Новости

Як збільшити швидкість кулера на процесорі?

  1. Як збільшити швидкість кулера через біос?

Деякі власники власних ПК для певних цілей хочуть розігнати систему, а для цього потрібно збільшити швидкість кулера на процесорі: як це зробити, буде розказано в цій статті.

Як збільшити швидкість кулера через біос?

Якщо материнська плата підтримує опцію збільшення швидкості функціонування кулера, то досить включити комп'ютер , Вийти в BIOS-меню і перейти в розділ «Power». Опція регулювання швидкостей потрібного елемента знаходиться в підрозділі «Монітор конфігурейшн». Назва може відрізнятися в залежності від моделі системної плати, але в будь-якому випадку воно повинно містити слово «Fan». Далі із запропонованих варіантів слід вибрати «Енабл», а потім «Профайл». Тим, хто хоче знати, як можна збільшити швидкість кулера, необхідно вибрати режим «Перфоманс», на якому цей пристрій буде працювати на межі максимальних можливостей.

Нерідко буває так, що в меню біос немає функції настройки кольорів. Щоб зрозуміти, як можна збільшити швидкість обертання кулера в цьому випадку, необхідно завантажити утиліту під назвою «SpeedFan». У першому ж вискочив вікні потрібно зазначити «Не показувати знову» і натиснути «закрити». У наступному вікні та будуть проводитися дії по регулюванню, але перш, ніж це робити, необхідно упевнитися, що кулери запитані саме від материнської плати, а якщо немає, то їх потрібно вийняти самостійно з блоку живлення і увіткнути куди слід.

Тепер можна натискати стрілочки вгору навпроти кожної написи «Speed» від 01 до 06, таким чином збільшуючи швидкість обертання того чи іншого вентилятора. При цьому дуже важливо стежити за температурою, яка вказана в цьому ж вікні праворуч, щоб не стався збій в роботі комп'ютера. До речі, не скрізь система дає можливість управляти всіма кулерами: в деяких пристроях можна лише змінювати дані швидкості процесорного вентилятора.

Як збільшити швидкість кулера через біос?
Як збільшити швидкість кулера через біос?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: