Новости

Origin.exe - Що це таке?

  1. Ось так, ви зможете виправити помилки, пов'язані з Origin.exe
  2. Інформація про фото Origin.exe
  3. коментар користувача
  4. Кращі практики для виправлення проблем з Origin
  5. Origin сканер

Справжній файл Origin.exe є одним з компонентів програмного забезпечення Origin, розробленого Electronic Arts.

Origin - це абревіатура від Origin Launcher

Origin.exe - це виконуваний файл (програма) для Windows. Розширення імені файлу .exe - це абревіатура від англ. слова executable - здійсненний. Необхідно запускати виконувані файли від перевірених виробників програм, тому що виконувані файли можуть потенційно змінити налаштування комп'ютера або завдати шкоди вашому комп'ютеру. Безкоштовний форум з інформацією про файли може допомогти вам розібратися чи є Origin.exe вірусом, трояном, програмою-шпигуном, рекламою, яку ви можете видалити, або файл належить системі Windows або додатком, якому можна довіряти.

Ось так, ви зможете виправити помилки, пов'язані з Origin.exe

  1. використовуйте програму Настроювач Windows , Щоб знайти причину проблем, в тому числі і повільної роботи комп'ютера.
  2. Оновлення програму Origin. Оновлення можна знайти на сайті виробника (посилання наведена нижче).
  3. У наступних пунктах надано опис роботи Origin.exe.

Інформація про фото Origin.exe

процес Origin або Outcome належить програмі Origin або Outcome від Electronic Arts (Www.ea.com) або NoFaTe .

Опис: Origin.exe не є важливим для Windows і часто викликає проблеми. Origin.exe знаходиться в підпапках "C: \ Program Files". Відомі такі розміри файлу для Windows 10/8/7 / XP 3,639,280 байт (21% всіх випадків), 3,600,216 байт і ще 12 варіанта . Опис: Origin
У процесу є видиме вікно. Це не системний файл Windows. Сертифіковане надійною компанією. Це файл, підписаний Verisign. Процес починає працювати разом з Windows (Дивіться ключ реєстру: Run). Origin.exe здатний моніторити додатки. Тому технічний рейтинг надійності 17% небезпеки.
У разі, якщо ви відчуваєте проблеми з використанням Origin.exe, Ви можете шукати допомоги на сайті EA , Або видалити програму (Пуск> Панель управління> Установка і видалення програм > Origin або Outcome).

Рекомендуємо: Виявлення проблем, пов'язаних з Origin.exe

Якщо Origin.exe знаходиться в підпапках диска C: \, тоді рейтинг надійності 15% небезпеки. Розмір файлу 3,639,280 байт (50% всіх випадків) або 3,402,376 байт. Це файл, підписаний Verisign. Поставлено цифровий підпис. Це не системний файл Windows.
У разі, якщо ви відчуваєте проблеми з використанням Origin.exe, Ви можете шукати допомоги на сайті EA , Або видалити програму (Пуск> Панель управління> Установка і видалення програм > Origin).

Важливо: Деякі шкідливі програми маскують себе як Origin.exe. Таким чином, ви повинні перевірити файл Origin.exe на вашому ПК, щоб переконатися, що це загроза. Ми рекомендуємо Security Task Manager для перевірки безпеки вашого комп'ютера.


коментар користувача

Вона не видаляється
БГОДАН

Разом: Середня оцінка користувачів сайту про фото Origin.exe: - на основі 2 голосів з 1 відкликанням.

42 користувачів запитували про цей файл. Один користувач оцінив, як нейтральний. Один користувач оцінив, як небезпечний (програма-шпигун, троян, реклама, вірус).

Кращі практики для виправлення проблем з Origin

Акуратний і охайний комп'ютер - це головна вимога для уникнення проблем з Origin. Для цього потрібно регулярна перевірка комп'ютера на віруси, очищення жорсткого диска, використовуючи cleanmgr і sfc / scannow , Видалення програм, які більше не потрібні, перевірка програм, які запускаються при старті Windows (використовуючи msconfig ) І активація Автоматичне оновлення Windows . Завжди пам'ятайте про створення періодичних бекапов, або в крайньому випадку про створення контрольних точок відновлення.

Якщо у вас актуальні проблеми, спробуйте згадати, що ви робили в останній час, або останню програму, яку ви встановлювали перед тим, як з'явилася вперше проблема. використовуйте команду resmon , Щоб визначити процес, який викликає проблеми. Навіть якщо у вас серйозні проблеми з комп'ютером, перш ніж встановлювати заново Windows, краще спробуйте відновити цілісність установки ОС або для Windows 8 і пізніших версій Windows виконати команду DISM.exe / Online / Cleanup-image / Restorehealth . Це дозволить відновити операційну систему без втрати даних.

Наступні програми можуть вам допомогти для аналізу процесу Origin.exe на вашому комп'ютері: Security Task Manager відображає всі запущені завдання Windows, включаючи вбудовані приховані процеси, такі як моніторинг клавіатури і браузера або записів автозавантаження. Унікальна оцінка ризиків безпеки вказує на ймовірність процесу бути потенційно небезпечним - шпигунською програмою, вірусом або трояном. Malwarebytes Anti-Malware визначає і видаляє непрацюючі програми-шпигуни, рекламне ПО, трояни, кейлоггери, шкідливі програми і трекери з вашого жорсткого диска.

Origin сканер

Security Task Manager показує всі запущені сервіси Windows, включаючи впроваджені приховані програми (наприклад, моніторинг клавіатури або браузера, авто вхід). Унікальний рейтинг надійності вказує на ймовірність того, що процес потенційно може бути шкідливою програмою-шпигуном, кілоггерів або трояном.

Безкоштовний aнтівірус знаходить і видаляє неактивні програми-шпигуни, рекламу, трояни, кейлоггери, шкідливі і стежать програми з вашого жорсткого диска. Ідеальне доповнення до Security Task Manager.

SpeedUpMyPC безкоштовне сканування, очищення, відновлення та оптимізація вашої системи.

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: