Новости

Ведення свого щоденника

 1. 1. Ви досягаєте ясності в думках
 2. 2. Життєві цілі
 3. 3. Щоденник дає можливість розвивати відповідальність
 4. 4. Ви пишете книгу про себе
 5. 5. Відмінне місце для планування
 6. 6. Ви можете записати свої ідеї
 7. 7. Інший погляд
 8. 8. Тренування пам'яті
 9. Ось кілька практичних порад ведення особистого щоденника:

Дата публікації 08 квітня 2010 року Опубліковано в Спосіб життя Дата публікації 08 квітня 2010 року Опубліковано в  Спосіб життя  Багато в дитинстві вели щоденники, в яких описували кожен свій день з усіма його радощами і невдачами

Багато в дитинстві вели щоденники, в яких описували кожен свій день з усіма його радощами і невдачами. Але дитинство пішло, і чи потрібно зараз нам вести вже дорослий щоденник? Одні вважають, що щоденники ведуть тільки самотні люди, інші кажуть, що щоденники ведуть люди творчі з багатим внутрішнім світом. Навіщо вести щоденник і що в нього записувати читайте в цій статті.

1. Ви досягаєте ясності в думках

Щоденник змушує вас викристалізовувати свої думки в письмовій формі, направляє вас більш глибоко вникати в те, що важливо для вас. Записуючи свої проблеми на папері, ви тим самим занурюєтеся в проблему, і за рахунок цього вам може відкритися відповідь, в якому ви знайдете вихід з ситуації, що склалася. Це хороший спосіб копати глибше і знайти причину вашої проблеми.

Як ви можете помітити, важливим фактом, що відображає успіх, є можливість вникнути в суть. Завдяки цьому вам відкривається те, що раніше було заховано від вас.

Коли ви аналізуєте події в щоденнику, ви дивитеся на них більш усвідомлено. При виникненні схожих ситуацій в майбутньому, ваша поведінка також ставати більш усвідомленим.

2. Життєві цілі

В особистому щоденнику у вас є можливість записати ваші цілі. Ці цілі можуть бути як особистого характеру, так і професійного, короткострокові і довгострокові, доступні для огляду і примарні. Дані цілі ви можете позначати, завдяки чому вони завжди будуть в поле вашого зору.

Подумайте про це, ви бачите свій щоденник кожен день. Що може бути більш ефективним інструментом, щоб виробити в собі звичку перегляду своїх цілей регулярно, якщо не щодня? Завжди можна перейти до списку своїх цілей і зосередитися на них, перед тим, як почати свій новий день.

Ви можете переглянути та встановити нові цілі кожен квартал тільки шляхом створення нової сторінки з цілями в вашому щоденнику. Список цілей допомагає вам бачити старі цілі, які ви вже досягли і нові цілі, до яких прагнете.

3. Щоденник дає можливість розвивати відповідальність

У щоденнику ви записуєте свої цілі, до яких постійно йдете. І з кожним разом, коли ви досягаєте чергову ціль, ви набираєте силу і відповідальність перед самим собою. Кожна досягнута мета - це черговий крок у розвитку відповідальності, в розвитку вас, як особистість. Вам більше не потрібно чужу думку, по своїх записах ви легко побачите в яку сторону ви або ваше життя змінилися.

4. Ви пишете книгу про себе

Це типова ідея щоденника: ви пишете, що відбувається з вами, ви задумаєтеся трохи про це, і додаєте свої почуття і думки. Ви також можете додати фотографії, зроблені з цікавих місць або досягнень, які були важливі для вас. Це історія вашого життя. Це може стати також хорошим документом для родичів або хоча б надихнути інших людей, хто знає, чого ви досягли в житті.

5. Відмінне місце для планування

Можна використовувати особистий щоденник, щоб вносити в нього свої щотижневі планування. Вони включають в себе перелік завдань, які потрібно виконати протягом дня, тижня, місяця або року. Для зручності їх можна ділити за шкалою пріоритетності (терміновості, важливості), розподілити за часом або помічникам і вивільнити трохи вільного часу для хобі або сім'ї.

6. Ви можете записати свої ідеї

У будь-який момент до вас може прийти ідея або просто хороша думка, яку шкода втратити в пам'яті. Ці ідеї можуть з'явитися з думок, інтуїції, переговорів з іншими людьми або з прочитаного, почутого, побаченого протягом дня. Щоденник дає можливість їх записувати, а через якийсь час повернутися до них і подивитися чи можна їх втілити в життя.

7. Інший погляд

При веденні щоденника у вас є можливість подивитися на своє життя з боку. Так можна бачити ключові моменти ситуацій, змінивши які, ви досягнете своєї мети. Під час написання щоденника в розумі призупиняється потік думок, що допомагає бути більш зосередженим на тому, що ми описуємо.

8. Тренування пам'яті

Згадуючи події тижня, що минув, ми мимоволі тренуємо свою пам'ять. А якщо взяти за мету відновити всі події тижня, то доведеться напружитися, але воно того варте. Якщо вести щоденник стане звичкою, то пам'ять покращиться в десятки разів. Крім того, тепер ви точно будете пам'ятати, що вам подарували на минулий День народження або де ви провели Великдень два роки тому.


Ось кілька практичних порад ведення особистого щоденника:

• Використовуйте один щоденник протягом одного року. Вам буде легко відновлювати минулі події, щороку ви починаєте з нової книги.
• Робіть посилання на номери сторінок, які пов'язані з новими записами.
• Не забувайте про поля, виносьте на них особливо важливі позначки, так їх легше знайти серед загального тексту.
• Можна використовувати таблицю змісту, щоб пов'язувати ваші найважливіші записи для їх швидкого пошуку.
• Використовуйте різні кольори і стилі для різного змісту, тобто червоний = важливим, курсив = цитати з будь-яких джерел т.д.
• Пишіть на окремих сторінках своє планування і цілі.
Сподіваюся, я допоміг вам визначитися в тому, чи варто вести свій щоденник, показавши вам деякі його переваги. А далі ви вже самі вирішуєте, чи вести вам свою книгу життя.
Славік
www.vitamarg.com

Але дитинство пішло, і чи потрібно зараз нам вести вже дорослий щоденник?
Що може бути більш ефективним інструментом, щоб виробити в собі звичку перегляду своїх цілей регулярно, якщо не щодня?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: