Новости

Як оновити Ubuntu 16.04 LTS в 30 Хвилин

  1. Чому перейти на Ubuntu 16.04 LTS?
  2. Я втратив мої настройки, файли і документи?
  3. Як оновити Ubuntu 16.04 LTS від Ubuntu 14.04, 15.10 в 30 Хвилин
  4. Крок 1 - Підготовка системи
  5. Крок 3: Виконайте команду поновлення

Чи є Ви шанувальником Ubuntu LTS (Довгострокова підтримка) Версії? Це для вас. Починаючи з випуску 5 Ubuntu LTS, Ubuntu 14.04, дві інші версії мають emmerged, Ubuntu 15.04 (Яскраві Vervet) і Ubuntu 15.10 (Хитрий перевертень). Багато оновили свої версії ubuntu Ubuntu 15s за винятком основних користувачів LTS які wouldn 't торгівлі нічого для LTS через його стабільність і, найголовніше, Довгий термін підтримки, що відбувається з ним.

21 квітня 2016, Canonical остаточно випускає ще один довгий термін версія Ubuntu, в Ubuntu 16.04 LTS (Странноприимца Xerus) який приходить з так багато дивовижних особливостей, які навіть Тар вірний шанувальник зразок мене будуть змушені оновити, Після всіх 16.04 Це також LTS.

зміст сторінки

Чому перейти на Ubuntu 16.04 LTS?

Так багато питань повинні вже на ваш розум, як і чому ви повинні модернізувати до нової версії, коли ваша поточна версія є стабільний і працює нормально. Нижче наведені деякі причини, що ви повинні оновити версію Ubuntu до останнього випуску;

1 - Підтримка

Одна річ, що вам потрібно знати, є, що кожна версія Ubuntu має терміну підтримки, LTS реліз має підтримку проміжок 5 років, в той час як нормальний випускає підтримку триває протягом 9 Місяців. Тому, щоб завжди користуються офіційною підтримкою Ubuntu, Звичайно потрібне оновлення.

2 - Оновлення

За допомогою поточної версії Ubuntu робить його простіше для вас, оновлення до наступної версії доступні без проблем. Наприклад, користувач Ubuntu 15.10 можна легко перейти на Ubuntu 16.04 оскільки це останній реліз. В інших інстанцій, Ubuntu 12.04 LTS користувач не може перейти на Ubuntu 16.04 LTS хоча вони обидва LTS, але він 'll бути примушений перейти 14.04 LTS перед стрибком в 16.04

3 - Нові можливості

Кожен реліз Ubuntu завжди приходять з щось нове. Ubuntu 16.04 Це не виняток, Існує великі можливості в Странноприимца Xerus який буде робити хтось для перемикання. Деякі з них включають краще інтерфейс єдності, Кращий центр програмного забезпечення Gnome, Рухомий Пускова установка всеєдності і багато іншого.

4 - Кінець підтримки життя

Для тих, хто як і раніше відчувають хочуть модернізувати їх операційної системи Ubuntu, Якщо ви все ще використовуєте Ubuntu 12.10, 13.04, 13.10, 14.10 або 15.04, Ви повинні знати, що ці релізи зустріли їх підтримки діапазону і більше не підтримується. Тому, Тепер обов'язково, що ви оновити до більш нової версії Ubuntu.

Я втратив мої настройки, файли і документи?

Хоча це завжди рекомендується взяти резервну копію важливих файлів при виконанні будь-які великі зміни в ваш комп'ютер, щоб бути на безпечній стороні.

НІ. Виконання LTS LTS поновлення завжди рекомендується як ви 'll не втратити ваші настройки, Файли або документи. І тільки програму, що не відповідає Ubuntu 16.04 вимога wil бути видалені з вашого комп'ютера. Кожна річ залишається так само, як вони були до оновлення.

А також оновлення з випуску таких як 15.10 також тримати ваші файли і настройки недоторканими.

Якщо ви 'повторно оновлення з більш ранньої версії ubuntu (Ubuntu 12.10, 13.04, 13.10, 15.04), рекомендується, що ви взяти повну резервну копію вашого комп'ютера, тому що оновлення цих версій вимагає 2 або більше крок оновлення, перш ніж ви можете нарешті перейти на Ubuntu 16.04 LTS. І замість оновленням від одного випуску до іншого я буду рекомендувати Після резервного копіювання даних, зробити нову установку .

І замість оновленням від одного випуску до іншого я буду рекомендувати Після резервного копіювання даних,   зробити нову установку

Як оновити Ubuntu 16.04 LTS від Ubuntu 14.04, 15.10 в 30 Хвилин

Крок за кроком керівництво для поновлення для Ubuntu 16.04 з Ubuntu 14.04 LTS і Ubuntu 15.10

Слід зазначити, що оновлення для Ubuntu 16.04 з Ubuntu 14.04 не включена за замовчуванням, Він включається тільки після першої точки виходу нової версії LTS, але в цьому керівництві, Ми 'МР показати вам, як ви можете виконати LTS LTS поновлення в простих кроків.

04 не включена за замовчуванням, Він включається тільки після першої точки виходу нової версії LTS, але в цьому керівництві, Ми 'МР показати вам, як ви можете виконати LTS LTS поновлення в простих кроків

Крок 1 - Підготовка системи

- GOTO єдність Даш і пошук Оновлення, Натисніть на Програмне забезпечення та оновлення.

- На наступний поп, Натисніть на Вкладка "оновлення", і під 'повідомити мені про нову версію Ubuntu' Виберіть для довгострокової підтримки версії.

- На наступний поп, Натисніть на Вкладка оновлення, і під 'повідомити мені про нову версію Ubuntu' Виберіть для довгострокової підтримки версії

Знову ж від єдності тире, Пошук Оновлення, на цей раз натисніть на оновлення програмного забезпечення. Залиште поновлення для запуску і переконайтеся, що ви оновити всі програми і пакети зі списку оновлень. Зверніть увагу, що це дуже важливо, оскільки не можна оновити Ubuntu на наступну версію без належної перевірки, що ви в даний час встановлено Ubuntu пакети оновлень і програмного забезпечення.

Крок 3: Виконайте команду поновлення

Відкрийте ваш термінал з тире і ключ в;

sudo update менеджер - d

Менеджер оновлень ще раз перевірити, якщо ваша ОС і додатків знаходяться в актуальному стані, Потім він я 'll тригер варіанти оновлення, Просто натисніть' оновити '.

На наступному екрані відображається до відома реліз Ubuntu 16.04 LTS і ви повинні натиснути на 'оновлення' знову.

Оновлення буде перевірити систему встановлених пакетів і повідомить вам ті, які більше не буде потрібно остання версія Ubuntu.

Ви 'll отримати повідомлення як' 1 встановлений пакет більше не підтримується Canonical. Ви все ще можете отримати підтримку від спільноти 'та інших повідомлень, які включають в себе кількість пакетів,' ll бути видалені з вашої поточної версії Ubuntu, а також розмір оновлення (Зазвичай між 1.1 ГБ до 1,3 ГБ якщо ви 'повторно оновлення Ubuntu 14.04 LTS і менше при оновленні з Ubuntu 15.10).

10)

Оновлення слід прийняти між 30-45 хвилин, якщо ви 'повторно за допомогою гідної зв'язку Інтернет.

Оновлення слід прийняти між 30-45 хвилин, якщо ви 'повторно за допомогою гідної зв'язку Інтернет

Тепер все, що вам потрібно зробити, це розслабитися і випити чашку кави в той час як оновлення піклується про себе. В кінці комп'ютер попросить вас для перезапуску. Просто перезапустити і ви 're Ласкаво просимо в Ubuntu 16.04 (Странноприимца Xerus).

04 (Странноприимца Xerus)

Пов'язані з

LTS?
Я втратив мої настройки, файли і документи?
LTS?
Я втратив мої настройки, файли і документи?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: