Новости

Заробіток на кредитах Webmoney.ru

  1. Продовженні історії про кредити на WebMoney
  2. Продовженні історії про кредити WebMoney 11 травня 2013

Написав: mikl в рубриці: SEO

Не так давно я вписався, для одного зі своїх клієнтів, в одну цікаву тему: він попросив надати йому кредит під 10% на місяць (погодьтеся не кислий відсоток) на WebMoney на 300 доларів
Не так давно я вписався, для одного зі своїх клієнтів, в одну цікаву тему: він попросив надати йому кредит під 10% на місяць (погодьтеся не кислий відсоток) на WebMoney на 300 доларів. Людина була перевірений, по-цьому йому вирішив довірити цю незначну суму. Перейшов я на сайт https://debt.wmtransfer.com для надання кредитів і почав вивчати його.
Зліва, в меню, можна вибрати «я довіряю». Переходимо по цьому пункту і тут можна додати кому і яку суму ви хочете довірити. Тут же є фільтр з пошуку людей, які просять кредит. До слова, кількість осіб, які готові взяти кредит під 10% на місяць - цілком багато. Я подумав, чому б не пустити гроші в оборот, які лежать мертвим вантажем на WebMoney. І Я для себе налаштував ось такий фільтр:

Buisness Level від 100

Trust Level> 50

Атестат не нижче персонального.

Кількість грошей 100 WMZ

Термін до 50 днів

Мені здалося, що люди з персональним атестатом і БЛ понад 100, наврядчи будуть ризикувати своєю репутацією, тому як набити такий BL - не так вже й просто, до слова мій BL = 130. У кожної людини в коментарях відображені цілі взяття кредиту, більшість - онлайн бізнес, але є і з побутового сегменту, комусь не вистачає на ремонт машини, хтось терміново хоче у відпустку і т. д. Для себе я відібрав 15 осіб, яким на перших порах я готовий довірити по 100 $ плюс мій знайомий на 300 $;
У сумі вийшло 1800 $ на кредитні потреби.

Тепер про результати цього заробітку, для мене вони виявилися трохи невдалими - але невдачі, це теж досвід:

Через 2 місяці:

З 15 чоловік на кредит підписалися тільки 10.

Чотири з них повернули кредит достроково.

2 людини не повернули кредит зовсім: - 200 $, причому БЛ їх за це обнулили. (Або зовсім трабли з грошима, або шахраї.)
На інших я заробив близько 87 $ на місяць.
--------
Разом: мінус 113 доларів.

PS: Але тут є і плюси, інші люди - які повернули гроші, так само далі беруть гроші в борг, і далі їх теж повертають. Так методом проб і помилок можна набрати свій пул довірених клієнтів. Якщо результати будуть - напишу окрему статтю.

Продовженні історії про кредити на WebMoney

З тих боржників я так і не вибив грошей, вже й не сподіваюся, що вони коли-нить повернуть, хоча є біржа вибивання боргів - але там потрібно морачаться, і отримаєш максимум 10% від посадової суми, по-цьому я не став з цим зв'язуватися.

Як було сказано в післямові, я вирішив набрати довірених клієнтів. З моменту 1 частини пройшло ще 3 місяці і я набрав 39 клієнтів, розповім як я це робив:


.
Д Д   ля того щоб перевірити сумлінність клієнтів я поступав двома методами, перший - я перевіряв на http://events ля того щоб перевірити сумлінність клієнтів я поступав двома методами, перший - я перевіряв на http://events.webmoney.ru/ кредитну історію TL і історію BL кожного користувача (счелкаем поруч з профілем на BL і TL і дивимося графік), якщо за півроку просадок не було, то переходив до другого пункту: шляхи нарощування довіри: 1 раз видаю кредит на 50 WMZ; Якщо клієнт повертає без прострочення, то ставка збільшується в два рази, ставати 100 WMZ; Потім знову в 2 рази; І тому подібне. Якщо просрачівает хоч на день, то ставку зменшую в два рази. Ті хто домігся максимального у мене ліміту довіри (500 WMZ) я знижую ставку до 6% в місяць, таких клієнтів на цей момент у мене троє; За часом кредиту я ставлю обмеження: спочатку 1 місяць, потім 2, 3, 4; Більше ніж на 4 місяці не видаю.

Підсумок на 3 місяці на другий ітерації такий: +120 WMZ; Тобто за весь час я вийшов в плюс. Якщо і далі я піду за такою схемою, то планується за моїми прикидками +200 доларів щомісяця на кредитах Вебмоней, за умови що будуть працювати 5000 WMZ;

Єдина проблема, яка може встати, це коли терміново потрібні ці 5000 WMZ терміново назад;  Але тут я поступлю, як справжній російський - сподіваюся терміново вони мені не знадобляться Єдина проблема, яка може встати, це коли терміново потрібні ці 5000 WMZ терміново назад; Але тут я поступлю, як справжній російський - сподіваюся терміново вони мені не знадобляться.

.
.
.

Продовженні історії про кредити WebMoney 11 травня 2013

Сьогодні вивантажив статистику за 5 місяців роботи з кредитами по WebMoney, тепер маю практичні цифри а не в теорії:

Видано кредитів: 8900 $
Повернуто кредитів: 6130 $
Взяті, але термін ще не скінчився: 3880 $
Взяті і прострочені (не повернуть): 440 $

Разом маємо: чистий прибуток 6130 + (3880 + 3880 * 10%) * 0,95 - 8900 = 1284 $ чистого прибутку за 5 місяців, що еквівалентно 257 $ в місяць (7700 рублів) - цілком не поганий профіт. Через кілька місяців, підрахую ще.

Будь мужиком, почитай ще статті БЛ * Ь !!!

коментувати

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: