Новости

Office Standard 2010

 1. Втілення ідей в життя
 2. Використання додатків Office де завгодно
 3. Більш ефективна спільна робота
 4. Про виробника

До редакції MS Office 2010 стандартна входять наступні програми:

 • Microsoft Excel 2010
 • Microsoft Outlook 2010
 • Microsoft PowerPoint 2010
 • Microsoft Word 2010
 • Microsoft OneNote 2010
 • Microsoft Publisher 2010
 • веб-додатки Microsoft Office

Пакет Microsoft Office 2010 стандартна ваші працівники отримують кошти, що дозволяють ефективно працювати з будь-якого місця за допомогою комп'ютера, мобільного телефону або веб-браузера. Завдяки корисним оновлень додатків Excel, PowerPoint і Word, можливості зв'язатися з будь-якою точкою світу засобами Outlook та інших функцій пакет Office 2010 стандартна підвищує ефективність роботи співробітників і дозволяє їм залишатися на зв'язку, використовуючи вже знайомий інтерфейс і інтуїтивно зрозумілі інструменти.

Втілення ідей в життя

За допомогою додатків Microsoft Office 2010 стандартна можна створювати функціональні і наочні мультимедійні проекти, використовуючи вже знайомі засоби Office. Замість того щоб вчитися використовувати нові засоби для роботи з відео, фотографіями та діаграмами, можна просто імпортувати всі мультимедійні матеріали для презентацій, внести в них необхідні зміни і наочно уявити потрібні дані в уже знайомих програмах.

 • У пакеті Office 2010 стандартна доступні передові засоби роботи зі звуком, відео та анімацією в додатку PowerPoint 2010. Тепер аудіо- та відеофайли можна вбудовувати, редагувати і форматувати безпосередньо в PowerPoint. Вражаючі комерційні пропозиції і презентації дозволяють привернути увагу клієнтів, не використовуючи засоби роботи з мультимедійними даними сторонніх виробників.
 • Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс Microsoft Office 2010 стандартна підвищує ефективність роботи за рахунок того, що пов'язані завдання згруповані разом. Завдяки цьому всі потрібні команди легко доступні, а вивчати нові засоби не потрібно.
 • У додатку Excel 2010 доступний широкий набір засобів візуалізації даних, включаючи Міні-діаграми - маленькі діаграми, що відображають тренди в окремих осередках і допомагають швидко отримати уявлення про роботу підприємства.
 • Додаток OneNote 2010 дозволяє систематизувати різні види контенту (від показників щоденних продажів до презентацій для клієнтів) і організувати пошук по ньому з одного місця. Покращення панелі навігації записної книжки, вдосконалені теги для тексту та оперативне угруповання подібних елементів допомагають економити час при пошуку відомостей і приділяти більше уваги досягненню основних цілей.
 • Додаток Outlook 2010 із диспетчером контактів полегшує розробку маркетингових кампаній на всіх етапах: від складання списків розсилки і відправки матеріалів до аналізу результатів.

Використання додатків Office де завгодно

Пакет Office 2010 стандартна ефективно працювати і забезпечує користувачам безпечний доступ до даних навіть поза робочим місцем. Він дозволяє редагувати і переглядати документи, спілкуватися з іншими учасниками робочої групи і обробляти кількість звернень від користувачів за допомогою комп'ютера, мобільного телефону або веб-браузера.

 • Завдяки коштам Microsoft Office 2010 стандартна можна працювати в різних місцях за допомогою різних пристроїв. Додатки Office Web Apps можуть взаємодіяти з повнофункціональними версіями Word, Excel, PowerPoint і OneNote і дозволяють переглядати документи і вносити в них незначні зміни з будь-якого пристрою за допомогою веб-браузера *.
 • Функція захищеного перегляду в пакеті Office 2010 стандартна захищає користувачів від шкідливих програм у вкладеннях в електронні листи і в файлах з Інтернету, а також в документах Word, PowerPoint і Excel.
 • Функції управління правами на доступ до даних в складі Microsoft Office 2010 стандартна запобігає несанкціоновану пересилання, копіювання, друк і спільне використання конфіденційних відомостей, захищаючи інтелектуальну власність компанії.
 • У пакеті Office 2010 стандартна завдяки новітній функції синхронізації даних, доступною в додатку Outlook 2010 із диспетчером контактів, реалізований доступ до бізнес-контактам з будь-якого місця. Компонент Диспетчера бізнес-контактів автоматично копіює всі контакти в папку контактів Outlook, а потім відстежує зміни в них. Додаток Outlook Web App, середа SharePoint, служба Windows Live і мобільні пристрої дозволяють працювати з бізнес-контактами Outlook звідки завгодно.

Більш ефективна спільна робота

Пакет Office 2010 стандартна більш ефективно і безпечно керувати роботою підприємства. Наради можна проводити в віртуальному режимі, всі відомості про клієнтів знаходяться в одному місці і доступні для перегляду і редагування всім учасникам команди, а функції відстеження даних про клієнтів і управління ними допомагають більш ефективно виявляти нові можливості розвитку бізнесу.

 • За допомогою Microsoft Office 2010 стандартна віртуальні наради з клієнтами можна проводити без додаткових витрат і труднощів. Широкомовні презентації, створювані в програмі PowerPoint 2010, доступні всім користувачам через веб-браузер незалежно від наявності програми PowerPoint на їх комп'ютерах. Засіб перегляду програмі PowerPoint 2010 - це безкоштовна завантажувана службова програма, що дозволяє відкривати і переглядати презентації PowerPoint без втрати якості і дозволяє використовувати премущества нового режиму читання для більш оперативного і зручного показу слайдів.
 • До складу пакета Office 2010 стандартна входить додаток Outlook з Диспетчером бізнес-контактів - засіб управління відносинами з клієнтами, за допомогою якого можна відстежувати всі пов'язані з проектом документи, електронні таблиці та інші відомості в тому ж місці, де зберігаються відповідні контакти.
 • Пакет Office 2010 стандартна також включає інспектор документів і функцію перевірки дати закінчення терміну дії в додатку Word 2010, які автоматично аналізують документи, виявляють можливі проблеми юридичного характеру і визначають дати закінчення терміну дії важливих даних. Завдяки цьому можна не турбуватися про те, що дані, якими ви обмінюєтеся з партнерами і клієнтами, застаріють або стануть неактуальними.
 • У пакеті Office 2010 стандартна реалізовані функції відстеження електронної пошти. Функція зв'язування і відстеження дозволяє автоматично пов'язувати всю вхідну і вихідну електронну пошту з бізнес-контактом або партнером, для якого задано той чи інший адресу електронної пошти. Завдяки цьому можна легко і зручно управляти поштою в автоматичному режимі, не створюючи правила для вхідних листів і не сортуючи повідомлення вручну.

* Необхідні відповідний пристрій, підключення до Інтернету, а також браузер Internet Explorer, Firefox або Safari. Для використання деяких мобільних функцій необхідно додаток Microsoft Office Mobile 2010, на що входить до складу додатків і пакета Microsoft Office 2010 і додатків Office Web Apps. Між функціями додатків Office Web Apps, Office Mobile 2010 і Office 2010 є деякі відмінності.


Про виробника
До редакції MS Office 2010 стандартна входять наступні програми:  Microsoft Excel 2010  Microsoft Outlook 2010  Microsoft PowerPoint 2010  Microsoft Word 2010  Microsoft OneNote 2010  Microsoft Publisher 2010  веб-додатки Microsoft Office  Пакет Microsoft Office 2010 стандартна ваші працівники отримують кошти, що дозволяють ефективно працювати з будь-якого місця за допомогою комп'ютера, мобільного телефону або веб-браузера

Заснована в 1975 році, корпорація Microsoft є світовим лідером у виробництві програмного забезпечення, наданні послуг і розробці інтернет-технологій для персональних комп'ютерів і серверів.
Корпорація Microsoft розробляє і випускає широкий спектр програмних продуктів. В їх число входять настільні і мережні операційні системи, серверні додатки для клієнт-серверних середовищ, настільні бізнес-додатки і офісні додатки для користувачів, інтерактивні програми та ігри, засоби для роботи в мережі інтернет та інструменти розробки.

Про компанію , ліцензійна політика , Всі продукти

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: