Новости

Як повернути колишню дівчину у що б то не стало !? Автор: Роман вініл

  1. Яким способом я отримаю цей продукт?
  2. Чому Ви даєте такі гарантії, я ж можу відразу зажадати повернення грошей?
  3. Навіщо Вам мій номер телефону?
  4. Чи є у Вас підтримка клієнтів?
  5. Як мені здійснити оплату через термінал оплати, якщо там відсутня графа «Коментар до платежу»? Як...
  6. Як мені оплатити товар, якщо я з Білорусії, Казахстану, Європи і т.д.?
  7. Як мені оплатити товар, якщо я з України?
  8. А якщо Ви мене обдуріть і після оплати я нічого не отримаю? ...

Корисна інформація:

Яким способом я отримаю цей продукт?

Продукт поставляється в електронному вигляді посиланнями для скачування, які приходять на вказаний емейл практично відразу ж (залежить від способу оплати).

Чому Ви даєте такі гарантії, я ж можу відразу зажадати повернення грошей?

Напевно у тебе могла з'явитися думка - а що якщо я замовлю курс, скопіюють його собі, а потім зроблю вигляд, що мені не сподобалося і вимагатиму назад свої гроші. Так, ти можеш зробити так і ми повернемо тобі гроші. Але разом з цим ми віримо, що більшість наших клієнтів - усвідомлені і адекватні люди, для яких це не така вже й велика сума, щоб всім цим займатися. Також особливо варто відзначити неперевершена якість моїх продуктів. Правила повернення описані в п.5 Правил. Здійснюючи замовлення і оплату продукту, Ви погоджуєтесь з даними Правилами.

Навіщо Вам мій номер телефону?

Номер телефону необхідно вказати, щоб з тобою зв'язався наш менеджер і допоміг легко оплатити замовлення. З причини конфіденційності я зобов'язуюсь не передавати твої дані третім особам і гарантую, що про покупку ніхто ніколи не дізнається.

Чи є у Вас підтримка клієнтів?

Так звісно. Вона здійснюється моєї служби підтримки клієнтів.
1) Через електронну пошту viniloff [@] korolimira.ru
2) По телефону 8-983-000-111-6
3) Через Мою сторінку ВКонтакте

Як мені здійснити оплату через термінал оплати, якщо там відсутня графа «Коментар до платежу»? Як ви дізнаєтеся, що кошти надійшли саме від мене?

Все просто. Після оплати напишіть нам на пошту viniloff [@] korolimira.ru або будь-якими іншими контактам Підтримки та повідомте ваш емейл, час і спосіб платежу. Ми перевіримо платіж і відзначимо замовлення оплаченим. Можна прикріпити фото квитанції про оплату. Як правило, цього достатньо для якнайшвидшого отримання продукту.

Як мені оплатити товар, якщо я з Білорусії, Казахстану, Європи і т.д.?

Можна оплатити через гаманці Яндекс.Деньги, wemmoney або PayPal в автоматичному режимі. Якщо немає такої можливості, то телефонуйте на нашу телефону: +7 (983) 000-111-6. Ми розповімо Вам альтернативні способи оплати наших продуктів. Можливі способи: переклади WesternUnion, Золота Корона, Колібрі (Ощадбанк).

Як мені оплатити товар, якщо я з України?

Найпростіший і швидкий спосіб - переклади WesternUnion, Золота Корона, Колібрі (Ощадбанк). Вам потрібно здійснити переказ на ім'я - вініл Роман Євгенович і отримати номер. Цей номер повідомте нам через службу підтримки. Після перевірки і отримання нами коштів, ви отримаєте курс.

А якщо Ви мене обдуріть і після оплати я нічого не отримаю? ...

Це питання дуже доречний, так як в Інтернеті зараз повно обману - багато якихось інтернет-магазинів, рекламних сторінок та інших інтернет-ресурсів, де шахраї наживаються на довірливих покупцях.

Твої побоювання дуже зрозумілі мені, так як подібні питання часто задають мені мої читачі, які не мають досвід покупок в Інтернеті. Тому я детально освещу це питання.

Існує кілька незаперечних доказів, за якими ти зможеш перевірити мою порядність:

Існує кілька незаперечних доказів, за якими ти зможеш перевірити мою порядність:

Я, Роман вініл, далеко не останній експерт зі зваблення, представлений в сучасному Рунеті. Досить пошукати відгуки про мою діяльність в Гуглі або в Яндексі, щоб переконатися, що я цілком реальна людина, тренер зі зваблення, веду живі тренінги, даю інтерв'ю в ЗМІ і виступаю на різних конференціях.

Я є автором таких проектів, як "Відносини: життя після сексу" і "Побачення: Від зустрічі і до сексу". А також я організатор найбільшого в Росії спільноти успішних людей: Flirt-Style.Ru . На своєму форумі я вже багато років консультую хлопців на тему як повернути колишню дівчину.

На моїх ресурсах представлені відгуки реальних людей, яких можна без зусиль відшукати, наприклад, ВКонтакте, а також відео-відгуки, які неможливо підробити.

На моїх ресурсах представлені відгуки реальних людей, яких можна без зусиль відшукати, наприклад, ВКонтакте, а також відео-відгуки, які неможливо підробити

Я являюсь офіційно зареєстрованим індивідуальним підприємцем і генеральним директором офіційно зареєстрованого ІП «Вініл». Я веду звітність і справно плачу податки з усіх продажів в моєму інтернет-магазині. Вся моя діяльність перевіряється податковими органами і документується.

Вся моя діяльність перевіряється податковими органами і документується

Я працюю з загальновідомими платіжними Інтернет-системами, в яких так само ведеться сувора звітність і контроль відповідних органів. Я маю персональні сертифікати, які видаються тільки після надання всіх необхідних документів (паспорт російської федерації, договір та ін.). Компанії, які здійснюють роботу з електронними грошима (Яндекс Гроші, WebMoney, RBK-money та інші представлені серед варіантів оплати) звітують відповідно до закону перед Державою про всі транзакції.

Компанії, які здійснюють роботу з електронними грошима (Яндекс Гроші, WebMoney, RBK-money та інші представлені серед варіантів оплати) звітують відповідно до закону перед Державою про всі транзакції

Я користуюся послугами платних хостинг-провайдерів, а так само послугами платних віртуальних поштових сервісів, що говорить про престиж та якість моєї організації.

Я користуюся послугами платних хостинг-провайдерів, а так само послугами платних віртуальних поштових сервісів, що говорить про престиж та якість моєї організації

Я вже кілька років веду спеціальні інтернет-розсилки для всіх, хто цікавиться людей. Якщо ти читаєш цю сторінку, то напевно не раз отримував від мене листи. Якщо раптом ще не підписаний - почни з підписки тут .

У шахраїв зазвичай відсутня вся ця інформація, так як їм потрібно замести сліди після обману. Вони користуються безкоштовними хостингами і поштовими сервісами. І, звичайно, немає ніякої зворотного зв'язку, крім "липового" електронної адреси. Тому ти гарантовано отримаєш створений і пропонований мною продукт.

Яким способом я отримаю цей продукт?
Чому Ви даєте такі гарантії, я ж можу відразу зажадати повернення грошей?
Навіщо Вам мій номер телефону?
Чи є у Вас підтримка клієнтів?
Як мені здійснити оплату через термінал оплати, якщо там відсутня графа «Коментар до платежу»?
Як мені оплатити товар, якщо я з України?
А якщо Ви мене обдуріть і після оплати я нічого не отримаю?
Чому Ви даєте такі гарантії, я ж можу відразу зажадати повернення грошей?
Навіщо Вам мій номер телефону?
Чи є у Вас підтримка клієнтів?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: