Новости

FAN

  1. Схема простого і надійного регулятора швидкості обертання комп'ютерного вентилятора (кулера)
  2. Термоконтроль для ПК своїми руками
  3. Блок управління вентиляторами комп'ютера
  4. ШІМ регулятор оборотів вентилятора
  5. Пристрій управління вентилятором охолодження підсилювача потужності
  6. Розбирання комп'ютерного вентилятора (кулера)
  7. PC FAN з контролем температури
  8. Управління кольором з плавним пуском
  9. Регулятор швидкості обертання вентиляторів 12В
  10. Малошумящий терморегуліруемий вентилятор для підсилювача НЧ

Вентилятор або кулер. Механічний пристрій з лопатями, призначене для примусового обдування різних пристроїв з метою їх охолодження.

Схема простого і надійного регулятора швидкості обертання комп'ютерного вентилятора (кулера)

Основною метою всіх регуляторів швидкості обертання комп'ютерного вентилятора є зниження його рівня шуму. Швидкість обертання вентилятора залежить в першу чергу від рівня, що подається на нього напруги. Чим менше рівень напруги, що подається, тим менше швидкість і навпаки.

Автор: Шестериков В.В.

Термоконтроль для ПК своїми руками

Сидячи вночі за комп'ютером, я звернув увагу на зайвий шум, видаваний системою повітряного охолодження. А чому б автоматично, в залежності від температури, не управляти оборотами кольорів? Після 2х місяців, протягом яких я шукав відповідну схему, удосконалив і налаштував її. Схема виконує релейне регулювання обертів відразу 3х кольорів в залежності від температури.

Автор: BATCOH

Блок управління вентиляторами комп'ютера

У пропонованому блоці регулювання напруги, що живить двигуни, ведеться імпульсним методом! Як комутуючих елементів використані польові транзистори з дуже низьким (частки ома) опором каналів у відкритому стані. Вони не обмежують пусковий струми практично не зменшують напругу живлення на працюючих на повну потужність вентиляторах.

Автор: Мятлев С.

Вентилятор або кулер

ШІМ регулятор оборотів вентилятора

В основі даного пристрою лежить контролер PIC18F25K20, який дозволяє регулювати обороти вентилятора за допомогою ШІМ (широтно-імпульсної модуляції). Це дає такі переваги як: плавне регулювання обертів двигуна, низький рівень шуму, висока довговічність, велика надійність, менше енергоспоживання і пусковий струм.

Автор: none

Пристрій управління вентилятором охолодження підсилювача потужності

Принцип управління вентилятором примусового охолодження УМЗЧ з теплоотводом невеликих розмірів полягає в тому, що обдув включається при певному перевищенні рівня сигналу на виході підсилювача, тому шум вентилятора при зниженій потужності практично не чути. Пристрій з вентилятором можна рекомендувати і для установки в підсилювачі звичайної конструкції (з природним конвективним охолодженням), що знаходяться в складних умовах експлуатації

Автор: Журба А.

Розбирання комп'ютерного вентилятора (кулера)

Отже, я вирішив зібрати всілякі кулери і написати про них щось на кшталт статейки - доступно і просто, ілюструючи картинками розбирання "крилатих"

Автор: bpf

PC FAN з контролем температури

В даному проекті описується схема найпростішого пристрою управління вентилятором ПК на LM317, з контролем температури, із застосуванням NTC-резистора в якості датчика температури

Автор: noauthor

Управління кольором з плавним пуском

Регулятор оборотів кулера з функцією плавного пуску з можливістю ручного регулювання і з корекцією по температурі.

Автор: MC_RRR

Регулятор швидкості обертання вентиляторів 12В

Силові елементи джерел живлення або підсилювачів потужності, які потребують охолодженні, далеко не завжди працюють на повну потужність, і якщо для охолодження використовується вентилятор на 12В, він буде створювати зайвий шум, даремно обдуваючи радіатор. Пропоноване пристрій дозволить мінімізувати шум, змінюючи швидкість обертання лопатей пропорційно температурі нагрівання радіатора.

Автор: Kampfkatze

Малошумящий терморегуліруемий вентилятор для підсилювача НЧ

Схема сталого запуску комп'ютерного трьохпровідний вентилятора з подальшим зменшенням кількості його оборотів до мінімального. Можливо введення автоматичного регулювання оборотів від температури.

Автор: r9o-11

Весь список тегів

А чому б автоматично, в залежності від температури, не управляти оборотами кольорів?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: