Новости

Як стиснути відео на iPhone або iPad

  1. Як стискати відео на iPhone і iPad за допомогою Video Compressor

iPhone і iPad здатні знімати відео з неймовірно високою якістю в 4K, 1080p і 720p, і хоч вони і виглядають приголомшливо, але ще і дуже багато важать. Ви завжди можете заздалегідь змінити дозвіл запису відео, але також можна стискати і готові файли, тим самим в рази зменшуючи пам'ять, яку вони займають. Стиснення файлів дуже практично, коли ви хочете поділитися відеозаписом, але її файл занадто великий для передачі, повідомлення або електронного листа.

Ми розповімо, як стискати відео на iPhone і iPad, щоб зменшити розмір файлу або дозвіл. Ця функція не вбудована на iOS, так що нам знадобиться безкоштовний додаток, яке непогано справляється з роботою.

Додаток бере вже готовий відеофайл і стискає його. Якщо ви хочете спочатку записувати відео з меншим дозволом, ви можете змінити його в налаштуваннях. Ми ж будемо користуватися додатком Video Compressor.

Як стискати відео на iPhone і iPad за допомогою Video Compressor

  1. скачайте Video Compressor в App Store , Воно безкоштовне і працює на iPhone і iPad.
  2. Відкрийте програму.
  3. Виберіть відео, яке хочете стиснути.

Виберіть відео, яке хочете стиснути

  1. На екрані з превью натисніть «вибрати», щоб відкрити відео.

На екрані з превью натисніть «вибрати», щоб відкрити відео

  1. Використовуйте слайдер внизу екрану, щоб налаштувати розмір файлу. Чим лівіше ви посунете слайдер, тим менше вийде файл.

Чим лівіше ви посунете слайдер, тим менше вийде файл

  1. Коли вас буде влаштовувати обраний розмір, натисніть «зберегти» в правому верхньому кутку екрану.

Коли вас буде влаштовувати обраний розмір, натисніть «зберегти» в правому верхньому кутку екрану

  1. Video Compressor почне стискати файл. Це може зайняти деякий час в залежності від початкового розміру відеофайлу.

Це може зайняти деякий час в залежності від початкового розміру відеофайлу

  1. Стислий відео збережеться в додатку Фото.

Video Compressor - дуже ефективне додаток, і ви можете легко стискати відео з дуже великою роздільною здатністю. Звичайно ж, якість відео втрачається, але ви можете контролювати це, налаштовуючи слайдер як вам зручно.

Можливість стискати відео повинна бути додана прямо в систему iOS, щоб користувачам не доводилося встановлювати сторонні додатки. Можливо, скоро це і станеться.

Якщо ви користуєтеся iCloud, ви можете поділитися відеозаписом за допомогою Mail Drop. А якщо ви перебуваєте поруч з людиною, з яким хочете переслати відео, можна скористатися AirDrop.

Варто сказати, що, якщо ви хочете скопіювати великі відео з iPad або iPhone на комп'ютер, найкраще використовувати USB-кабель. Це найшвидший спосіб.

Чи не пропускайте новини Apple - підписуйтесь на наш Telegram-канал , А також на YouTube-канал .

Пишу новини, інструкції, порівняння, огляди і переклади статей із зарубіжних видань. Поєдную хобі і роботу, є прихильником техніки Apple, а також цікавлюся останніми новинами в світі технологій.

Вища освіта за фахом «міжмовних комунікації і журналістика».

дивіться схоже

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: