Новости

VK 2.0 iPad

ВКонтакте є найпопулярнішою соціальною мережею для російськомовних користувачів мережі інтернет

ВКонтакте є найпопулярнішою соціальною мережею для російськомовних користувачів мережі інтернет. Вона приваблює своєю простотою, великою кількістю зручних функцій і величезним кількістю груп на різні тематики.

26 квітня минулого року з офіційного магазину додатків App Store пропала версія ВКонтакте для iPhone, а через 20 днів пропала і версія для iPad. Причиною видалення програми стало «наявність еротичного змісту в завантажуються користувачами матеріалах». На даний момент обидві версії ВКонтакте як для iPhone, так і для iPad доступні для скачування.

Версія ВКонтакте для iPhone відповідає мінімалістичному дизайну iOS 7 і iOS 8. А ось версія для iPad була оновлена ​​під звичний дизайн, хоча з моменту презентації iOS 7 пройшло вже більше півтора року. Але недавно в мережі з'явилася версія ВКонтакте 2.0 для розробників з оновленим інтерфейсом, і такими новими функціями, як режим інкогніто і стікери.

Звертаємо Вашу увагу на те, що даний реліз клієнта Вконтакте для iPad не є офіційним, тому всі дії, описані нижче, Ви виконуєте на свій страх і ризик. Адміністрація сайту iPhone від А до Я відповідальності за наслідки не несе.

  1. Встановіть офіційний клієнт ВКонтакте з магазину додатків App Store.
  2. Обов'язково зайдіть під своїм обліковим записом
  3. За допомогою Safari перейдіть на сайт http://www.pgyer.com/Marktomato
  4. Введіть пароль 1
  5. Натисніть на зелену кнопку Install App та погодьтеся з установкою
  6. Залишилося дочекатися установки

Відмінностей нової версії ВКонтакте від старої не так вже й багато. По-перше це оновлений інтерфейс програми, який тепер виглядає однаково, як на iPhone, так і на iPad. По-друге виправили багато баги, в тому числі і вилітання додатки при прослуховуванні аудіозаписів. Додана нова функція інкогніто, яка дозволяє залишатися "offline" для друзів, а так само не показувати співрозмовнику про те, що ви прочитали його повідомлення. Також залишилося і кешування аудіозаписів.

Офіційних новин, з приводу виходу оновленої версії клієнта ВКонтакте в App Store поки немає.

Поставте 5 зірок внизу статті, якщо подобається ця тема. Підписуйтесь на нас ВКонтакте , Facebook , Twitter , Instagram , YouTube , Telegram , Viber і Яндекс.Дзен .Повернутися в початок статті VK 2.0 iPad

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: