Волкер: США не будуть вести переговори по Україні без її участі

США не збираються вести переговори з будь-ким про Україну без участі самої України, заявив 24 січня спеціальний представник Держдепартаменту США з питань України Курт Волкер

США не збираються вести переговори з будь-ким про Україну без участі самої України, заявив 24 січня спеціальний представник Держдепартаменту США з питань України Курт Волкер.

«США не будуть вести переговори про Україну без України. Я залишаюся в тісному контакті з моїми українськими колегами з Адміністрації Президента, МЗС України, українського парламенту та колегами з Франції та Німеччини », - написав Курт Волкер в своєму мікроблозі Twitter .

Нагадаємо, президент Петро Порошенко 23 січня зустрівся в Києві зі спецпредставником США. На зустрічі обговорили «активізацію міжнародних зусиль по відновленню суверенітету і територіальної цілісності України». Йшлося, зокрема, про введення миротворців ООН, звільнення полонених і законі про деокупацію Донбасу.

Відзначимо, що зустріч помічника президента Росії Владислава Суркова і спецпредставника Держдепартаменту США з питань України Курта Волкера запланована на 26 січня в Дубаї .

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: