Новости

Моди для The Witcher 3 на графіку: Super Turbo Lighting Mod 3.1.1: завантажити

  1. The Witcher 3 HD Reworked Project 4.1 - мод на графіку

Відьмак 3: Дика Полювання - воістину культова гра. Багато хто до цих пір насолоджуються миром і історіями, які створили розробники ще в 2015 році.

І технологічно це рольова гра випередила час - її красу і функціональність навіть спеціально «Підрізали» , Щоб вона вмістилася на сучасні консолі. The Witcher 3: Wild Hunt і в скороченому варіанті виглядала шалено красиво. Особливо, якщо підтягнути графіку в настройках і оживити рослинність на спині монстрів за допомогою Nvidia Hairworks.

Але при цьому багато нудьгували за першими демонстрацій. У них були показані куди більш детальні задники і панорами, а тіні віддавали всі навколишні об'єкти. Не дивно, що на Е3 ця демонстрація наробила шуму .

А що, якщо я вам скажу - всю цю красу можна повернути? І допоможе нам в цьому комбінація модів на візуальну частину, які створювалися фанатами гри для додання третьої заключній грі в серії усією необхідною краси.

Модифікація створювалася досить довго, але результати покривають всі очікування. Super Turbo Lighting Mod 3.1.1 змінює кількість і якість затінення на всій ігрової локації. По-перше, це дозволяє побачити тіні і їх детальну отрисовку, як у «задників» на Е3. По-друге, під носом у Гералта тіні стануть чіткіше і натуралістично. Кожне дерево, кожен промінчик сонця будуть грати на загальну атмосферу.

За особистим відчуттям: мод знатно просаджує fps, тому на слабкі машини його ставити не рекомендується в принципі. Ну а якщо ви і так грали з усіма повзунками графіки під стелю, то модифікація Super Turbo Lighting Mod 3.1.1 зробить зображення ще приємніше, перевіривши на міцність (продуктивність) вашу ігрову систему.

⇒ Модифікація остаточно завершена і перевірена на працездатність. Проте, покращувати код і допрацьовувати її ще неодмінно будуть.

Демонстрація Super Turbo Lighting Mod 3.1.1:

The Witcher 3 HD Reworked Project 4.1 - мод на графіку

HD Reworked Project 4.1 - ще одна предрелізний версія мода на графіку для Відьмака 3. Мод, по суті, займається тим, що підміняє погано оброблені текстури і ефекти на аналогічні, але набагато більш деталізовані і з куди більш точним виконанням. Звичайна цегляна кладка на стіні замку з модом HD Reworked Project 4.1 виглядає на порядок натуралістично, ніж без нього.

⇒ Модифікація остаточно завершена і працює справно, але автори не припиняють додавати нові текстури в свіжі версії.

Демонстрація HD Reworked Project 4.1:

* * *

Але найприємніше це те, що обидва мода Super Turbo Lighting і HD Reworked Project - сумісні. Ви можете сміливо ставити їх в дуеті і насолоджуватися результатами роботи всіх відразу. Нагадую: Super Turbo Lighting - реалістичні тіні і дальність промальовування, а HD Reworked Project - соковиті текстури і ефекти.

Моди тестувалися на останній Steam-версії The Witcher 3 [Від 24.01.2017].

А що, якщо я вам скажу - всю цю красу можна повернути?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: