Роджер Вер вперше виступить в Україні

Роджер Вер, званий в кріптовалютних колах біткоіни Ісус і відомий у всьому світі інвестор і мультимільйонер відповість на питання аудиторії Ukrainian Blockchain Day 25 березня 2018 в НСК «Олімпійський». Тут кожен з присутніх хто відвідає цей захід зможе безпосередньо або онлайн задати питання тому хто і створює напряму течій в кріптоіндустріі!

Мультимільйонер, інвестор, спікер і професіонал в області блокчейн і криптовалюта народився в Кремінній долині, яка також відома як основний центр інноваційних технологій. Свої задатки підприємця він проявив задовго до появи на ринку криптовалюта Bitcoin . Під час навчання в коледжі, а саме в 1999-му році, молодий підприємець здійснив запуск власного сайту під назвою «MemoryDealers», за допомогою якого він продавав комплектуючі для персональних комп'ютерів за нижчими цінами, ніж конкуруючі компанії. Даний сайт забезпечує доходом мультимільйонера і сьогодні. Саме завдяки створенню цього сайту Роджер Вер зміг заробити свій перший мільйон.

Першим внеском в розвиток власного бізнесу була сума розміром $ 1400в, зароблених майбутнім мультимільйонером під час літніх канікул. Дану суму Роджер Вер використовував для придбання жорстких дисків, які потім були продані їм на сайті eBay за ціною, що перевищує в 5 разів вартість їх покупки.

Саме з того моменту Роджер Вер і почав розвивати свій бізнес. За час існування сайту і компанії «MemoryDealers» клієнтами мультимільйонера встигли стати такі відомі організації як Cisco, Vodafone і HP.

Станом на сьогоднішній день компанія Роджера Віра має оборотом в $ 5-10 мільйонів. Організація має головний офіс, який розташований в Каліфорнії, а також безліч філій в таких країнах як Японія і Південна Корея. При цьому дана організація увійшла в число перших компаній, що дозволяють розплачуватися за товари криптовалюта Bitcoin .

Забронюйте свій квиток на Ukrainian Blockchain Day за спеціальною ціною зараз:

ЗАБРОНЮВАТИ

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: