Новости

Як записати відео з екрану комп'ютера зі звуком

 1. Чому Camtasia Studio?
 2. можливості програми
 3. Як користуватися Camtasia Studio: початок створення ролика і основні функції
 4. ефекти
 5. збереження відеофайлу

Задумали зробити класний відеоролик, в основу якого ляже відео з екрану комп'ютера? Що ж, розчохлюють камеру ... тримаємо рівніше ... ой, різкість попливла ... і руки щось тремтять ... Напевно, відео вийде не дуже.

Напевно, відео вийде не дуже

Ех, ну хто ж так знімає! Адже для скрінкастінга (зйомки відео з екрану) є спеціальні програми! Їх багато, але сьогодні я розповім про одну - саму, на мій погляд, пристойну. Отже, як записати відео з екрану комп'ютера зі звуком за допомогою Camtasia Studio.

[NEW] Рейтинги F1 на початок 2019 року:
ноутбуки

, роутери для будинку , Power bank , SSD , Smart TV приставки з підтримкою 4K UHD , ігрові відеокарти , процесори для ПК , підсилювачі Wi-Fi , смартфони до 10000 рублів , планшети для інтернет-серфінгу , антивіруси

Чому Camtasia Studio?

Прийнято вважати, що в Інтернеті хвалять тільки за гроші. Але, якщо продукт дійсно гідний, чому б не похвалити його даром? Camtasia Studio від розробника TechSmith - якраз з таких. Ця програма - еталон серед ПО для скрінкастінга, як, наприклад, Adobe Photoshop для графіки та дизайну або MS Word для роботи з текстом.

Камтазія призначена для створення будь-яких інформаційних продуктів, заснованих на записи того, що відбувається на екрані: рекламних роликів, презентацій, відеоблогів, навчальних курсів і т. Д. Причому будь-якої складності. Великий набір вбудованих в неї бібліотек-заготовок і інструментів редагування дозволяє втілити практично все, що задумав автор.

Незважаючи на багату функціональність, програма проста у використанні. Настільки, що багато далекі від мистецтва люди, освоївши її «методом тику», створюють скрінкасти цілком професійного рівня. Але ... в бочці меду є і дьоготь: найістотніший недолік Камтазіі - її ціна, яка становить $ 249.00. Що, втім, відповідає рівню.

Випускається Camtasia Studio в версіях для Windows і OS X. Має російськомовний інтерфейс.

можливості програми

 • Запис активного вікна, довільного фрагмента або цілого екрану.
 • Перемикання на запис зображення з веб-камери.
 • Імпорт і вставка в ролик мультимедійних об'єктів - зображень, звуку, кадрів з іншого відео з максимальною роздільною здатністю 4K.
 • Додавання в відео написів і текстів.
 • Дуже простий у використанні багатодоріжковий редактор відео.
 • Велика бібліотека ефектів і заготовок: візуальних, звукових, для курсора, для тексту і т. Д. Анімація, ефекти переходів, винесення, стрілки, фігури та інше.
 • Редагування, створення та збереження в бібліотеці користувача ефектів.
 • Додавання в відеоролик інтерактивних елементів - опитувальників, голосувань і т. П. З ідентифікацією користувачів і обробкою результатів.
 • Маркер для малювання на відео.
 • Відображення на відео натискань клавіш.
 • Запис голосового супроводу (на додаток до звуку з інших джерел).
 • Хромакей при зйомці з камери (зелений екран для накладення фону при монтажі).
 • Експорт кадрів і звукової доріжки в окремі файли.
 • Нанесення на відео водяного знака.
 • Вбудований помічник для початківців користувачів.
 • Наочні навчальні матеріали (англійською мовою).
 • Інтеграція з PowerPoint (можливість вставити в ролик презентацію).
 • Збереження готових відеофайлів у форматах WMV, AVI, MP4 з різним дозволом, GIF (анімаційне зображення), M4A (тільки звук).
 • Інтеграція з YouTube, Vimeo , Com, Screencast.com, Google drive.
 • Завантаження готового файлу на FTP-сервер.

Як користуватися Camtasia Studio: початок створення ролика і основні функції

 • Запустіть програму. Натисніть на стартовому екрані «Створити проект».

Натисніть на стартовому екрані «Створити проект»

 • У наступному вікні натисніть «Запис».

У наступному вікні натисніть «Запис»

 • Перед початком зйомки задайте бажані параметри: область захоплення екрану в розділі «Select Area»; канали записи (джерела звуку, гучність, користуватися пристроєм та т. д.) в розділі «Recorded Inputs»; звукові та візуальні ефекти (відображення на відео курсора, клацання миші і інше) в розділі «Effects». Щоб змінити загальні налаштування програми, загляньте в розділ «Tools - Options». Тут ви можете включити і вимкнути відображення окремих елементів головного вікна, перевизначити гарячі клавіші, налаштувати параметри збереження проекту і т. Д.

Д

 • Щоб почати запис, клікніть червону кнопку REC або натисніть клавішу F9. Для зупинки натисніть екранну кнопку «Стоп» або F10.

Після зупинки запису відзнятий матеріал автоматично завантажується у вбудований редактор.

Робоча область - таймлайн (треки з відзнятим матеріалом), знаходиться в нижній частині вікна Camtasia Studio. Над таймлайом розташовані кнопки плеєра, а праворуч від них - повзунок переміщення покажчика по шкалі часу.

На панелі нижче зібрані інструменти «Відзначити / Повернути» (Undo / Redo), «Вирізати», «Копіювати», «Вставити» і т. Д. Праворуч знаходиться повзунок масштабування на шкалі часу. Ще нижче - в стовпці зліва, розташовані кнопки управління доріжками: «Додати», «Приховати», «Змінити масштаб» .Щоб дізнатися, яка кнопка для чого призначена, досить навести на неї миша.

Щоб дізнатися, яка кнопка для чого призначена, досить навести на неї миша

У самому низу размешаются доріжки з матеріалом. Відео та звук поміщені в окремі треки. Доріжки перетинає покажчик місця, який має вигляд вертикальної смуги. Праворуч і ліворуч до нього примикають маркери виділення - зелений і червоний. Перетягуючи їх, ви виділяєте фрагмент запису, який можете вирізати, видалити, скопіювати, перемістити на окремий трек або застосувати до нього який-небудь ефект.

Крім покажчика, на таймлайне можуть перебувати призначені для користувача маркери - мітки, які можна ставити в довільних місцях. Для активації інструменту маркерів (якщо ви не бачите його панелі під шкалою часу) натисніть Ctrl + M.

Вміст треків можна переміщати по часовій шкалі і на сусідні доріжки, просто захопивши мишею.

ефекти

Панель ефектів і доповнень знаходиться в лівій частині головного вікна Camtasia Studio.

Інструменти розділені на групи:

 • Файли. Показує список призначених для користувача файлів, використовуваних в проекті, а також бібліотечні об'єкти з набору дистрибутива, які можна додати в проект.
 • Примітки. Розділ містить засоби виділення, підкреслення, створення акцентів і ретуші об'єктів на відео.
 • Переходи. Містить набір художніх ефектів переходів між кадрами.
 • Поведінки. Тут зібрані заготовки для анімації написів і текстів.
 • Анімація. Містить 2 групи інструментів - масштабування (ефекти наближення і віддалення камери) і власне анімації - різних форм руху групи кадрів.
 • Ефекти покажчика (курсора і клавіш миші) - підсвічування, обведення кільцем, звук клацання і т. Д.
 • Мовний супровід - запис голосових коментарів в окремий трек.
 • Звукові ефекти - видалення шумів, вирівнювання гучності, зміна швидкості, наростання і згасання звуку.
 • Візуальні ефекти - рамки, накладення колірного тону, корекція кольору, видалення фону, зміна швидкості відтворення та інше.
 • Інтерактивність - вікторини, на основі яких можна створювати опитувальники, голосовалка і т. П.
 • Написи. Інструмент додавання субтитрів.

Основна маса вбудованих в програму ефектів підтримує редагування з подальшим збереженням в призначеній для користувача бібліотеці. Панель редагування знаходиться в правій стороні вікна. Центральна частина зайнята область попереднього перегляду.

Щоб застосувати ефект або доповнення до створюваного ролику, досить перетягнути його іконку з меню на таймлайн. Частина об'єктів, таких, як винесення, фігури, інтерактивні елементи, розміщуються на окремих доріжках. Інша частина, наприклад, анімація і переходи - на основних треках з відео або аудіо. Тривалість ефекту можна змінювати прямо на таймлайн, просто розтягуючи його мишею.

Для видалення ефекту з проекту слід виділити його і натиснути на клавіатурі Delete. Для переходу до редагування досить кліка по об'єкту мишею.

збереження відеофайлу

Закінчили редагування проекту? Залишилося звести все доріжки в один файл. Для цього в програму вбудований майстер створення відео, в тому числі оптимізованого для YouTube, Vimeo, Screencast.com і Google Drive. До речі, завантажити ролик на ці ресурси можна прямо з інтерфейсу Camtasia Studio.

Для запуску майстра зайдіть в меню «Висновок» і виберіть варіант збереження.

Варіант «Локальний файл» надає найбільший вибір параметрів майбутнього відеоролика. У першому вікні майстра вам належить вибрати варіант збереження - один з шаблонів для завантаження на інтернет-сервіси або пристрої з певним форматом екрану або настроюються параметри відео, які ви задасте самі.

При виборі шаблону для відеохостингу програма запропонує вам авторизуватися на ньому для завантаження готового файлу в ваш аккаунт. Оптимальні настройки будуть застосовані до файлу автоматично.

Якщо виберете «настроюються параметри», Camtasia Studio попросить вас вказати бажаний формат ролика.

Якщо виберете «настроюються параметри», Camtasia Studio попросить вас вказати бажаний формат ролика

Далі в залежності від формату вам буде наданий вибір аудіо- та відеокодеків, настройки частоти кадрів, глибини кольору, бітрейта звуку і т. Д. Якщо відео містить інтерактивні елементи (вікторини), від вас буде потрібно вказати email для отримання результатів або налаштувати параметри SCORM ( останнє - якщо ви створюєте навчальний відеоролик або курс).

Крім того, програма дозволяє захистити файл від плагіату за допомогою водяного знака і зберегти в ньому відомості про автора і авторські права.

Останнє вікно майстра містить настройки місця збереження файлу (на локальному комп'ютері або на FTP) і виконання деяких дій після збереження.

Останнє вікно майстра містить настройки місця збереження файлу (на локальному комп'ютері або на FTP) і виконання деяких дій після збереження

Процес створення ролика займає від кількох хвилин до кількох годин. Його тривалість залежить від довжини і якості відео, а також від обчислювальної потужності вашого комп'ютера.

От і все. 15 хвилин, витрачених на прочитання статті, і один вечір самостійної практики в Camtasia Studio - і ви - майстер скрінкастінга. Програма просто не дозволить вам зробити щось не так.

Вдалою зйомки!

Чому Camtasia Studio?
Але, якщо продукт дійсно гідний, чому б не похвалити його даром?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: