Заміна і установка кулера на процесорі, відеокарті, блоці живлення

 1. Ми пропонуємо для установки кулера:
 2. Установка кулера самостійно
 3. Заміна кулера на відеокарті

Безкоштовна діагностика  Безкоштовний виїзд майстра і доставка в сервіс  Гарантія на запчастини і послуги  Повний комплект документів  Місяць безкоштовного техпідтримки  Всі сучасні продуктивні комп'ютерні комплектуючі мають один недолік: надмірне виділення тепла

 • Безкоштовна діагностика
 • Безкоштовний виїзд майстра і доставка в сервіс
 • Гарантія на запчастини і послуги
 • Повний комплект документів
 • Місяць безкоштовного техпідтримки

Всі сучасні продуктивні комп'ютерні комплектуючі мають один недолік: надмірне виділення тепла. Охолоджують їх потужні радіатори, кулери (вентилятори). Додаткового охолодження вимагають процесор, відеокарта, північний міст материнської плати, блок живлення комп'ютера. Іноді на високооборотистий і об'ємний жорсткий також встановлюють додатковий вентилятор. При виході кулера з ладу, пристрій, за охолодження якого він відповідає, незабаром перегріється і перестане функціонувати належним чином, тому не варто нехтувати додатковим охолодженням. Для установки і заміни вентиляторів потрібен певний навик, тому краще не ризикувати і довірити цю справу професіоналам. Вони проведуть якісну установку і дадуть гарантію по закінченню роботи.

Найменування послуги Ціна, руб. Виїзд фахівця в межах КАД безкоштовно Виїзд фахівця за КАД 200 Діагностика комп'ютера безкоштовно * Заміна термопасти 1500 Установка / заміна процесора + процесорного вентилятора (кулера) 450 Установка / заміна PCI-пристроїв (контролер, тюнер, звукова карта, модем) 200 Установка / заміна відео карти AGP / PCI Express 250 Установка / заміна оперативної пам'яті 200 Установка / заміна блоку живлення 250 Установка / заміна материнської плати 500 Установка / заміна IDE / SATA обладнання (HDD / Mobile Rack / FDD / ZIP / CD / DVD / Blu-ray) 300 установка / заміна корпусних системи охолодження 250 заміна корпус комп'ютера 800 Збірка комп'ютера з комплектуючих 1100

Дивитися всі ціни

* Виїзд майстра і діагностика обладнання безкоштовні, при сумі робіт на 1000р. и більше.

Ми пропонуємо для установки кулера:

 • Установку і заміну кольорів;
 • Заміну елементів системи охолодження комп'ютера (радіаторів, термопасти);
 • послугу « безшумний комп'ютер », Яка передбачає заміну системи охолодження для відеокарти, процесора, блоку живлення таким чином, щоб звук знизився максимально, при цьому використовуються спеціальні моделі вентиляторів з малим шумом.

При покупці комплектуючих звертайте увагу на кулер процесора. У разі його низькою охолоджуючої здатності, пізніше доведеться міняти не тільки кулер, але і сам процесор. Особливо це актуально для моделей CPU, випущених близько 3-4-х років назад, коли процесори мали підвищеною тепловіддачею.

Установка кулера самостійно

Як правильно встановити кулер на процесор? На початку процесор встановлюється в сокет , І це завдання краще доручити професіоналам. Потім зверху на процесор ставиться радіатор. При цьому, поверхня радіатора, прилегла до процесора, ретельно змащується термопастой для максимального контакту чіпа процесора і радіатора.

При заміні старого радіатора робиться заміна термопасти на процесорі і радіаторі. Після радіатора відбувається установка вентилятора на процесор. Слід враховувати, що вентилятори CPU випускаються під відповідний сокет. Після кріплення кулера не забудьте підключити його до живлячої роз'єму на материнській платі. При включенні комп'ютера вентилятор повинен обертатися.

Заміна кулера на відеокарті

Заміна кулера на відеокарті - затребувана послуга. Відеокарта так само, як процесор, виділяє надлишкове тепло. Потужні ігрові відеокарти можуть виділяти навіть більше тепла, ніж сучасні процесори. Графічний процесор хорошої відеокарти завжди оснащується радіатором і кулером. При остаточній поломки кулера заміна термопасти, вентилятора на відеокарті проводиться так само, як і на CPU. Буває, особливо в невеликих містах, проблематично знайти новий кулер на відеокарту. У цьому випадку доводиться робити ремонт кулера відеокарти. Якщо ви будете стежити за вентиляторами (періодично очищати від пилу, змащувати), ремонтувати вентилятори відеокарти і процесора вам не доведеться.

Наші фахівці проводять весь спектр робіт з обслуговування і заміни вентиляторів на всіх складових частинах ПК. На виконану роботу завжди дається гарантія. Телефонуйте, і ми в найкоротші терміни виконаємо ваше замовлення.

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: