Новости

NEWSru.com :: Мінімальний розмір зарплати в Росії виріс на 281 рубль і тепер становить 4611 рублів

Мінімальний розмір зарплати в Росії виріс на 281 рубль і тепер становить 4611 рублів

Президент РФ Дмитро Медведєв підписав Федеральний закон "Про внесення зміни до статті 1 Закону України" Про мінімальний розмір оплати праці ", прийнятий Держдумою 20 травня і схвалений Радою Федерації 25 травня, повідомляє прес-служба Кремля.

Таким чином, мінімальний розмір оплати праці в Росії з 1 червня підвищується на 6,5% - до 4 611 рублів на місяць. Раніше МРОТ становив 4 330 рублів.

Згідно зі статтею 133 Трудового кодексу РФ мінімальний розмір оплати праці повинен бути не нижче величини прожиткового мінімуму працездатного населення.

Уряд вважає, що МРОТ повинен поступово наблизитися до рівня прожиткового мінімуму, а зміна МРОТ повинно в цілому позначитися на підвищенні зарплат як бюджетників, так і інших категорій громадян.

Однак економісти прогнозують, що підвищення МРОТ відіб'ється тільки на 10% населення. Йдеться про жителів сільської місцевості в депресивних регіонах, які отримують різні посібники.

За словами спікера Держдуми Бориса Гризлова, наступне підвищення може відбутися вже восени цього року - рішення буде прийматися виходячи з ситуації в економіці.

Раніше глава Федерації незалежних профспілок Росії Михайло Шмаков запропонував підвищити МРОТ в РФ до 14 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

За десять років МРОТ виріс в 32 рази, нагадує BFM.ru . Однак мінімальна зарплата вже давно не індексувалася. Останнє збільшення МРОТ с 2 300 рублів до 4 330 рублів було проведено урядом 1 січня 2009 року. У Міздравсоцразвітія запевняють, що МРОТ не підвищували через кризових явищ в економіці. Прожитковий мінімум працездатного населення в РФ в даний час складає 6 367 рублів на місяць, передає РІА Новини" .

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: