Новости

Наводимо порядок: 4 хмарних сервісу для управління бізнесом

  1. Basecamp: найлегший у зверненні
  2. «Бітрікс24»: для любителів окремих сайтів
  3. Worksection: самий вузькоспеціалізований

Basecamp: найлегший у зверненні   Basecamp,   один з перших сервісів для управління проектами, з'явився в 2004 році

Basecamp: найлегший у зверненні

Basecamp, один з перших сервісів для управління проектами, з'явився в 2004 році. Його розробники - американська компанія 37signals, єдина мова інтерфейсу - англійська. Пробний період користування становить 45 днів, потім клієнт може вибрати одну з чотирьох платних версій вартістю від $ 20 до $ 150. Основна відмінність цих версій - в кількості можливих проектів і обсязі надається пам'яті для завантаження файлів. У будь-якому варіанті немає обмежень для кількості користувачів. У кожному створеному проекті можна вести дискусію, додавати текстові чи інші документи, організовувати лист завдань і календар. Адміністратор може контролювати ступінь готовності проекту і відслідковувати активність кожного учасника. Basecamp підходить скоріше для спілкування співробітників, ніж для повноцінного ведення проектів.

Єгор Гилева

Співзасновник дизайн-студії « Турбомілк »

«Напевно, ми були одними з перших користувачів Baseсamp в Росії. До того як підсісти на Basecamp, ми намагалися використовувати phpCollab, але без особливого успіху. Пізніше пробували альтернативні рішення, але так і не знайшли нічого такого, що спонукало б відмовитися від Basecamp. Головний плюс - простота впровадження. У цьому одна з причин популярності: дуже низький поріг входу. Можна починати використовувати відразу, без розгойдування. Нові співробітники і представники клієнтів компанії легко підключаються і швидко втягуються. Basecamp став фактично індустріальним стандартом. Практично у всіх наших друзів і партнерів був Basecamp.

Зворотний бік простоти - неможливість налаштувати сервіс під себе. Ви або приймаєте його в тому вигляді, як він є, або шукаєте інше рішення. Легко опублікувати повідомлення, залити картинку, написати коментар, але з часом буває досить складно розібратися, де що зберігається, хто кому на що відповів і що врешті-решт вирішили ».

«Мегаплан»: найрізноманітніший

«Мегаплан» - це, по суті, російський аналог Basecamp, випущений в 2008 році. Спочатку сервіс спеціалізувався на управлінні проектами, але потім додалися інструменти для автоматизації продажів, взаємодії з клієнтами і фінансового планування. Зараз роботу можна почати з 30-денного пробного періоду, а потім перейти на один з трьох платних варіантів. Перший - просто управління завданнями і людьми, другий дозволяє контролювати хід угод і вести облік клієнтів. У третьому варіанті пропонується комплексне управління компанією, яке включає в себе і завдання, і угоди, і фінансовий облік. У першій-ліпшій нагоді користувач може орендувати аккаунт або (після одноразової оплати) встановити «Мегаплан» на свій сервер. Оплатити послуги можна електронними грошима.

Ірина Мелехина

Засновник веб-студії 12dots

«Ми використовуємо" Мегаплан "з 2008 року. З ним не було проблем, він ніколи не падав. У ньому зручно працювати як зі співробітниками і завданнями, так і з новими клієнтами. Раніше ми користувалися тільки управлінням проектів, але тепер там з'явилися і CRM-послуги, воронка продажів , Угоди. Бухгалтерію не ведемо, тому що зареєстровані як ІП, а в "Мегаплане" це може робити тільки ТОВ. Вартість послуг нас цілком влаштовує, ми виступаємо орендарями і щорічно платимо за кожного співробітника. Крім "Мегаплан" з подібних сервісів ми пробували також qTrack, але перейти на нього так і не зважилися ».

Крім Мегаплан з подібних сервісів ми пробували також qTrack, але перейти на нього так і не зважилися »

«Бітрікс24»: для любителів окремих сайтів

«Бітрікс24» був запущений на початку 2012 року. Сервіс надає кожній компанії-користувачеві окремий сайт для оптимізації роботи. З інструментів варто відзначити єдину стрічку подій на порталі, кнопку «Мені подобається» і мікроблоги. Як і в інших сервісах, є функції постановки завдань, планування і контроль, CRM. Працювати з порталом можна з усіх мобільних пристроїв. Є три комплексу послуг (мінімальний надається безкоштовно). Для невеликих компаній або проектних команд до 12 осіб «Бітрікс24» не варто нічого. Втім, навіть для великих компаній, яким потрібні системи обліку робочого часу, планувальники звітів і зборів, це обійдеться не дорожче 10 000 рублів на місяць на всю організацію.

Євген Бурчин

«Ми виступаємо партнерами" Бітрікс24 "з лютого 2012 року. До цього моменту ми використовували qTrack. На сервері все досить зручно, є великий список різних інструментів. Крім стандартних можливостей, є облік робочого часу: можна дивитися, хто з працівників скільки часу витрачає на роботу і хто що зробив. Є таблиця працівників, по якій можна складати звіти. Доступна функція ведення графіка відсутності на робочому місці. Для всіх учасників проекту складається календар важливих подій - наприклад, нарад і планёрок. Можна вести облік клієнтів, додавати без створення аккаунта, якщо їх присутність необхідна ».

Worksection: самий вузькоспеціалізований

Worksection створений для управління проектами, але в ньому також можна вести і фінансові операції. У програми є мобільна версія. Cначала клієнту надається 30 безкоштовних днів користування, а потім він вибирає одну з п'яти платних версій. Вони відрізняються обсягом зберігання інформації, кількістю проектів і списком доступних функцій типу таймера або діаграми Ганта. Кількість користувачів ніде не обмежена. Творці сервісу багато в чому відштовхувалися від недоліків Basecamp: наприклад, знизили вартість своїх послуг в два рази, додали візуальний редактор тексту, об'єднали повідомлення з завданнями.

Сергій Євсєєв

Технічний директор студії веб-розробки Const Lab

«У Worksection зручно працювати з клієнтами - він для них простий і зрозумілий. В інших сервісах клієнти часто не можуть розібратися - поставити завдання, наприклад, проблема (особливо якщо вони цього ніколи не робили). Дуже зручно всім разом спілкуватися: до цього ми в основному листувалися з клієнтами по пошті, доводилося ставити в копію цілий список адресатів, що незручно. Тепер у кожного проекту є свій чат, повідомлення приходять всім відразу. В цілому, від клієнтів скарг не надходило, а ось нашим дизайнерам періодично не вистачає деяких функцій. Для них, навпаки, все надто просто. Worksection постійно користуються 7-9 співробітників. Ніяких проблем не було ».

Текст: Анастасія Мануйлова

Фотографія на обкладинці: Paweł Marciniak / flickr.com

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: