Новости

Як повернути чоловіка в сім'ю від коханки

  1. Відсторонитеся і відпустіть біль
  2. Навчіться прощати
  3. Тверезо погляньте на речі
  4. самовдосконалення
  5. Уникайте ворога
  6. тягар відповідальності
  7. Пішов, але не зовсім
  8. стіл переговорів
  9. Нове життя

Зміст статті

Найстрашніший кошмар жінки виглядає приблизно так: чоловік в черговий раз повертається додому і одразу надходить до шафи збирати речі, аргументуючи дії відходом до іншої жінки. Як повернути чоловіка, який переметнувся на бік коханки? Сходити до ворожки, щоб вона нашептала приворот або вирішити сімейні справи самостійно? Спробуємо розібратися разом.

Відсторонитеся і відпустіть біль

Виходячи з практики, віддані дружини замикаються в собі після відходу чоловіка. Поведінка цілком зрозуміло і можна пояснити, втрачається сенс життя, біль поглинає розум. На даному етапі потрібно впоратися з собою, щоб придумати план повернення чоловіка в сім'ю.

Часто можна почути від жінок фразу «Чоловік пішов до розлучниці, я вмираю». Киньте, ви не вмираєте! Багато пані знаходять сили жити з такою думкою і успішно займаються справами. Постарайтеся зосередитися на інших речах, поки буря емоцій не вщухне.

Якщо зараз ви не в силах боротися за шлюб, відвойовує власне життя і приводите її в порядок. Запишіться на танці або в тренажерний зал, спорт піднімає силу духу. Підвищуйте фізичне навантаження, вона виведе весь адреналін і негативні думки. Ви можете зайнятися ремонтом у квартирі, переклеїти шпалери, зробити перестановку. Створіть затишне гніздечко, щоб проводити час із задоволенням.

Навчіться прощати

Даний етап передбачає прощення чоловіка і ворожої дівиці. Складно, але так надходять виключно сильні люди, рівняйтеся на них. Коханку вибачте за бездарність, вона не зуміла завести власну сім'ю, у неї вистачило мізків виключно на злодійство чужого чоловіка. Дружина вибачте за нездатність зберегти шлюб. Обидва представляють жалюгідну пару, вони руйнують чужі життя через власного егоїзму. Як кажуть в психіатричному диспансері «На хворих не ображаються», відпустіть образу, інакше вона поглине вас цілком.

Зосередьтеся на думки, що речі відбуваються не дарма. Ситуація показує, що ви цілком можете впоратися без чоловіка, будучи сильною і самодостатньою. Можливо, чоловік зрозуміє, що недостатньо цінував дружину і почне жаліти про проступок. Дивіться на те, що відбувається з точки зору логіки, шукайте закономірність в складних життєвих обставинах.

Тверезо погляньте на речі

Подивіться на ситуацію тверезо і оціните її реально. Якщо ви точно знаєте, що чоловік пішов через постійних принижень і «лісопилки» з вашого боку, шансів немає, залишається лише відпустити. Інший варіант: ви перебували в щасливому шлюбі, потім з'явилася плюгавка на високих підборах і стала його маною, в даній ситуації ви зможете повернути чоловіка. Чоловіки люблять комфорт і стабільність, рідко зустрінеш представника сильної половини людства, який стверджує зворотне.

Якщо чоловік знайомий з дівчиною недавно, але вона так швидко затьмарила його розум, він схаменеться. Ви тим часом посидьте і подумайте, що зробили неправильно. Може часто лаяли партнера за безглузді вчинки або ображали свекруха? Уже давно не готували нормальної їжі, не прислухалися до слів? Аналізуйте сварки і зауваження, щоб дізнатися справжні мотиви поведінки чоловіка.

самовдосконалення

Припиніть себе жаліти і перестаньте повторювати, скільки років ви витратили даремно. Чи не належить, час самобичування пройшло. Жодному чоловікові не сподобається спостерігати за викликає жалість дружиною. Навпаки, ваш чоловік вважатиме за краще залишитися з коханкою, яка лінується доглядати за зовнішністю, регулярно накладати макіяж і відвідувати перукаря.

Беріть приклад з ворога! Змініть стрижку і перефарбуйте волосся, пройдіться по магазинах і придбайте сексуальну білизну, в ньому ви відчуєте себе впевненіше. Змініть штани на красиве відверту сукню, а джинси замініть спідницею-олівцем.

Відвідайте пробне заняття з Pole-dance (танець на пілоні), займіться стрейчингу (розтяжка), приведіть тіло в форму. Чоловіки повертаються до красивих жінок, незалежно від того, багатий у неї внутрішній світ чи ні. Виберіть хобі, що віднімає у вас все особисте час, щастя в дрібницях. Зараз потрібно загострювати увагу на власне благополуччя.

Уникайте ворога

Не шукайте приводів зустрітися, чи не виглядайте і не аналізуйте коханку чоловіка. Якщо ситуація складніша, і ви працюєте в одній фірмі або перетинаєтеся в загальній компанії, уникайте таких зустрічей, стаєте розумнішими. Можливо, вам доведеться змінити роботу, але це краще, ніж постійно мучитися думками «Що він в ній знайшов?». Чи не примушуйте себе, намагайтеся не зустрічатися з коханкою чоловіка навіть зрідка.

тягар відповідальності

Минув час самобичування, ви розібрали помилки і вдосталь наплакалися, зараз потрібно діяти. Не кричіть і не благайте чоловіка повернутися, відпустіть. Лише відчув свободу, чоловікові захочеться назад в затишний будинок. Забороніть собі проявляти неповагу, стежте за висловлюваннями, коли спілкуєтеся зі зрадником. Чи не шантажуйте дітьми, не плачте і не звинувачуйте себе у всіх смертних гріхах.

Виробіть стратегію, яка дозволить чоловікові побачити серйозність його вчинків. Він повинен зрозуміти, що не просто змінює будинок, а зраджує жінку, яка була поруч багато років. Дайте зрозуміти, що ви краще нової цукерки в красивій обгортці, акцентуйте увагу на моментах, пережитих разом. Чи не принижуйтеся, не плачте, що не дорікайте чоловіка в скоєному, вибір є вибір, за все потрібно платити, прийде і його час.

Пішов, але не зовсім

Чоловік продовжує жити з вами, але бігає по ночах до коханки? Ні вже, вибачте! Скажіть, що такий стан справ вас не влаштовує, поставте партнера перед вибором, якщо вам не захочеться його зовсім прогнати. Покажіть, що ви не будете миритися з присутністю третьою зайвою, не бійтеся висловлюватися, винуватець він, а не ви.

Важливо правильно підбирати слова, крики і битий посуд тут не допоможуть. Будьте відкритою до діалогу, розкажіть про той біль, яка з'їдає вас зсередини. Намагайтеся висловлюватися без жалю до себе, констатуйте факти. Якщо це не допомагає, дайте зрозуміти, що як і раніше їм дорожите, незважаючи на зраду.

Висловлюватися гранично відверто, поясніть, що в разі продовження зустрічей з коханкою, ви розпрощалися з ним на віки вічні. Бачитися ви будете тільки в екстрених випадках, таких як розділ майна, ЗАГС (при розірванні шлюбу) і посиденьки з дітьми, все.

Бувають випадки, коли чоловік днями безперервно перебуває у коханки, періодично повертаючись додому поїсти борщ. Грамотно запропонуйте йому залишити друге життя, попередьте, що іншого шансу не буде. Не пускайте ситуацію на самоплив, інакше партнер буде думати, що йому негласно дозволено відпочивати і спати з іншими, а пізніше повертатися до дружини в ліжко. Майте повагу до себе і свого тіла.

стіл переговорів

Минув час, всі заспокоїлися? Сідайте за стіл переговорів. Постарайтеся вивести чоловіка на конструктивний діалог, приготуйте вечерю і спокійно поговоріть. Не тисніть, спілкуйтеся ввічливо і легко, підходите до положення з якоїсь хитринкою. Заходьте здалеку, купіть пляшку хорошого вина і вислухайте його позицію. Можливо, ви помилилися в певних ситуаціях, а ця розмова дасть можливість все виправити. Ідеальним варіантом стане наступний розвиток подій: ви обговорюєте проблеми, намагаєтеся їх вирішити, потім домовляєтеся будувати відносини заново. Чоловік повинен назавжди розпрощатися з коханкою, а ви - пообіцяти йому максимальну віддачу. Робіть акцент на тому, що всі помилки ясні і більше вони не повторяться.

Нове життя

Не завжди чоловік повертається в родину після закінчення короткого терміну. Буває так, що жінка налагодила життя, вилізла з ями самобичування, після чого чоловіче повертається на поріг як побита собака. Може і вам пора почати з чистого аркуша?

Чоловіки за своєю природою власники і егоїсти, не всім сподобається, що колишня пасія спокійно існує без сліз і болю. З цих причин чоловіки, як правило, повертаються на пригріти містечко. Пройде час, ви зможете вирішувати, приймати його назад або відправити геть.

Не виходить повернути чоловіка від коханки? Приведіть у порядок власні думки, вимовити подрузі або поплачте в подушку. Займіться саморозвитком, запишіться в спортзал, після чого приступайте до повномасштабної операції. Уникайте зустрічей з коханкою, виводите чоловіка на конструктивний діалог і сідайте за стіл переговорів.

Відео: як повернути чоловіка в сім'ю

Як повернути чоловіка, який переметнувся на бік коханки?
Сходити до ворожки, щоб вона нашептала приворот або вирішити сімейні справи самостійно?
Може часто лаяли партнера за безглузді вчинки або ображали свекруха?
Уже давно не готували нормальної їжі, не прислухалися до слів?
Можливо, вам доведеться змінити роботу, але це краще, ніж постійно мучитися думками «Що він в ній знайшов?
Може і вам пора почати з чистого аркуша?
Не виходить повернути чоловіка від коханки?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: