Новости

Супутникове телебачення нового покоління вже в Казахстані

Телекомунікаційна компанія «АЛМАТЕЛ» з торговою маркою «АЛМА ТВ» за підтримки казахстанського супутника мовлення «KazSat-3» запустили перше супутникове телебачення, що віщає в форматі HD і UHD (4K).

- «АЛМА ТВ» став першим оператором в країні, який віщає в стандарті HEVC, що є системою компресії наступного покоління. Що дозволяє збільшити кількість каналів, поліпшити якість і яскравість картинки мовлення, транслювати HD і 4K канали, - повідомили в прес-службі компанії.

«АЛМА ТВ» пропонує користувачам 3 пакети супутникового телебачення вартістю від 1500 тенге до 3500 тенге на місяць, з розбивкою від 45 до 140 каналів відповідно, включаючи перший 4К канал в Казахстані і до 30 каналів в HD.

- «Запустивши Супутникове телебачення, ми стали єдиною компанією на ринку телекому в Казахстані, яка може запропонувати всі види телевізійних послуг: кабельне аналогове і цифрове мовлення, супутникове та інтернет телебачення, - зазначив Е рик Франке, генеральний директор« АЛМА ТВ ». - Телемовлення завжди буде пріоритетним напрямком нашої компанії. Ми щодня працюємо над контентом, особливо над збільшенням кількості каналів в HD і 4K форматах, щоб у наших абонентів було найкраще наповнення ».

Партнери також підняли проблеми ринку телебачення, не тільки супутникового, але і кабельного. Однією з яких є нелегальне мовлення зарубіжних супутникових тарілок на території Казахстану, що становить 80% ринку в цілому.

- «Вони створюють нездорову конкуренцію, піддають ризику інформаційну безпеку країни в цілому, так як їх контент ніхто не регулює, - прокоментував Рустам Маметом, директор B2C« АЛМА ТВ ». - Ми націлені на боротьбу з піратством, збільшення якісного казахстанського і зарубіжного контенту і поліпшення послуги сервісу для наших абонентів ».

«АЛМА ТВ є одним з найбільших гравців на ринку телекому в Казахстані. Ми раді такому плідному співробітництву з казахстанськими компаніями, яким Ви довіряєте. У нас дуже багато планів подальшого розвитку партнерства в рамках цифровізації ключових галузей економіки країни, - розповів Малик Олжабеков, комерційний директор «Республіканський центр космічного зв'язку». - Ми докладаємо всіх зусиль, щоб дати вітчизняним операторам Казахстану високі технічні параметри супутникових мереж, сприяючи тим самим створенню конкурентних переваг у вітчизняних операторів в боротьбі з «сірими провайдерами».

Відзначимо, що супутникове телебачення «АЛМА ТВ» вже є жителям навіть найвіддаленіших районів країни.

Більш детальну інформацію Ви можете дізнатися за посиланням

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: