Пропали ярлики? Тоді відновіть робочий стіл!

  1. Чому пропав робочий стіл?
  2. Ярликів немає на робочому столі, а нижня панель - є!
  3. Explorer скачати безкоштовно

Пропали ярлики, зник робочий стіл на комп'ютері, - з подібною ситуацією зіткнулося безліч користувачів операційної системи Windows, проте відновити робочий стіл з ярликами не важко Пропали ярлики, зник робочий стіл на комп'ютері, - з подібною ситуацією зіткнулося безліч користувачів операційної системи Windows, проте відновити робочий стіл з ярликами не важко!

Одного разу включивши комп'ютер, можна помітити, що на робочому столі пропала вся інформація, це і папки, і ярлики, можливо, якісь важливі файли. Найчастіше проблемою цього є вірус, який знищує важливі для системи дані на жорсткому диску . А буває, що причиною цього стає несправність жорсткого диска або раптове відключення електроенергії.

Чому пропав робочий стіл?

Чому пропав робочий стіл

Якщо розглядати цю проблему більш детально, то це відбувається через відмову додатки explorer.exe, яке знаходиться в папці Windows / system 32. Цей файл може бути просто знищений, в такому випадку робочий стіл ніколи не відобразиться. Щоб виправити поломку, потрібно або запускати автоматичне відновлення системи windows за допомогою диска з Windows XP, або ж можна спробувати завантажити файл explorer.exe з інтернету і самостійно його скопіювати в директорію Windows / system 32, тим самим ми зможемо самостійно відновити робочий стіл в windows і повернути ярлики на місце.

У деяких випадках необхідне розуміння роботи системного реєстру, так як в ньому, при ураженні вірусом відбувається видалення важливих даних. Але без досвіду в це місце краще не лізти.

Але як же завантажити потрібний файл, адже на комп'ютері неможливо запустити ні браузер, ні увійти на жорсткий диск? Все дуже просто, часто при таких проблемах доступний «Диспетчер завдань», щоб його викликати, потрібно одночасно затиснути три кнопки:

  • DEL + CTRL + ALT - це для Windows XP

  • Shift + Ctrl + Esc - це для Windows 7

У вікні потрібно знайти кнопку «Нова задача», а потім знайти ярлик браузера або іншої програми і натиснути «Виконати». Аналогічним чином можна буде увійти і на жорсткий диск комп'ютера.

Також за допомогою Диспетчера завдань можна спробувати примусово запустити службу, що управляє робочим столом. Для цього потрібно натиснути кнопку «Нова задача» і ввести в неї назва файлу explorer.exe, після цього потрібно натиснути кнопку OK.

exe, після цього потрібно натиснути кнопку OK

Після цього робочий стіл повинен буде запуститися.

Ярликів немає на робочому столі, а нижня панель - є!

Трапляється також, що ярлики на робочому столі зникли через банального їх виключення, для того щоб включити відображення ярликів - досить на порожньому місці екрану натиснути праву кнопку миші і включити опцію відображення значків на робочому столі!

У майбутньому потрібно бути обережним при зберіганні файлів на робочому столі. Це місце пам'яті комп'ютера дуже ненадійний і при навіть не значною поломки всі дані можна втратити. Вся справа в тому, що при перевстановлення Windows відбувається видалення старого робочого столу разом з усією інформацією.

Але що ж робити в такому випадку, і де взагалі зберігати свої дані? Найкраще всі важливі документи зберігати в кореневому каталозі, тобто безпосередньо на локальному диску. У такому випадку дані будуть надійно захищені від раптового видалення, а якщо ж все-таки непередбачена ситуація сталася і Ви втратили інформацію, то скористайтеся кращими програмами для відновлення видалених файлів .

Explorer скачати безкоштовно

Джерело: undelete-file.ru

Терміново розповісти друзям:

Чому пропав робочий стіл?
Чому пропав робочий стіл?
Але як же завантажити потрібний файл, адже на комп'ютері неможливо запустити ні браузер, ні увійти на жорсткий диск?
Але що ж робити в такому випадку, і де взагалі зберігати свої дані?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: