Новости

Продажі на сайті через месенджери - кейс з установки месенджерів на сайті

 1. Що таке TextBack TextBack - сервіс в форматі одного вікна, який дозволяє спілкуватися з клієнтами...
 2. Месенджери проти дзвінків
 3. Месенджери VS онлайн-чати
 4. Результати впровадження TextBack в WebCanape

Що таке TextBack

TextBack - сервіс в форматі одного вікна, який дозволяє спілкуватися з клієнтами по SMS і через мобільні месенджери. Це зручне середовище для оперативного вирішення проблем клієнта в форматі 24/7. Віджет абсолютно безкоштовний, легко і швидко встановлюється на сайті.

Тепер клієнти звертаються в нашу компанію через будь-який зручний для них месенджер - Вконтакте, Facebook, Telegram, Skype, Viber, WhatsApp. А ми відповідаємо на всі повідомлення в єдиному вікні браузера, не перевіряючи кожну соцмережа окремо. Розробляти і підтримувати рішення для різних месенджерів не потрібно. Діалоги зберігаються і можуть бути відновлені в будь-який момент.

Діалоги зберігаються і можуть бути відновлені в будь-який момент

Спілкування через месенджери - зручно і сучасно

За даними консалтингової компанії J'son & Partners Consulting в Росії мобільними мессенджерами користується понад 60% власників смартфонів.

За статистикою на 1 липня 2016 року Вконтакте лідирує за популярністю серед соціальних мереж. Слідом з невеликим відривом йдуть Однокласники. Facebook - на третьому місці. Четверту позицію займає Skype. WhatsApp і Viber - 5 і 6 рядках рейтингу.

Мережа ВКонтакте протестувала функцію відправки особистих повідомлень з 80 великими брендами: менше ніж за місяць було отримано і відправлено понад 300 тисяч повідомлень, більше половини з них - з мобільних пристроїв. Учасники тестування відзначили наступне: скоротився час реакції на запит користувача, підвищилася безпека, вдалося краще познайомитися з аудиторією.

Мобільні месенджери поступово перетворилися із засобу спілкування з друзями в ефективний спосіб бізнес-комунікації. Це підтверджує той факт, що c 2015 року понад 100 компаній почали взаємодіяти з клієнтами через Telegram-ботів і особисті повідомлення у ВКонтакте. Серед них - «Тінькофф банк», Tele2, Qiwi, «Альфа-банк», МТС, «Сбербанк», Мегафон, Beeline, Yota.

Переваги TextBack для клієнта

 • Не потрібно реєструватися і заповнювати форми
 • Переписка зберігається, до неї можна повернутися в будь-який час
 • Відповідь приходить в месенджер, немає необхідності чекати, коли оператор підключиться до чату

Переваги TextBack для бізнесу

 • Повідомлення в месенджерах прочитуються в 3 рази частіше, ніж в e-mail
 • Знижуються навантаження на контактний центр і собівартість контакту
 • Немає необхідності перевіряти кожну соцмережа окремо: вони доступні з єдиного вікна

Повідомлення в месенджерах прочитуються в 3 рази частіше, ніж в e-mail  Знижуються навантаження на контактний центр і собівартість контакту  Немає необхідності перевіряти кожну соцмережа окремо: вони доступні з єдиного вікна

Месенджери проти дзвінків

Основна перевага месенджерів - економія часу. Значна частина дзвінків на підприємствах малого бізнесу пов'язана з типовими питаннями щодо графіка роботи, умов оплати і доставки, наявності товару і т.д. Для таких завдань оптимально підходять автоматичні відповіді в месенджерах. Співробітники в цей час можуть займатися більш актуальною роботою.

Коли справа доходить до живого спілкування, месенджери знову виграють: поки оператор розмовляє з клієнтом по телефону, його колега спілкується в 5-6 чатах одночасно.

Частина клієнтів може «загубитися» через дорогого роумінгу. До того ж, не завжди є час на дзвінок і можливість вести тривале обговорення.

Месенджери VS онлайн-чати

МесенджериЧати

Ви можете відповісти не відразу. Клієнт отримає push-повідомлення про вашому повідомленні і вийде в мережу, коли йому буде зручно Ви повинні відповісти миттєво. Інакше клієнт не отримає відповідь на своє питання, піде з сайту і може більше не повернутися Клієнт може написати вам в будь-який час, навіть вночі або у вихідний Якщо у комп'ютера немає фахівця, чат не працює Історія листування зберігається. Це важливо, якщо ви відправляєте інформацію на замовлення, адреса магазину і інші дані. Вам також буде простіше згадати клієнта Переписка не зберігається, а значить, всю важливу інформацію клієнт повинен запам'ятовувати або записувати десь ще. Або він буде задавати питання повторно У месенджерах зручно спілкуватися з планшета або телефону Онлайн-чати не працюють в мобільній версії сайтів Щоб почати спілкування, досить натиснути одну кнопку Клієнт змушений заповнювати форму з безліччю обов'язкових полів Ви можете обмінюватися файлами, відправляти фото, відео, документи і карти Чат - це тільки текст. Максимум, що ви зможете зробити - переслати зображення

За статистикою Асоціації телекомунікаційних систем середній час прочитання SMS - 3 хвилини, повідомлення в месенджері - 1,5 хвилини, в e-mail - 90 хвилин. Цифри говорять самі за себе.

Результати впровадження TextBack в WebCanape

А ось такі цифри вийшли у нас:

 • В середньому в тиждень через месенджери приходить близько 5-10 повідомлень.
 • Більшість запитів носить комерційний характер, спаму практично немає.
 • Найбільшою популярністю у наших клієнтів користуються Telegram і ВКонтакте, трохи менше повідомлень приходить з Facebook і Viber.

Спілкуйтеся з клієнтами в звичній для них середовищі. Спробуйте сервіс .

За кодовим словом "WebCanape" ви можете отримати 1 місяць безкоштовної роботи в віджеті.

Хочете замовити сайт, послуги просування, реклами або SMM? Зателефонуйте 8-800-200-94-60, доб. 203 або напишіть нам: [email protected]

Хочете замовити сайт, послуги просування, реклами або SMM?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: