплата за легку роботу (будь то кліки або опитування).
3. Якщо спонсор починає збільшувати мінімалку (справи з фінансами у нього стають неважливими).
4. Занадто велика кількість набраних учасників у спонсора за короткий час роботи сайту.
5. Видають великі грошові бонуси при реєстрації (просто помножте їх на кількість учасників).
6. Відсутність реальних контактів для зв'язку з адміністратором сайту.

Відсутність реальних контактів для зв'язку з адміністратором сайту

ВАЖЛИВО - з досвіду роботи:

Найголовніше при пошуку заробітку в інтернеті - користуйтеся антивірусним захистом брандмауера, щоб уникнути вірусних атак на Ваш комп'ютер і блокуючих банерів через велику кількість відвідуваних шкідливих сайтів. Це так само забезпечить збереження особистої інформації на комп'ютері від скачування, захистить від крадіжки ключів електронних гаманців і паролів реєстрацій на сайтах або соціальних мережах.

При реєстраціях у спонсорів і проектів ніколи не ставте логіни і паролі своїх соц.сетей, електронної пошти, гаманців і тих ресурсів в мережі, де зберігаються особисті дані або електронні гроші - зустрічаються сайти, створені тільки для збору логінів, паролів і e-mail, щоб нечесні адміни могли ними скористатися для проникнення на інші Ваші ресурси, зайшовши під Вашим логіном та паролем - зняти гроші, заблокувати для викупу Ваш аккаунт або скористатися листуванням від Вашого імені, а пошту закидати спамом. Тому, для непридатних разових реєстрацій на незначних ресурсах, використовуйте другорядні логіни, паролі та e-mail.

Якщо в браузері використовуєте автозаповнення форм логіна і пароля - задайте в браузері пароль доступу до них, так як є програми, які пересилають браузерні файли з паролями до зловмисника без Вашого відома. Наприклад, в браузері "Mozilla Firefox", в файлі "places.sqlite" зберігаються всі закладки та історія відвідувань вами інших сайтів, файли "key3.db" і "signons.sqlite" відповідають за шифрування і зберігання паролів.

Через велику кількість паролів раджу створити хоча б звичайний текстовий документ * .txt і записати там в стовпчик за алфавітом кожен сайт, де зареєструвалися, із зазначенням в рядок: сайт - логін - пароль - ключ доступу і т.д. Цей файл архівуєте з паролем в будь-якому архіваторі, тоді запам'ятовувати потрібно буде тільки один пароль архіву, але якщо забудете його, втратите всі паролі! Збережіть цей файл в декількох місцях - на флешці і ПК і хоча б пару разів на місяць оновлюйте архіви.

Виведення грошей з платіжної системи WebMoney на рахунок банку Росії.

1. Для отримання можливості переказу коштів на розрахунковий рахунок в банку вам необхідно отримати атестат персональний або вище, або отримати Формальний атестат і завантажити скан-копію сторінок паспорта з фото і пропискою на сайт. Після цього співробітники Центру атестації перевірять достовірність наданих відомостей на протязі 2-3 днів.

2. Ознайомитися з.

Ознайомитися з

3. Перейдіть по посиланню і заповніть всі форми.

4. При виконанні переказу грошей Вам прийде рахунок, який потрібно оплатити. Відправлені вами кошти надійдуть на рахунок в банку протягом декількох днів після оплати. Контролювати хід виконання заявки ви можете на відповідній сторінці сервісу WMR Banking WebMoney.

Банківський платіж фізичним особам проводитися только з атестатом НЕ нижчих формального з перевіренімі данімі. Мінімальний платіж становить 100 рублів, максимальний разовий платіж 300 000 рублей. Платіж здійснюється тільки на Ваш рублевий рахунок резидента РФ в банках Російської Федерації. Платежі в інших валютах (USD, EUR) здійснюється з відповідних типів гаманців.

За оформлення платіжного доручення щодо виведення коштів на банківський рахунок фізичними особами стягується комісія - 15 рублів, незалежно від суми платежу. При переказі грошей на комерційний банк знімається додатково самим банком 1% від переведеної суми, але не менше 15 рублів.

Виведення грошей із системи PayPal на рублевий рахунок банку Росії.

Є спонсори та проекти, які переводять винагороди в платіжну систему PayPal. У покрокової інструкції розповідаю, як можна легко вивести звідти валюту на Ваш рублевий банківський рахунок:

1. Реєстрація в даній платіжній системі проводиться на:, сайт російською мовою, тому проблем з реєстрацією у вас не буде;

2. Заходьте в PayPal, знаходите меню "вивести кошти" і в порожніх рядках вказуєте:
- ПІБ;
- реквізити банківського рахунку: БИК Банку - 9 цифр і 20-ти значний номер банківського рахунку своєї пластикової карти. Всі ці цифри берете з роздруківки банкомату або за запитом в касі свого банку;

3. Після введення цих даних в порожній графі з'явиться найменування Вашого банку. Назва банку буде визначено автоматично, якщо він є в реєстрі обслуговуються PayPal банків;

4. Далі, щоб підтвердити свій банківського рахунку система PayPal тут же перерахує на Ваш рахунок дві копійчані суми, які впадуть на Ваш рахунок в банку на протязі 2-3 днів. За цю операцію знімають певну разову комісію - з мого банківського рахунку було знято за ці два перерахування 2x15 рублів;

5. Через день-два зніміть в банкоматі статистику останніх операцій. Там побачите дві перераховані суми, їх і потрібно вказати в PayPal, в меню "вивести кошти", щоб підтвердити свій банківського рахунку;

6. Все, PayPal підтвердив Ваш банківський рахунок в своїй платіжній системі. Тепер в меню "вивести кошти" ви побачите, що на виведення коштів з PayPal в Банк Росії буде потрібно 5-7 робочих днів, а комісія за виведення коштів самої платіжною системою зніматися не буде.

Як створити BiTCoin-гаманець і переводити біткоіни на WebMoney

Увага! Мінімальний необхідний для здійснення введення-виведення атестат - формальний, що пройшов перевірку персональних даних.

Платіжна система WebMoney роздає адреси біткоіни гаманців так само, як це роблять сторонні західні сайти-реєстратори і прив'язує цю адресу до своєї внутрішньої валюті WMX. Отріматі адресою BTC-гаманця від WebMoney можна Наступний чином:

1. Створіть внутрішній WMX, натиснувши "Створити";

2. Зайдіть в "Список" гаманців;

3. У меню гаманця виберіть кнопку "Поповнити";

4. На сторінці натисніть "Детальніше";

5. Зайдіть в меню "Операція";

6. У рядку, де вказано WMX гаманець, натисніть кнопку для створення адреси біткоіни гаманця і його прив'язки до WMX. "Адреса для поповнення" і буде адресою Вашого BTC-гаманця, який можна реєструвати на сайтах.

Перекласти біткоіни з будь-яких західних BTC-гаманців на вебкошелек-WMX можна через btc-адресу, вказану в рядку "Aдрес для поповнення".

Формат btc-адреси цього WMX-гаманця такий же, як і у реєстраторів BTC-гаманців зарубіжних сайтів, тому Ви можете його використовувати в будь-яких BiTCoin проектах, бонусніках і спонсорів, але з перевагою того, що всі вхідні в платіжну систему WebMoney біткоіни можна буде при необхідності конвертувати відразу в рублі (WMR) або долари (WMZ), не вдаючись до пошуку сумнівних обмінників.

Залежно від суми переказу біткоіни на WebMoney дані обробляються від одного до трьох діб, перш ніж відповідна сума (1 BTC = 1000 WMX) з'явиться на Вашому WMX-гаманці.

Увага! Рекомендується відправляті суми кратні 0.00001 BTC (0.01 WMX). Відсутність комісії в трансакції збільшує час підтвердження операцій в мережі bitcoin.org до декількох діб!

Ще поясню по перерахуванню біткоіни на BTC-гаманець від спонсорів, які працюють через мікрокошелек microwallet або йому подібні Ще поясню по перерахуванню біткоіни на BTC-гаманець від спонсорів, які працюють через мікрокошелек microwallet або йому подібні.
Всі дрібні перерахування від спонсорів або бонусніков спочатку переводяться на цей буферний мікрокошелек, сайт microwallet.org - це робиться для зменшення відсотка комісії за перекази. При накопиченні певної суми біткоіни з цього мікрокошелька автоматично будуть переправлені на адресу Вашого BTC-гаманця. На цьому сайті, до речі, Ви можете подивитися кожне перерахування від спонсорів, загальну суму накопичення і мінімум для автовивода. За замовчуванням в цій системі стоїть автовивод при: Withdrawal limit: 0.00100365 BTC. Якщо потрібно зменшити суму Автовиплати на Ваш BTC-гаманець, то тисніть на кнопку нижче - "Click here lower .... limit" і тоді мінімум буде: Withdrawal limit: 0.00005825 BTC.

При реєстрації спонсори завжди вказують, куди робляться буферні перерахування. Наприклад, ще один поширений мікро гаманець - coinbox.me, де можна подивитися свої нарахування, з мінімальною сумою на висновок в 0.00005503 BTC.

Еквівалент BiTCoin і орієнтовна вартість:

(Для зручності розрахунку було взято курс - 1BTC = 10 000 $)

 • 1 BTC = 1 000 mBTC = 1 000 000 μBTC = 100 000 000 Satoshi = 10000 $;
 • 0.1 BTC = 100 mBTC = 100 000 μBTC = 10 000 000 Satoshi = 1000 $;
 • 0.01 BTC = 10 mBTC = 10 000 μBTC = 1 000 000 Satoshi = 100 $;
 • 0.001 BTC = 1 mBTC = 1 000 μBTC = 100 000 Satoshi = 10.0 $;
 • 0.0001 BTC = 0.1 mBTC = 100 μBTC = 10 000 Satoshi = 1.0 $;
 • 0.00001 BTC = 0.01 mBTC = 10 μBTC = 1 000 Satoshi = 0.1 $;
 • 0.000001 BTC = 0.001 mBTC = 1 μBTC = 100 Satoshi = 0.01 $;
 • 0.0000001 BTC = 0.0001 mBTC = 0.1 μBTC = 10 Satoshi = 0.001 $;
 • 0.00000001 BTC = 0.00001 mBTC = 0.01 μBTC = 1 Satoshi = 0.0001 $.

Курси інших криптовалюта:

PS

Більш повну інформацію про спонсорів та проектах кожної умовної групи заробітку, можете знайти на сторінці мого сайту-моніторингу - « Про моніторинг ».

Зацікавився заробітками в мережі інтернету - невже там заробляють такі шалені і легкі гроші як рекламує інтернет?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: