Посвята в відьму

Кому потрібно це присвята, і хто як присвячує в відьми? Саме це питання ми будемо з'ясовувати сьогодні у відьми. Чутки про яку не затихають, байдужих до неї немає її або люблять, або ненавидять, тож ми будемо говорити про посвячення в відьму з Оленою Полин.

Що дає посвята в відьму і як воно проводиться? Посвята в відьму - це новий шлях, перехід від несвідомого - я існую, в свідоме - я людина відає, я пізнаю світ для створення матерії. Поясню, відьма це та що відає матерію, тобто може створити з вашої мрії реальна подія. Посвята в відьму - це не тупцювання святинь і не заріз півня, це вхід в ведовской канал Початковою Сили. Початкова Сила той Джерело звідки прямуємо все ми, все простір і Час. Я не ділю Землю на країни, а магію на національності, Джерело є все! Чому Ви присвячуєте в відьом не одного двох приймачів, а даєте можливість багатьом увійти в цей Джерело? Ви правильно підмітили саме Джерело. У будь-якої релігії ви можете піти посвячення (увійти в неї шляхом певного обряду) за своїм бажанням, так чому ви не можете повернутися в споконвічний, шлях куди ви по дурості забули? Звичайно можете я не прив'язую учня до своїх знань та до Сили, я даю йому ключик від дверей в ваш будинок. Посвячення поверне вам втрачені можливості, відкриє таємниці і зробить ваш Рід потужним і багатим.

Звичайно варто ознайомитися більш глибинно з процесом посвяти. Для цього я випустила книгу Посвята в відьму , В ній містичний досвід тих, хто пройшов посвяту без прикрас і мої пояснення.Розповісти друзям:

Кількість показів 2984
Кому потрібно це присвята, і хто як присвячує в відьми?
Що дає посвята в відьму і як воно проводиться?
Чому Ви присвячуєте в відьом не одного двох приймачів, а даєте можливість багатьом увійти в цей Джерело?
У будь-якої релігії ви можете піти посвячення (увійти в неї шляхом певного обряду) за своїм бажанням, так чому ви не можете повернутися в споконвічний, шлях куди ви по дурості забули?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: