Новости

Пожежа в Кемерово: російські телеканали не стали міняти мовну сітку через трагедію

Так, на Першому каналі в цей момент йшов художній фільм "Життя Пі". Так, на Першому каналі в цей момент йшов художній фільм Життя Пі

Федеральні телеканали не змінили ефірну сітку через пожежу в Кемерово / Скріншот "Медузи"

25 березня в центрі Кемерово загорівся торговий центр "Зимова вишня". За останніми данними, загинули 53 людини , Ще 16 вважаються зниклими безвісти. Пожежа трапилася в неділю, коли в ефірі федеральних телеканалів переважають розважальні передачі.

У соцмережах здивувалися тому, що канали не стали міняти програму передач. " Медуза "Розповіла, як центральні телеканали розповіли про події в Кемерово.

Перший канал

В ефірній сітці Першого каналу в неділю немає новин між 12:00 (в цей час по Москві почалася пожежа) і 21:00, коли виходить підсумкова програма «Недільний час». Телеканал не переривав мовлення, тому перші новини про те, що трапилося в Кемерово з'явилися тільки в вечірньому ефірі. Сюжет про пожежу зайняв три з половиною хвилини, він йшов четвертим після підсумків виборів і двох репортажів про отруєння росіян в Солсбері.

Вранці 26 березня сюжети з Кемерово відкрили випуск новин Першого каналу. У ранковому випуску о 9:00 репортажам з Кемерово було присвячено більше половини ефірного часу.

Читайте також У будівлі згорілого ТРЦ в Кемерово обвалився дах

"Росія 1"

На «Росії 1» перші новини про Кемерово з'явилися також тільки в підсумковій аналітичній програмі «Вести недели». Причому в версії для Далекого Сходу, яка записувалася, коли пожежа починався, сюжету про Кемерово немає. В оновленій версії для європейської частини Росії він йде відразу після першого репортажу про підсумки виборів президента. Кореспондент телеканалу вийшов у прямий ефір з Кемерово і розповів, що було відомо до того моменту. Сюжет зайняв більше трьох хвилин.

Включення з Кемерово також було під час ток-шоу «Недільний вечір». Ведучий Володимир Соловйов вивів в прямий ефір кореспондента з місця подій близько 00:30 по Москві.

Телеканал «Росія 24» стежив за пожежею в Кемерово практично безперервно. Перший сюжет вийшов близько 14:00 по Москві, коли з'явилися повідомлення про загиблих.

НТВ

НТВ - єдиний з центральних телеканалів, в сітці якого є денний випуск новин в неділю. Новинний ефір о 16:00 почався з репортажу з Кемерово тривалістю близько хвилини. «Підсумки тижня», які виходять о 19:00, були зняті для ефіру на Далекий Схід до початку пожежі; Кемерово там не згадали.

Освітлення пожежі на НТВ продовжили в ранкових випусках новин, починаючи з 6:00 ранку.

"Так, на Першому каналі в цей момент йшов художній фільм" Життя Пі ", на НТВ - картина" Петрович ", на телеканалі РЕН сюжет про інститут Вавилова, а на" Росії 24 "розмістили біжучий рядок з інформацією про надзвичайну подію, в той час як там йшла передача, присвячена безшумним підводним дронам і медицині ", - йдеться в повідомленні" каже Москва ".

Пізніше стало відомо, що в пожежі загинули 64 людини.

Читайте також: Всі подробиці про трагедію в Кемерово

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: