Новости

Пропала панель задач

Пропала панель задач і зробити нічого не можу, скаржиться мені колега по роботі, ну думаю немає нічого легше, а виявилося все зовсім не просто. Ну ось і він комп'ютер з зниклої панеллю задач у мене є два рішення даного питання одне просте, ми його зараз розглянемо і складніше, де нам потрібно буде правити реєстр, це в кінці статті.

Панель завдань пропала, але з'являється при наведенні курсору в нижню частину екрану, варто прибрати курсор і панель задач знову пропадає, цю проблему ми з вами швидко вирішимо, до речі багатьом це подобається і для них це навіть не проблема, ну не подобається їм постійну присутність панелі задач на робочому столі в Windows XP .

Ми ж звикли працювати, коли панель задач у нас перед очима і ми постараємося її повернути на місце.
Наводимо курсор миші в нижню частину екрану, з'являється панель задач, клацаємо правою кнопкою миші по вільному простору панелі задач і вибираємо пункт Властивості в контекстному меню.
З'являється інше вікно, переходимо на вкладку Панель завдань і знімаємо галочку з пункту Автоматично приховувати Панель завдань, а ставимо на Закріпити панель завдань. Якщо у нас Windows XP, значить потрібно ще виставити галочку напроти пункту Відображати Панель завдань поверх інших вікон, далі тиснемо ОК і наша панель задач буде постійно відображатися на робочому столі.

Випадок з моїм колегою був інший, у нього пропала панель задач зовсім, і допоміг нам тільки останній спосіб. Сталося це швидше за все через вірусу. Запускаємо диспетчер задач комбінацією клавіш <Ctrl> + <Alt> + <Del>, тут нам потрібно створити нову задачу, далі перезапускаємо процес explorer

цей процес відповідає за графічний інтерфейс доступу користувача до файлів або простою мовою за відображення панелі завдань і робочого столу
цей процес відповідає за графічний інтерфейс доступу користувача до файлів або простою мовою за відображення панелі завдань і робочого столу.
Або ще один спосіб, який нам допоміг, потрібно відредагувати реєстр, знайти і видалити дані розділи
HKEY_LOCAL_MACHINE / SOFTWARE / Microsoft / WindowsNT / CurrentVersion / Image File Execution Options / explorer.exe
HKEY_LOCAL_MACHINE / SOFTWARE / Microsoft / WindowsNT / CurrentVersion / Image File Execution Options / iexplorer.exe

Після перезавантаження наша зникла панель задач з'явилася.

Далі перевіряємо нашу операційну систему на присутність вірусів.

Можете почитати нашу статтю

Пропали значки з робочого столу

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: