Новости

CommuniGate Pro: MAPI-Конектор

 1. сервер
 2. установки Користувача
 3. Публікація інформації Вільний / Зайнятий
 4. Доступ до інформації Вільний / Зайнятий Інших користувачів

версія 6.2

MAPI означає M essaging A pplication P rogramming I nterface (Інтерфейс для прикладного програмування обміну Повідомлень); він є компонентом системи, яку корпорація Microsoft включила в операційні системи Windows® і для програм Windows.

Інфраструктура MAPI вводить додатковий рівень абстракції. Windows програми не взаємодіють безпосередньо з сервером (або іншим іншим "сховищем даних"). Замість цього, додатки відправляють запити на роботу з повідомленнями (типу "показати вміст папки", "завантажити повідомлення номер Х" і т.д.) компоненту MAPI, який, в свою чергу, використовує встановлений модуль "Конектор" для відправки цих запитів на сервер Exchange®, в зберігаються локально "персональні папки", на факс-сервер і т.д.

Розширювана природа архітектури MAPI уможливлює створення додаткових "Коннектори", які можуть взаємодіяти з різними серверами. Однією з проблем, яку повинен вирішувати таке Конектор, є формат даних: Додатки Windows відправляють об'єкти даних через MAPI в модуль Конектор в так званому форматі "MAPI об'єкта", в дійсності має мало спільного з будь-яким Інтернет форматом. MAPI-Конектор CommuniGate Pro перетворює дані MAPI в один зі стандартних Інтернет форматів і зберігає перетворені "об'єкти повідомлень" як стандартні Інтернет повідомлення в папці CommuniGate Pro. Коли здійснюється читання даних з папок на сервері, MAPI-Конектор CommuniGate Pro перетворює (транслює) повідомлення назад в формат "MAPI-об'єктів" і передає перетворені об'єкти в Windows і MAPI додатки (такі, як Outlook).

MAPI-Конектор CommuniGate Pro діє як MAPI-провайдер. Він приймає MAPI-запити з Microsoft Outlook, що працює в режимі корпоративної робочої групи (Outlook 98, Outlook 2000,, Outlook XP, Outlook 2002 і більш пізні), а також запити від інших додатків Windows. Потім MAPI-Конектор перетворює ці запити в розширені команди IMAP і посилає їх на сервер CommuniGate Pro.

MAPI-Конектор CommuniGate Pro також виконує перетворення даних між "об'єктами" - власним форматом даних Microsoft і стандартними форматами даних Інтернет.
Завдяки використанню стандартних форматів Інтернет, до повідомлень, збережених MAPI-Коннектори CommuniGate Pro може бути отриманий доступ через поштові клієнти, що працюють за стандартами POP3 або IMAP, через Веб інтерфейс користувача CommuniGate Pro або будь-який клієнт XIMSS.

MAPI-Конектор CommuniGate Pro працює в TCP / IP мережах і повинен бути налаштований на використання порту для незашифрованого з'єднання (не TLS) з вашим сервером CommuniGate Pro (стандартний порт IMAP 143).

MAPI-Конектор CommuniGate Pro підтримує роботу як по незашифрованому, так і з безпечного (SSL / STARTTLS) з'єднанню і може використовувати і незахищені, і безпечні CRAM-MD5 методи Аутентифікації.

MAPI-Конектор CommuniGate Pro складається з двох частин (спільно використовуваних бібліотек). Частина запускає код повинна бути встановлена на робочій станції Windows. Вона забезпечує інтерфейс для конфігурації і використовується для з'єднання з сервером CommuniGate Pro. Основна функціональність MAPI-Коннектора реалізована як спільно використовувана бібліотека, що зберігається в директорії додатків Сервера; ця частина називається серверний код.
Коли запускає код частину MAPI-Коннектора з'єднується із сервером CommuniGate Pro, Сервер відправляє частину з серверним кодом MAPI-Коннектора на комп'ютер клієнта.
Цей метод дозволяє вам проводити поточні оновлення MAPI-Коннектора, оновлюючи тільки серверну частину програмного забезпечення CommuniGate Pro і не запускати інсталятор MAPI-Коннектора на всіх клієнтських робочих станціях.

Вам потрібно встановити запускає код частину MAPI-Коннектора (.dll файл) на робочі станції, що працюють під управлінням Microsoft Windows. Завантажте архів, що містить MAPI-Конектор , І розпакуйте його. У розпакованої папці міститься файл Setup.exe.

Запустіть Setup.exe для того, щоб встановити або оновити програмне забезпечення MAPI-Коннектора CommuniGate Pro. Після успішної установки, додаток може попросити вас створити заново вашу поштову профіль.

Ви можете використовувати те ж саме додаток setup.exe для видалення програмного забезпечення MAPI-Конектор з робочих станцій.

Програма Setup.exe MAPI-Коннектора може бути запущена в тихому режимі (без використання діалогового інтерфейсу користувача) за допомогою таких аргументів командного рядка: / i встановити або оновити MAPI-Конектор / r видалити MAPI-Коннектора / q не запитує налаштування профілю / Q НЕ виводити повідомлення про помилки
Ви можете використовувати тихий режим для установки або оновлення частини, яка запускає код, на декількох робочих станціях, використовую методи і засоби мережного адміністрування Windows.

Для автоматичного завдання Встановлення Користувача і Спільно використовуваних ресурсів може використовуватися файл cgmxui32.inf . Завантажте цей файл і змініть як вам необхідно, потім помістіть його в ту директорію, де знаходиться додаток setup.exe. Він буде використовуватися під час процесу установки автоматично.

Коли MAPI-Конектор CommuniGate Pro встановлений на клієнтської робочої станції, ви можете створити поштовий профіль, який дозволить Outlook і іншим додаткам використовувати сервіси MAPI CommuniGate Pro.

Якщо ви використовуєте Outlook 98 або Outlook 2000,, потрібно переконатися, що він налаштований для роботи в режимі групової взаємодії. Запустіть Outlook, виберіть пункт Options ( "Параметри") з меню Tools ( "Сервіс"). З'явиться діалогове вікно пункту Options. Виберіть вкладку Mail Services ( "Поштові сервіси") і клацніть по кнопці Reconfigure Mail Support ( "Переналаштувати поштову підтримку"), щоб відкрити діалогове вікно E-mail Service Options ( "Варіанти роботи служби електронної пошти"). Перевірте, що вибраний пункт Corporate або Workgroup.
Зверніть увагу: для перемикання режиму Outlook вам може знадобитися інсталяційний диск від MS Office.
Зверніть увагу: сучасні версії MAPI-Коннектора (1.54 і новіше) покладаються на інтерфейси MAPI з підтримкою Unicode і несумісні з Outlook 98 і Outlook 2000,.

Відкрийте в Панелі Управління пункт Mail ( "Пошта") і натисніть кнопку Show Profiles. З'явиться список Поштових профілів. Якщо програма установки MAPI-Коннектора CommuniGate Pro попросила перестворити існуючу поштову Профіль, виберіть старий Профіль і натисніть кнопку Remove ( "Видалити").

Натисніть на кнопку Add ( «Додати») для того, щоб створити новий Профіль. Залежно від встановленої версії Outlook і Mail в Панелі Управління ви можете побачити різні діалогові вікна. Якщо ви бачите діалогове вікно з опцією Additional Server Types ( "Додаткові типи серверів"), то вибирайте її. Вкажіть там що Сервер CommuniGate Pro є сервісом (service), або сервером додаткового типу ( "Additional server type").

Ви так само можете додати інші сервіси в той же самий Профіль.

Після того, як сервіс CommuniGate Pro доданий в Поштовий профіль, параметри сервісу можуть бути переналаштовані. Пізніше ви можете вибрати пункт Mail ( "Пошта") в Панелі Управління, відкрити там необхідний Профіль і змінити установки сервісу CommuniGate Pro. Ви можете також використовувати пункт Services в меню Tools програми Outlook для того, щоб змінити установки сервісу CommuniGate Pro.

сервер

Панель Server (Сервер) дозволяє вам вказати дані сервера CommuniGate Pro і дані Користувача: Server Name Це ім'я вашого сервера CommuniGate Pro. Воно повинно бути ім'ям домену, має A-запис в DNS, яка вказує на IP-адресу сервера.
Зверніть увагу: MAPI-Конектор додає це ім'я до Імені Користувача (дивіться нижче), щоб сформувати повне ім'я користувача і відправити його на сервер. Ця можливість спрощує підтримку декількох доменів за однією IP адресою. Переконайтеся, що вказане ім'я є або ім'ям деякого домену , Що обслуговується CommuniGate Pro, або Псевдонімом Домену, зареєстрованим в CommuniGate Pro; в іншому випадку сервер видасть повідомлення про помилку the account has been moved to a remote system ( "користувач був пересунутий на віддалену систему"). Server Port Порт, який використовує сервер CommuniGate Pro для MAPI клієнтів. Це той же порт, що використовується для IMAP клієнтів. Use a Secure (SSL / TLS) connection Якщо вибрана ця опція, MAPI-Конектор встановлює незахищене з'єднання з мережею на вказаний порт і використовує команду STARTTLS, щоб шифрувати всі дані, що пересилаються між робочою станцією і сервером. Команда STARTTLS дозволяє вам використовувати один і той же IMAP порт як для незахищених, так і для безпечних з'єднань.
Якщо вибрана ця опція і вказано Порт Сервера 993 (стандартний номер порту для безпечних IMAP з'єднань), то MAPI-Конектор буде встановлювати з цим портом безпечне з'єднання. Цей метод повинен використовуватися тільки в тому випадку, якщо єдиним доступним портом на сервері є порт для установки безпечних IMAP з'єднань.
Додаткову інформацію дивіться в розділі PKI . Use Windows Integrated Authentication (Kerberos) Якщо ваша робоча станція Windows входить в Windows / Active Directory Домен або контролюється іншим Центром Поширення Ключів (KDC) Kerberos, то виберіть цю опцію. MAPI-Конектор буде використовувати ваше ім'я користувача і права в Windows для з'єднання з сервером CommuniGate Pro.
Якщо ви використовуєте цю опцію, то переконаєтеся, що:
 • У цього Користувача CommuniGate включений метод Аутентифікації через Kerberos .
 • Ваш Домен в CommuniGate Pro має відповідні Kerberos Ключі , Експортовані з Active Directory або Центру Поширення Ключів (KDC) Kerberos.
Use the Following Authentication details Вкажіть цю опцію, якщо вам необхідно явно вказати ім'я Користувача. Account Name Це ім'я користувача, з якої буде працювати сервер CommuniGate Pro. Ім'я може бути повним і мати вигляд accountName @ domainName. Якщо використовується проста форма імені (ім'я, яке не містить символ @), то MAPI-Конектор додасть значення, вказане в полі Server Name, до зазначеного імені користувача. Password Пароль для вказаного Користувача CommuniGate Pro. Remember Password Якщо цей прапорець не зазначено, MAPI-Конектор буде відкривати діалогове вікно Входу на сервер кожен раз, коли йому необхідно буде з'єднатися з сервером CommuniGate Pro. Якщо ця опція вибрана, вказаний пароль буде збережений в налаштуваннях MAPI-Коннектора. Use Secure Authentication Якщо відзначений цей прапорець, MAPI-Конектор пересилає паролі, використовуючи безпечний (шифрує) SASL CRAM-MD5 метод. Безпечний метод не буде працювати, якщо паролі зберігаються на сервері з використанням методу одностороннього шифрування (додаткову інформацію дивіться в розділі Безпека ). В цьому випадку цей прапорець не повинен бути відзначений, а MAPI-Конектор буде пересилати паролі у відкритому вигляді.
Зверніть увагу: якщо, з'єднуючись з сервером через публічні мережі, вам необхідно пересилати паролі у відкритому вигляді, то доцільно зазначити прапорець Use a Secure connection ( "Використовувати безпечне з'єднання"), щоб вся інформація передавалася в зашифрованому вигляді.

установки Користувача

Діалогове вікно Account Settings ( "Установки Користувача") відкривається при натисканні кнопки Account Settings на панелі Server. Це вікно дозволяє вам вказати ім'я Користувача, що використовується MAPI-Коннектори, а також інші настройки загального характеру:

підключення

Панель Connection ( "Підключення") дозволяє вам вибрати використовуваний метод мережевого з'єднання. Offline При необхідності роботи в автономному режимі (без з'єднання з сервером, використовуючи тільки локальний кеш повідомлень), ви можете вказати Коннектори завжди починати роботу в автономному режимі.
Це запобіжить спроби з'єднання при старті (наприклад, ваш модем не буде намагатися зробити виклик). На панелі Advanced ( "Додатково") ви можете вказати інших користувачів CommuniGate Pro, з якими ви хочете працювати.

Використовуйте кнопки Add і Remove ( "Додати" і "Видалити") для того, щоб вказати додаткові імена користувачів CommuniGate Pro. Якщо ви хочете отримати доступ до Користувача, що знаходиться в іншому домені, вкажіть його повне ім'я в формі: accountName @ domainName.

Користувачі повинні дати вам права на доступ до їх папках, в іншому випадку ви не зможете бачити і відкривати папки, що належать цим Користувачам. Додаткову інформацію дивіться в розділі папки .

Налаштування, які вказуються в Синхронізації, будуть домінувати над настройками вибору папок для роботи в автономному режимі .

Обробляти все папки під час прийому / відправки Використовуйте цю опцію для того, щоб вибрати для завантаження все папки користувача, ігноруючи вибір, зроблений в Outlook -> Tools -> Options -> CommuniGate Pro. Завжди завантажувати повідомлення цілком Якщо ця опція відзначена, то Конектор буде завантажувати повідомлення повністю (в іншому випадку будуть завантажуватися тільки Заголовки повідомлень). Для завдання місця, в якому MAPI-Конектор повинен зберігати свій локальний кеш, використовуйте настройки Кореневий папки Кеша файлів. Локальний кеш буде використовуватися для більшості операцій MAPI-Коннектора; він також дозволяє вам використовувати MAPI додатки (такі, як Outlook) в автономному режимі. Локальна папка даних програми Аутлук Використовуйте цю опцію якщо ви хочете зберігати кеш файли в місці, що використовується на вашій робочій станції за замовчуванням. Цей кеш буде доступний тільки на цій робочій станції. Глобальна папка даних програми Аутлук Використовуйте цю опцію, якщо ви хочете задіяти можливості Windows по роботі на різних комп'ютерах і плануєте використовувати Outlook на декількох комп'ютерах.
Зверніть увагу: кеш файли можуть бути досить великими (так як, в залежності від налаштувань Коннектора, в них може міститися повна копія всіх ваших папок, що знаходяться на сервері). Якщо кеш файли стають занадто великими, ви можете зіткнутися з затримками при вході на іншу робочу станцію, так як це робоча станція повинна буде скопіювати всі дані заново. Тут Використовуйте цю опцію, якщо ви хочете зберігати кеш файли в спеціальному місці. Наприклад, для того, щоб уникнути затримок при роботі з інших комп'ютерів, ви можете вибрати спільно використовувану папку на файловому сервері.

Ви можете задати Список Прав Доступу для ваших папок для того, щоб надати доступ до цих папок іншим користувачам CommuniGate Pro.

Виберіть папку в Списку Тек Outlook і потім, використовуючи елемент меню Properties, відкрийте діалогове вікно Властивості. Відкрийте панель Permission:

Використовуйте кнопку Add ( «Додати») і Remove ( "Видалити") щоб вказати користувачів і інші ідентифікатори, які повинні мати доступ до об'єкта.

Виберіть ідентифікатори зі списку і використовуйте відповідні прапорці, щоб надати потрібні права цього ідентифікатором. Додаткову інформацію про Списку Прав Доступу до папок дивіться в розділі папки .
Зверніть увагу: для того, щоб вказати Вид папки, користувач повинен мати Право Доступу до Папці Управляти.

MAPI-Конектор підтримує можливість "делегування": користувачі можуть відправляти електронну пошту і запрошення, діючи "від імені" інших користувачів або "як" інших користувачів.

Для делегування кому-небудь прав діяти від імені вашого Користувача, надайте йому право Входити для вашої папки INBOX.

Інформація Вільний / Зайнятий (інформація про Зайнятості) - це файл, який вказує, коли користувач зайнятий, вільний, знаходиться поза офісом і так далі. Зазвичай ця інформація доступна всім користувачам і всі мають до неї доступ, коли планують зборів, призначають зустрічі і т.д. Щоб отримати дані Вільний / Зайнятий, клієнтську програму, що забезпечує групове взаємодія, збирає дані з календаря (календаря) користувача і поміщає їх в єдиний розклад Вільний / Зайнятий.

Публікація інформації Вільний / Зайнятий

MAPI-Конектор зберігає інформацію Вільний / Зайнятий в сховище фото Користувача.
Публічно доступна інформація в стандартному форматі vCalendar міститься в файлі freebusy.vfb в кореневій директорії вашого Сховища фото.

Зверніть увагу: Переконайтеся, що ваші установки Користувача в CommuniGate Pro дозволяють MAPI-Коннектори зберегти файл з інформацією Вільний / Зайнятий.

Ця можливість дозволяє користувачам Outlook і іншим клієнтам, що забезпечує функції роботи з календарем, отримувати доступ по HTTP до вашого Сховища фото і завантажувати вашу інформацію Вільний / Зайнятий. Посилання на інформацію користувача Вільний / Зайнятий для Коннектора CommuniGate Pro має вигляд

http: // domainName: port / ~ accountName /freebusy.vfb

Доступ до інформації Вільний / Зайнятий Інших користувачів

Для того, щоб обробляти інформацію про призначені зустрічі і нарадах, Outlook на клієнтській машині повинен отримати доступ до інформації Вільний / Зайнятий інших користувачів. Ця послуга підтримується MAPI-Коннектори, але може бути виконана безпосередньо програмою Outlook. Для того, щоб налаштувати Outlook, потрібно виконати наступні дії:
 • Виберіть пункт Options з меню Tools для того, щоб відкрити діалогове вікно Options.
 • Клацніть по кнопці Calendar Options, щоб відкрити діалогове вікно Calendar Options.
 • Клацніть по кнопці Free / Busy Options, щоб відкрити діалогове вікно Free / Busy Options.
 • Введіть посилання http: //%SERVER%/~%NAME%/freebusy.vfb в поле Search (дивіться подробиці нижче).
 • Натисніть на кнопку OK, щоб закрити всі діалогові вікна.

Ця опція буде використана додатком Outlook, коли йому необхідно отримувати інформацію Вільний / Зайнятий для користувача електронної пошти. Додаток здійснює підстановку підрядка% SERVER% на домен з адреси електронної пошти користувача, а замість підрядка% NAME% підставить своє ім'я користувача електронної пошти (його призначену для користувача частину, без домену). Таким чином, за умови використання електронної пошти [email protected], то Outlook сформує рядок http: //myserver.dom/~john/freebusy.vfb і буде використовувати цей URL для доступу до інформації Вільний / Зайнятий користувача John.

Зверніть увагу: зазначена рядок буде працювати, тільки якщо Веб інтерфейс користувача вашого сервера CommuniGate Pro отримує підключення на порту 80. Якщо використовується інший порт, наприклад, порт 8100, який використовується за замовчуванням, або будь-який інший нестандартний порт, рядок також має включати в себе номер цього порту:

http: //% SERVER%: 8100 / ~% NAME% / freebusy.vfb

Зверніть увагу: зазначена рядок буде працювати, тільки якщо Домен, який обслуговується сервером CommuniGate Pro, має в А-запис DNS, яка вказує на сервер CommuniGate Pro. Найчастіше в DNS не міститься такого посилання на домен mydomain.dom або посилання вказує на інше місце, наприклад, на Веб-сервер компанії, а сервер CommuniGate Pro знаходиться за адресою mail.mydomain.dom (або cgate.mydomain.dom, mx.mydomain .dom або щось подібне). В цьому випадку Search URL дожен бути змінений таким чином, щоб він вказував на правильне ім'я домену:

http: //mail.%SERVER%/~%NAME%/freebusy.vfb

Зверніть увагу: якщо ваш сервер CommuniGate Pro обслуговує єдиний домен, можна вказати цю рядок в явному вигляді:

http://mail.mydomain.com/~%NAME%/freebusy.vfb

де mail.mydomain.com це ім'я Домена CommuniGate Pro або його псевдонім. Це ім'я має мати в DNS A-запис, що вказує на сервер CommuniGate Pro.

Рядок пошуку, зазначена вище, дозволяє користувачам отримувати інформацію Вільний / Зайнятий для користувачів тієї ж системи CommuniGate Pro.

Рядок пошуку може використовуватися для отримання інформації Вільний / Зайнятий для користувачів інших серверів CommuniGate Pro; для цього вона повинна містити в собі коректні посилання на файли з інформацією Вільний / Зайнятий інших користувачів. Щоб вказати явну рядок пошуку інформації Вільний / Зайнятий для зовнішнього користувача, створіть в адресній книзі запис типу Контакт і вкажіть в ній явно адресу даних Вільний / Зайнятий. Дізнатися більше про ці настройках в керівництві по Microsoft Outlook.

Коли ви працюєте в Автономному режимі, MAPI-Конектор не має доступу до повідомлень, що зберігаються на сервері CommuniGate Pro. Щоб мати можливість працювати продуктивно, ви повинні переконатися, що всі необхідні вам повідомлення зберігаються в локальному кеші MAPI-Коннектора. Ви можете задавати опції кешування окремо для кожної папки.

Через пункт Options ( "Параметри") в меню Tools ( "Сервіс") програми Outlook відкрийте діалогове вікно Options ( "Параметри"). Потім відкрийте панель CommuniGate Pro:

Виберіть папку, з якої вам необхідно працювати в Автономному режимі, і потім виберіть метод завантаження. Якщо ви оберете завантаження всього повідомлення, то ім'я папки буде виділено жирним шрифтом, а якщо ви оберете завантаження тільки заголовків повідомлень, то ім'я папку буде просто зазначено прапорцем.

Використовуйте в Outlook меню Tools -> CommuniGate Pro Server (Сервіс -> Сервер CommuniGate Pro) для синхронізації змін, зроблених вами в Автономному режимі з сервером CommuniGate Pro.

Синхронізація відбувається при запуску операцій Відправлення / Прийому пошти (вручну або автоматично, з використанням розкладу).

Відзначити для завантаження Повідомлення, обрані в Перегляді Папки в Outlook будуть відзначені і при наступній операції Відправлення / Прийому пошти будуть завантажені повністю. Відзначити для видалення Повідомлення, обрані в Перегляді Папки в Outlook будуть відзначені і при наступній операції Відправлення / Прийому пошти будуть видалені з Сервера. Зняти позначку з заголовків Скасовує всі операції з повідомленнями, виконані при Перегляді Папки Outlook роботі в автономному режимі і які очікують виконання на сервері.

MAPI-Конектор дозволяє вам створити Правила, що виконуються на сервері, за допомогою яких ви можете обробляти всю пошту Користувача.

Використовуйте команду меню Tools-> CommuniGate Pro (Сервіс -> Сервер CommuniGate Pro) для того, щоб відкрити вікно редактора Правил:

Для того, щоб створити нове Правило, натисніть на кнопку New ... ( "Нове"). Нове Правило не має умови і дії.

Натисніть на кнопку Add ( «Додати»), для того, щоб додати умови і дії:

Додаткову інформацію дивіться в розділі автоматичні Правила .

MAPI-Конектор використовує настройки Веб Інтерфейсу Користувача. Він наказує MAPI додатків (таким як Microsoft Outlook) використовувати задані в Веб інтерфейс імена для "спеціальних" папок. В результаті MAPI додатки і Веб інтерфейс користувача використовують одні і ті ж папки Trash або Deleted Items для зберігання вилучених повідомлень, використовують одну і ту ж папку для Основного Календаря і т.д.

MAPI-Конектор також завантажує настройку Приписка до відправляти пошту для Домену. Вміст цієї настройки додається для всіх незашифрованих і не підписаних повідомлень, переданих через MAPI-Конектор.

Значення, зазначені на панелі Установки Користувача, зберігаються в Установках Веб інтерфейс користувача, так що як в сесії через Веб інтерфейс користувача, так і в MAPI сесії будуть використовуватися однакові значень полів Ім'я, Адреса Відповіді, Організація.

Користувачі Outlook, що працюють через сервера Exchange, можуть зіткнутися з проблемою відправки запрошень на зустрічі на адресу користувачів, що працюють через MAPI-Конектор CommuniGate Pro. Запрошення на нараду, надіслані через Exchange, можуть приходити як звичайні повідомлення в простому текстовому форматі. Користувачі Exchange повинні правильно налаштувати Outlook: Користувачі Outlook, що працюють через Exchange, повинні вибрати пункт Options ( "Параметри") з меню Tools ( "Сервіс") для того, щоб відкрити діалогове вікно Options ( "Параметри"). Після цього вони повинні натиснути на кнопку Calendaring Options ( "Параметри календаря") і в діалоговому вікні включити опцію Send meeting requests using iCalendar by default ( "При відправці запрошень через Інтернет використовувати формат iCalendar").

MAPI-Конектор дозволяє користувачам Outlook використовувати функції комунікацій реального часу Сервера CommuniGate Pro.

Користувачі Outlook можуть ініціювати телефонні виклики, використовуючи телефонний номер, вказаний у відповідному полі в Контактах. Клацніть правою кнопкою миші по запису в Контактах, і виберіть у спливаючому меню виберіть пункт Зателефонувати використовуючи CommuniGate Pro:

Ви можете також використовувати підміню Сервер CommuniGate Pro в меню Tools ( "Сервіс") програми Outlook.

З'явиться діалогове вікно з ім'ям Контакту і телефонним номером: Ви можете використовувати інший телефонний номер з другого поля. Цей номер буде використовуватися тільки для цього виклику і не буде збережений в Контактах.

Натисніть на кнопку Start Call ( "Виклик"), щоб зробити дзвінок. Відразу ж почнуть дзвонити всі ваші SIP-пристрої. Відповівши на дзвінок на якомусь пристрої, Сервер зв'яже це пристрої з необхідним телефонним номером.

З'явиться діалогове вікно, що відображає статус дзвінка:

MAPI-Конектор дозволяє вам використовувати Правила , Що виконуються на Сервері, включаючи і ті, які зберігають повідомлення в зашифрованому вигляді.

Ви можете підвищити безпеку зберігання певних повідомлень, отриманих і збережених на сервері у відкритому вигляді.

Клацніть правою кнопкою миші на повідомленні в Outlook. Відкриється спливаюче меню:

Коли ви хочете зашифрувати який-небудь елемент, MAPI-Конектор відсилає ваш Сертифікат, використовуваний за умовчанням (і містить ваш Відкритий Ключ) на Сервер. Сервер буде використовувати цей Сертифікат, щоб зашифрувати вибране повідомлення. Воно буде зберігатися на Сервері в зашифрованому форматі S / MIME - так, як якщо б відправник повідомлення відіслав його в зашифрованому вигляді.

Якщо ви хочете читати Зашифровані повідомлення через MAPI клієнти (Outlook) і через Веб інтерфейс користувача , Переконайтеся, що як в операційній системі Windows, так і в Веб інтерфейс використовується однакові Секретні ключі і Сертифікати. Ви можете згенерувати ключ і Сертифікат через Веб інтерфейс користувача і потім експортувати його в Windows або ж ви можете експортувати існуючі ключі з Windows в налаштування Веб Інтерфейсу Користувача.

MAPI-Конектор працює як посередник між MAPI додатками (такими як Microsoft Outlook) і Сервером CommuniGate Pro. Складнощі, з якими користувач може зіткнутися з в роботі, можуть бути викликані як помилками (або недокументованими можливостями) клієнта, так і проблемами безпосередньо в програмному забезпеченні MAPI-Коннектора або Сервера. Для того, щоб допомогти усунути проблему, MAPI-Конектор може створювати детальний Журнал всіх своїх операцій. Ви можете досліджувати цей Журнал самостійно або відіслати його в службу технічної підтримки CommuniGate Systems .

Відкрийте панель Troubleshooting ( "Проблеми") у вікні настройки MAPI-Коннектора CommuniGate Pro ( "CommuniGate Pro Service"):

Панель показує версію обох компонентів MAPI-Коннектора: бібліотеку, яка запускає код на комп'ютері клієнта, і бібліотеку з серверним кодом, отриману з Сервера CommuniGate Pro.

Виберіть опцію Enable Logging ( "Вести журнал") для того, щоб MAPI-Конектор почав вести Журнал. Журнал MAPI-Коннектора зберігає тільки останні записи, таким чином розмір файлу Журналу не перевищить значення, зазначеного в налаштуванні Maximum Log File Size ( "Журнал не більше").

Використовуйте прапорці, щоб вказати, які компоненти MAPI-Коннектора повинні залишати записи про свою активності в Журналі.

Натисніть на кнопку Show Me Log File ( "Показати файл"), щоб відкрити директорію файлів, в якій зберігатиметься файл Журналу. Ви можете використовувати цю можливість для відправки файлу Журналу по електронній пошті в службу технічної підтримки компанії CommuniGate Systems .

Натисніть на кнопку Delete Log File ( "Очистити файл"), щоб очистити файл Журналу.

Використовуйте опції Compatibility ( "Сумісність") для настройки операцій MAPI-Коннектора в змішаній операційному середовищі (одночасно використовуваних MAPI клієнтів різних поколінь). Посилати сумісні з Outlook повідомлення В деяких окремих випадках спеціальні повідомлення (такі, як Призначення Завдання або переадресовані Контакти), що відправляються через MAPI-Конектор в Інтернет-форматі, можуть неправильно інтерпретуватися користувачами Outlook Exchange (або Outlook IMAP). Відзначте цю опцію для того, щоб вирішити цю проблему. Посилати сумісні з Outlook 2000, повідомлення Більш старі версії Outlook можуть мати проблеми при обробці елементів даних Контакти або Календар в форматах, які використовуються новішими версіями Outlook. Виберіть цю опцію для того, щоб використовувати більш старий формат для таких елементів даних. Посилати сумісні з Exchange 5.5 повідомлення Запрошення на Зустрічі в форматах, які використовуються в нових версіях Outlook, можуть некоректно інтерпретуватися серверами Exchange 5.5. Якщо хто-небудь з ваших кореспондентів використовує таку версію сервера Exchange, і у нього виникають проблеми з обробкою ваших Запрошень на Зустріч, то відзначте цю опцію. Попереджати про масові удалениях У деяких конфігураціях Outlook функція Автоархівірованія може видаляти великі обсяги повідомлень. Для уникнення цієї проблеми виберіть цю опцію. Завжди перетворювати RTF в HTML Вибір цієї опції приведе до того, що MIME частини text / rtf у вихідних будуть перетворені в HTML формат, підтримуваний в більшій кількості клієнтських поштових додатків. Чи не відображати діалог "Йде обмін з сервером ..." Під час довгих транзакцій Конектор показує вікно з інформацією про хід їх виконання. Якщо ви не хочете цього, виберіть цю опцію. Відображати звіти у форматі Outlook Outlook може використовувати спеціальну форму для відображення повідомлень з повідомленням про недоставку, яка надає можливість відіслати недоставлені повідомлення повторно. Для того, щоб це можливість працювала коректним чином, повідомлення про недоставку повинні включати в себе повне недоставлення повідомлення, що відбувається не завжди. Не відповідати на запити про прочитанні листів Відправник повідомлення може запросити відправки повідомлення на свою адресу про те, що ви відкрили для прочитання. Щоб ігнорувати ці запити, виберіть цю опцію. Чи не завантажувати на сервер історію для повідомлень Для виконання запитів Outlook на установку будь-яких розширених властивостей у повідомлення, MAPI-Конектор може завантажувати на сервер змінені повідомлення повторно. Для великих повідомлень це може займати досить багато часу. Для того, щоб заборонити роботу подібним чином, відзначте цю опцію. Видаляти повідомлення відразу, а не відзначати для видалення Для збільшення продуктивності, за замовчуванням повідомлення не видаляються негайно, а позначаються на видалення; фізичне видалення відбувається при закритті папки, в якій вони містяться. Якщо папки використовується одночасно декількома клієнтами, то ці помічені на видалення повідомлення можуть ще деякий час з'являтися у інших клієнтів, вводячи в оману. Для уникнення подібної ситуації відзначте цю опцію. Підтримувати з'єднання кожну хвилину Деякі NAT пристрою і антивірусні міжмережеві екрани можуть в дуже агресивній манері переривати TCP з'єднання, які, як вони вважають, неактивні. Закриті подібним чином IMAP сесії можуть привести до збоїв в роботі Outlook. Якщо ця опція відзначена, то MAPI-Конектор буде виробляти певний мінімальний обмін даними з сервером CommuniGate Pro і, таким чином, для брандмауера з'єднання не буде виглядати неактивним. Обмежити пошук тільки кеш повідомленнями Пошук в атрибутах повідомлення може зажадати завантаження всього повідомлення клієнту. Для великих об'ємів повідомлень це може займати досить багато часу. Якщо ця опція відзначена, то пошук буде проводиться тільки в раніше завантажених MAPI-Коннектори повідомленнях.

Протокол і Інтерфейс для Прикладних Програм, реалізований в MAPI-Коннектори, є не Інтернет стандартом, а власним Інтерфейсом для Прикладних Програм Корпорації Microsoft®. Цей Інтерфейс для прикладної програмі документований повністю, що, в результаті, може призвести до того, що деяка (незначна) функціональність Outlook може працювати неналежним чином. Компанія CommuniGate Systems постійно працює над усуненням проблем такого роду, і регулярно випускає оновлення MAPI-Коннектора.

Існуючий спеціальний список Відомі проблеми MAPI містить інформацію про відомі проблеми та про шляхи їх вирішення. Якщо в роботі MAPI-Коннектора виникають проблеми, будь ласка, перевірте спочатку, чи міститься проблема в цьому списку.

Керівництво CommuniGate® Pro. Copyright © 1998-2019, Stalker Software, Inc.

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: